Про спасіння-2

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем ovod, 22 лис 2013.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А по -друге, звідки ви знаєте про християнство? Ні ви, ні ваша секта не були при зародженні християнства.
     
  2. Levko

    Levko Well-Known Member

    моя секта!?о_О
    в мене нема ніякої секти...:dntknw:
     
  3. Levko

    Levko Well-Known Member

    взагальному також не проходить ні в які двері ваше тлумачення...:)
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ну а як? секта.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    голос секти не пускає?
     
  6. Levko

    Levko Well-Known Member

    Секта тільки у вашій голові, Миху, котра заважає вам адекватно сприймати прості і живі істини Божі... :)))

    Вертаючись до теми розмови, де ви написали, що якщо хочеш жити вічно, то роби так і не роби так, то це в Писанні названо як виконання Закону.
    А Закон ні одну людину не зміг оправдати.
    Ніхто з людей ніколи не зміг виконати Закону.
    Тільки Ісус виконав увесь Закон.
    Тому ми можемо отримати вічне життя тільки вірою в Ісуса Христа!!!! Вірою в те, що Він подарував уже нам це вічне життя, заплативши на хресті за усі наші гріхи.
    Наше діло тільки прийняти це і почати жити для Нього!
    Все дуже просто, Миху...:)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ваші пояснення такі далекі від суті розмови....
     
  8. Levko

    Levko Well-Known Member

    Зовсім недалекі, навпаки- це сама суть теми...
     
  9. Levko

    Levko Well-Known Member

    Почув сьогодні в одній проповіді гарний приклад-ілюстрацію того як прийняти спасіння.
    Недільна школа. Вчитель для того, щоб більш доступно пояснити діткам що таке спасіння витягнув з кишені один долар і підняв його в руці. Потім каже діткам, що цей долар буде того, хто візьме його.
    Діти відразу прибігли до нього і кожен почав просити- "мені дайте, мені..."
    Але один хлопчик з задньої парти підбіг до вчителя, видерся йому на руки, дотягнувся до того долара і забрав його собі.
    Вчитель сказав тому хлопчику, що він єдиний хто правильно зрозумів як отримати спасіння.
    Його потрібно просто взяти.
    Його не потрібно випрошувати, вимолювати, чи тим більше якось заробляти... Це подарунок. Спасіння потрібно просто прийняти!
    Ісус так і сказав, коли підняв чашу на таємній вечері: "ПИЙТЕ З НЕЇ ВСІ, бо це кров Моя Нового Заповіту, що за багатьох проливається на відпущення гріхів!"
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Наглість - друге щастя, як каже народна мудрість. По суті приклад вчить, хапай, поки інші не взяли, а хто насмілиться - ліктем його.

    Як ви думаєте, Бог любить таке? Бог дійсно спасіння кинув між люди, щоб вони гризлися між собою, ходячи по голові один одного?

    Брєд якийсь пишите.
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Levko

    Levko Well-Known Member

    То не наглість...
    Ви просто не зрозуміли, напевне...

    Ісус підняв чашу спасіння і сказав: "Пийте з неї всі!"
    Ісус пропонує ВСІМ прощення гріхів... Я просто п"ю, приймаю. Ніякої тут наглості нема ніби...

    Одні дітки з прикладу просили те, що вчитель сказав взяти, а той хлопчик не просив, він просто підійшов і взяв згідно того як сказав вчитель... Де тут наглість?:)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Наглість тої проповідки полягає в тому, що той хлопець підбіг і взяв той долар собі, а інші залишилися з носом.

    А Ісус каже:

    Відчуваєте різницю?

    Долара вже нема, його забрав самий наглий. Я думаю, у нього любов до ближнього недорозвинута.
     
  13. Levko

    Levko Well-Known Member

    Хто забороняв кожному з них взяти той долар? Вони почали просити замість того, щоб просто взяти...
    Але приповідки як завжди недосконалі і до них завжди можна придертися, якщо захотіти, типу як ви кажете, що інші залишилися з носом.
    В питанні спасіння ніхто з носом не залишиться, бо спасіння Ісус пропонує для всіх.
    В приповідці акцент на тому, що спасіння Бог пропонує кожному(пийте з неї ВСІ), і його не потрібно просити, а просто взяти, прийняти...
     
  14. Levko

    Levko Well-Known Member

    То так само якби я своїй дитині простягнув склянку з водою і сказав- на, попий води. А він би почав просити- тату, дай мені води!
    Для чого просити?! Я ж даю тобі воду, бери і пий...

    Так і люди просять- Боже спаси мене, спаси мене!
    Ісус каже, що спасіння є у Його крові, Він пролив Свою кров на прощення наших гріхів. Будь-ласка, беріть і пийте, приймайте спасіння даром.
     
    Останнє редагування: 15 сер 2016
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Левко, мені нецікаві ваші проповіді. Перш, ніж що-небудь стверджувати, почитайте Письмо, ну от наприклад:

    7. Просіть і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам;
    8. бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а хто стукає відчинять йому.
    (Від Матвія 7:7,8)

    9. І Я вам кажу: просіть, і буде вам дано, шукайте і знайдете, стукайте і відчинять вам!
    10. Бо кожен, хто просить одержує, хто шукає знаходить, а тому, хто стукає відчинять.
    (Від Луки 11:9,10)
     
  16. Levko

    Levko Well-Known Member

    То нащо читаєте, якщо не цікаві...?
    Якщо відписуєте, то уже цікаві...:)

    Спілкуємося- я висловлюю свою думку, ви свою. Можна ж це робити з повагою один до одного, без пихи, нє?;)
    Я думаю, це зовсім не заперечує те про що я вище писав.
    Ісус сказав, що хто увірує й охриститься, той буде спасенний.
    Вісімнадцять років тому я увірував, попросив Ісуса простити мій гріх і запросив Його у своє життя.
    Отже я попросив і мені було дано, я одержав прощення своїх гріхів.
    Все як написано в тих цитатах, що ви привели.
    Більше мені не потрібно просити Бога спасти мене, Він уже спас мене.
    Мені не потрібно уже вимолювати в Бога своє спасіння, Він уже мене спас!
    Хто отримав- той більше не просить.
    Кому відчинили- той більше не стукає...
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Зрозумів. Тепер ви вже не грішите, а отже нема що просити.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доречі, Ісус Христос у Гетсиманському саду просив Отця.... Але про що я? Де Ісусу до Левка?

    Мушу іронізувати, бо як інакше?
     
  19. Levko

    Levko Well-Known Member

    Грішу, але каюсь...
    Прошу простити мій гріх, котрий я зробив.
    Але уже прошу як прийнятий син у свого батька.
    Різницю відчуваєте?
     
  20. Levko

    Levko Well-Known Member

    І про що просив?
     
а де твій аватар? :)