Про секти

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Colly, 8 жов 2007.

  1. Colly

    Colly миється в бані

    Хто з присутніх мав справу з сектами, перебував там певний час чи просто спостерігав, можливо, був позитивний чи негативний досвід, поділіться будь ласка! Яким чином люди туди потрапляють? І взагалі, яка ваша думка щодо цього.
     
  2. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти

    Те, що люди йдуть в секти, це ми майже всі маємо можливість побачити. Думаю думку інших форумівців ми ще почуємо, а поки що скажу свою.
    В секти йдуть люди, які не мають духовної основи, на якій розвивається принципи правильного світосприйняття. Будучи в тій, чи іншій християнській конфесії і не маючи твердого духовного підгрунтя, люди роблять скоропоспішні висновки, помічаючи навіть незначні недоліки серед своїх одновірців, чи настоятелів, забуваючи що те ж в першу чергу всього навсього люди, яким властиво помилятись, а конфесія до цього відношення жодного не має. На жаль риба іноді гниє від голови. Ісус казав :" Не по словах судитиму Вас, а по ділах Ваших".
    І коли в присутності всіх парафіян він говорить, чи веде себе навіть частково порушуючи принципи християнської моралі, це глибоко вражає людей..., наступає період душевного розчарування з подальшими наслідками... . На жаль вони не розуміють, що це не віра неправильна, не недоліки наставника, за які йому прийдеться відповідати і можливо набагато сильніше ніж нам. Інша справа, коли батьки не розібравшись у цьому всьому, направляють ще й дітей невідомо куди, роблячи з них своєрідних зомбі... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Про секти

    опа!...
    вже є судження без визначення!.... [​IMG]

    а що таке секта?...
    почнемо з цього....
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти

    Секта - це релігійна група, община, сформована навколо видатного лідера(проповідника). Особливістю секти є її молодий вік. З часом секти або зникають або розширюються до розміру окремих релігій. В латині слово secta означало шлях, вчення, направлення, єресь.

    Додам від себе. Секта - це незначна або значна група людей, яка на підставі скоропоспішних висновків або на підставі свідомого ворожого ставлення, без оправдуючого підгрунтя, прагне самоувердитись, як одна із віток тієї, чи іншої релігії, спотворюючи основи її вчення... .
     
  5. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Про секти

    Знайомий з сектою «Біле братство», але це зазомбовані люди, дискусії не виходило, якщо вдавалося промовити кілька аргументів, що не узгоджувались з їхніми поглядами, вони розпочинали дзвонити в свої дзвіночки і співати мантри, які повинні були б якимось чином вплинути на незгідних. Останні відомості про „Біле братство” почерпнув із журналу „Релігійна панорама” „релірієзнавця” академіка Анатолія Колодного, згадуваного Мавкою:
    Це десь 2003 рік.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти

    Ну а ця цьоця зараз в тюрмі сидить, нє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Про секти

    Це законспірована секта, якихось відомостей не маю. Наскільки я знаю, засновник її Кривоногов після відсидки зрікся секти, за що його прокляли і назвали Юдою, а „Матерь мира” зараз на свободі, пише вірші свому супругу Ковальчуку:
    Мінюст України в легалізації секті відмовив.
     
  8. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Про секти

    І які християнські течії в сучасній Україні Ви вважаєте сектами? ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Про секти

    ок, тоді чого свідків Єгови ви називаєте сектою?...
     
  10. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти

    Інокентівці, Іоаніти, Істинно-православна церква, істинно-православні християни, духовні християни, скопці, хлисти, духоборці, молокани, суботники, ільниці, баптисти, п"ятидесятники, адвентисти, Свідки Єгови, меннонити, методисти, секта баптиста Турчинова " Движение веры" , " Посольство Боже ".

    Додано через 5 хвилин
    Тому, що цитуючи Біблію, яка є теоретичним першоджерелом для християн, вони свідомо або не свідомо спотворюють християнське вчення в своїх інтерасах, або в інтересах зацікавлених в тому структур .
     
  11. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Про секти

    абзац....
    ще один "правильний" християнин..... [​IMG]
    а ви не спотворюєте?...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти

    Думаю, що ні... !
     
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Про секти

    а я думаю, що ТОЧНО ТАК....
    тут є хороша гілочка, про свідків Єгови....
    може варто спочатку її почитати?.... [​IMG]
     
  14. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти


    Не Вам судити !
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Про секти

    так і не вам же....
    хто перший почав ярлики навішувати?... [​IMG]
    можете повірити: зайдуть на форум три десятка постійних форумлян і накидають вам карми, бо просто говорите те, що хоче чути більшість....

    визначення своє щодо "сект" ви зробили, то чому ж далі пишите, те що протирічить вашому визначенню?....
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти

    Із Свідками Єгови я веду дискусіїї на різних рівнях вже біля 20-ти років. Поки що ніякої логіки в їх обгрунтуванні віршів з Біблії не бачу, лише те, що ім"я Єгова свідомо було видалено з Біблії. То які проблеми, подавайте в Європейський Суд, а не займайтесь пустими балачками... . Ім"я Ісуса згадується чуть не кожному вірші, то Ви цьому значення не приділяєте, а говорите майже, як про екстрасенса. Вважаю Свідкам Єгови необхідно мати просто здоровий глузд, щоб правильно щось аналізувати, а якщо і помилились, що цілком можливо в нас, людей, то признати свою помилку і вибачитись. Правда, щоб це зробити потрібно також щось думати... .
     
  17. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: Про секти

    Мне кажется все регигии когда либо начинали как секты, были гонимы и душими, потом по мере развития переростали в крупные религиозные течения, начинали в обвинять в сектанстве другие, более молодые религии, гонить и душить их. Прямо все по Дарвину. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Про секти

    цікава сентенція....
    я вважаю, що традиційна настільки стала язичницькою, що парафіяни навіть цього не усвідомлюють....
    ви чудовий приклад цього, мабуть, оскільки не причисляєте традиційні до сект....
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про секти

    Шановний, я не Свідок Єгови і не фарисей, щоб одне говорити, а інше робити. І карма для мене не показник, я з того віку вийшов ! Мене цікавить інша Карма. Я все життя те, що думав, те й говорив, не залежно від того, чи хтось хотів мене слухати. Якщо бував неправий. то вибачався навіть перед дитиною... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Про секти

    вас цікавить карма?.... [​IMG]
    я теж не свідок, тому говорю те, що думаю з точки зору сторонньої особи...
    так би мовити, незацікавлений...

    а ви, шановний?... [​IMG]
     
а де твій аватар? :)