Про спасіння

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Levko, 1 кві 2009.

?

Чи маєте ви впевненість в спасінні?

  1. так

    40 голосів
    50,0%
  2. ні

    16 голосів
    20,0%
  3. яке таке "спасіння" ?

    24 голосів
    30,0%
Статус теми:
Закрита.
  1. yasam

    yasam Well-Known Member

    Левко знає про що каже. Йому знайомий біснуватий в парку розповів.

    ---------- Додано в 17:18 ---------- Попередній допис був написаний в 17:17 ----------

    Я вже про це писав Левку, але як завжди в нього одна відповідь - то Старий Завіт.
     
  2. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    в даному випадку я просто розтлумачила, що я маю на увазі під "смиренність"
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    Грип, рак, чи інша якась хвороба- це страждання за Христа...?о_О
    Цікаво...:) Захворів атеїст на рак, чи на грип а йому "віруючі" кажуть- "То ти за Христа страждаєш...";)

    ---------- Додано в 17:57 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    Так згідний з вами у тому, що вияв смиренності у стражданні за Христа може стати взірцем для навернення інших.
    Багато за часів Союзу віруючих було заслано в тюрми лише через те, що вони сміливо визнавали Ісуса за свого Господа. Оце є смиренне страждання за Христа. Багато з невіруючих людей в тюрмах бачачи це їхнє смирення також приймали Ісуса...

    Але хвороба не може бути ніяким виявом смиренності, чи стражданням за Христа. Хворобі віруючі люди протистоять твердою вірою і Словом Божим, котре каже, що ранами Ісуса вони є зцілені.

    ---------- Додано в 17:58 ---------- Попередній допис був написаний в 17:57 ----------

    А гріх з Божої волі?
     
  4. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    свобода вибору людини є Божою волею. Отже Бог допускає це. Інакше відібрав би у нас свобідну волю
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Левко, прочитав в контексті - нічого не змінилося, ви про що?

    1 Петра 4:19
    Тому й ті, хто з Божої волі страждає, нехай душі свої віддадуть в доброчинстві Йому, як Створителю вірному.

    ---------- Додано в 19:04 ---------- Попередній допис був написаний в 19:01 ----------


    Левко плутає, або не розрізняє такі поняття: Божий допуск, гріх і Божа воля.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я не про свободу вибору, а про те, чи все відбувається з Божої Волі.
    Як бачимо, що не все. Гріх не є в Божій Волі, так само як і хвороби, чи передчасна смерть...
    "Значить погано читаєте" (с)...:)
    Ще раз прочитайте, може, щось зміниться...:)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Прочитав... І не зрозумів що ви цим хочете довести.

    Левко, якщо хочете щось сказати - кажіть, а хочете тримати в таємниці, як свою церкву - тримайте.

    ---------- Додано в 19:22 ---------- Попередній допис був написаний в 19:22 ----------

    гра у варята - ваша улюблена гра.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    а я про Божий допуск. чи Ви справді різницю не відчуваєте?
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Я уже казав вище, але мені не важко зайвий раз сказати, лиш би ви почули.
    Я хочу сказати, що Петро вище того місця, що ви привели, а саме в 14-тому і 15-тому віршах чітко показує, що страждання за Христа- це гоніння за Христове Ім"я.

    Сама хвороба - не є стражданням за Христа, а тільки диявольським поневоленням, як каже Ісус.

    Звичайно, якщо хвороба виникла в результаті гонінь за Христа, то можна і так сказати, що хвороба- це страждання за Христа...
    Але, Слава Богу, що Ісус віруючому через віру дає визволення від всякої хвороби!
     
  10. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    або смерть...
     
  11. yasam

    yasam Well-Known Member

    Чудо, розум прояснюється потроху.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Levko

    Levko Well-Known Member



    ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:45 ----------

    Ми говорили про те, чи все відбувається з Божої Волі?
    Ви так і не відповіли, а почали собі про інше зовсім говорити... Маєте право, в принципі...

    ---------- Додано в 20:01 ---------- Попередній допис був написаний в 19:49 ----------

    В житті не все відбувається за Божою Волею.
    Писання каже, що невіруючі люди живуть, самі того не усвідомлюючи за волею князя світу цього, тобто диявола:



    Коли невіруючий кається і приймає Ісуса як Господа, то він уже проявляє свою волю, робить свій вибір, коли вирішує свою волю підкорити Божій Волі.

    Отже, в житті відбувається не все з Божої волі. Є Воля князя світу цього, воля людини і Воля Божа.
     
  13. ovod

    ovod Well-Known Member

    інтересно....і на це все тоже воля Божа....
     
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    Божа Воля була в тому, щоб створити людину за образом і подобою Своєю і вічно мати з нею спільність.
    Але перша людина проявила свою волю і цим відділила себе від Творця.
    Бог ще задовго до створення людини придумав план (через жертву Сина) як повернути Собі втрачену людину.
    Тепер людина вирішує, тобто діє згідно своєї волі, чи прийняти цю Жертву, чи відкинути...
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Звичайно, то є добре, що ви накінець написали що ви хотіли сказати.

    Але, при чому тут гоніння за христа до фрази, яку я привів?
     
  16. ovod

    ovod Well-Known Member

    і на це була його воля.....
     
  17. Levko

    Levko Well-Known Member

    При тому, що фразу з Писання завжди потрібно розглядати в контексті, інакше можна далеко зайти... :)

    ---------- Додано в 20:53 ---------- Попередній допис був написаний в 20:49 ----------

    Його Воля, щоб кожен прийняв Жертву Сина, але не кожен приймає і йде в пекло, на що аж ніяк немає Його Волі...
     
  18. ovod

    ovod Well-Known Member

    )....може й так...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Звичайно так.
    Тому я й не розумію таких людей, котрі кажуть, що на все Божа Воля...
    Не на все є Божа Воля!
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Левко, ці загальні фрази, типу тре читати в контексті, тре читати Письмо повішаєте комусь з відкритим писком.

    Є конкретна фраза:

    1 Петра 4:19
    Тому й ті, хто з Божої волі страждає, нехай душі свої віддадуть в доброчинстві Йому, як Створителю вірному.

    на що ви, як з будуна пишите:




    я вас питав за страждання за Христа? Де в моїй цитаті йдеться про страждання за Христа?

    Звідки ви взяли, що в
    йдеться про страждання за Христа? Де це сказано? Наведіть цитату.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)