Про спасіння-2

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем ovod, 22 лис 2013.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зазомбована людина - передбачувана.
     
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    Для чого спілкуєтеся з зазомбованою людиною?:)))
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    :bye2:
     
  4. Levko

    Levko Well-Known Member

    :)
    До зустрічі!
     
  5. wlad

    wlad Well-Known Member

    На мій погляд, протестантська віра догматична, що забороняє інші трактування, цитати, які суперечать протестантським догматам, ігноруються... Levko, друже, я не хочу футболитися цитатами з біблії. Це непродуктивно. Просто перед читанням св.Письма помоліться до св. Духа, Господа животворящого, що від Отця і Сина виходить, і все стане на свої місця. Може, допоможе притча про зерно, може, про тих, хто пророкували, бісів виганяли і чудеса творили? Не знаю...
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Дякую, wlad. Обов"язково!

    А що має стати на свої місця?
    Тобто, що не на місці на вашу думку?
     
  7. Levko

    Levko Well-Known Member

    Сподобалася розповідь цього грекокатолицького священника, який дуже доступно говорить про суть спасіння.
    Побільше би таких священників.
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    @Levko, колись давно, до нас ходив один чоловік. Він не палив, але міг добре хильнути оковитої. Він приносив нам то шматок сала, то дерті або зерна і міняв їх на горілку, для своїх друзів. Йому завжди казали, щоб покинув пити, бо в тебе багато проблем - жінка розлучилась з ним, дочка в подолі принесла, дім навпіл перемуровали.
    Але, як кажуть - бійся бажань своїх. Він пішов та й закодувався. В нього все стало добре - мир у сім"ї, гарне господарство, свині, корова, вже дві машини... Але не стало тої веселої та життєрадісної людини,. Тепер я бачу заклопотанного Мужчину, якому немає часу поговорити зі мною, отримали жадібну і хмуру людину. Нащо його переробили?
    Але є інший приклад. Одна дівчина пила, палила, гуляла, крала та об'їдала рідних, бо їла з холодильника не своє, ніколи не розмовляла добре і фиркала на всіх. Але їй дали 1500 грн, на які вона закодувалася і знайшла нове життя. Покинула погані звички, знайшла хлопця, родила дочку, повністю змінилася. А саме неймовірне - дзвонить бабі і питає, що їй робити, коли до неї приїздять подруги тестя та об'їдають її та його хлопця, бо їдять з холодильника те, до чого не мають відношення... Дай їй силу і терпимість витримати те саме, що вона колись сама робила по відношенню до інших.
    Мало того, щоб повірити, треба ще й розкаятися і довести, що змінився на краще
    П.С. Коли людина наважується покинути курити за своїм бажанням, то головне в цьому... Полюбити людей, які б вони не були (хоча б у думках). Бо коли мене запитали:-"А ти не злишся, коли покинув палити? І нічого не дратує?" Кажу:"Ні". Я спокійний і не тягнуся заспокоїти себе якимсь смердючим димом на чиєсь "діставання".
     
    Останнє редагування: 23 кві 2017
  9. jasvami

    jasvami Well-Known Member

    Вай-вай. який неосвічений народ, що нездатен зрозуміти найпростішого: Боблійне "спасіння" не є спасінням організмів від проблем!
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я зауважив ще одну цікаву річ.

    Майже всі протестантські течії базують свою діяльність на внутрішньому штучному позитивізмі. Цей позитивізм не є стільки наслідком того, що людині дає Бог (кожній людині), скільки людська установка. У догмах баптистів та протестантів є намагання викинути все, що може викликати певні зобовязання перед Богом, співстраждання, розуміння власної нікчемності і глибини власної гріховності перед Богом, натомість накладається всякий безапеляційний позитивізм, який межує з нерозумінням певних моментів у Біблії. Наприклад, люблять стверджувати: я народився згори. Хто тобі сказав, що ти народився згори? Та я сам собі й сказав. Це "круто", звичайно. Згадується притча, як один чоловік, що був покликаний на гостину до царя, але мав брудну одежу. Він був певний, що він вартує бути гостем, а виявилося, що він принизив тим господаря і був відісланий у пекло. Цей позитивізм відірваний від реальності. Він заспокоює людину у грісі, тому є небезпечний.
    Дуже часто протестанти і баптисти вживають таку фразу: Бог - Тато не може таке зробити своїм дітям(мається наувазі щось зле з точки зору людини). Тобто отаке, ніби як правильне твердження, але насправді, це є маніпулювання, яке говорить людина САМА знає, що Бог може, а чого не може виглядає по-дитячому наївно і, звичайно, відірване від істини.
     
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    Навернення людини до Бога!
    Або народження її згори!
    Чудове пережиття!!!!
    Я свого часу пережив подібне як цей священник дуже сильно!!!
     
а де твій аватар? :)