Про перспективи утвердження прав тварин

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем D.M., 31 тра 2007.

  1. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Навколо Києва так і стрибають (у лісах). Звичайно, не часто трапляються, але бачив у Бориспільському р-ні, у дикій частині Пущі-Водиці. А в Кончі стоять годівнички для КОГОСЬ і таблетки солі у видовбаних пеньках.
    Може для їжачків або зайців ?
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    При нинішній демографічній ситуації скоро одні олені з лосями будуть бігати...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Та й у нас штрафують і судять за навмисне вбивство якогось звіра, але в такій ситуації то нонсенс. Життя людини дорожче, ніж життя лося і якоїсь сарни. Хоча ще на дорозі не бачила переїханих великих мешканців лісу. Найбільше - єнота, білки.
     
  4. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Якщо чесно, то одного разу наловив карасів, а коли мав йти вже додому - випустив. І якось на душі легше стало..., ніби врятував їм життя . Якби вони не хотіли їсти, то ніколи б не клювали... . Хоч іноді, щоб врятувати більше, приходиться жертвувати меншим... .
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Ви не зрозуміли, там умови на дорогах такі, що ви його просто не зможете збити, якщо не порушуєте правила. Друге діло, коли водій порушуючи швидкісний режим, зіб"є тварину, ось тоді поліцаї його з"їдять...
     
  6. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Не дрібниці, а просто теми, які я рідко обговорюю.

    Не більш важливі, але мої.

    Звісно, ні. На форумі купа неважливих тем. Ви що, всіх їх авторів звинуватите в кощунстві на підставі того, що вони не займаються якимись важливішими темами?

    Задумайтеся уважно про міркування з допису №49.

    Додано через 2 хвилини
    Я думаю, якщо вбивство тварини було необхідне для врятування людей, то виправдають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Олю, папрашу !
    Мухі отдєльно, котлєти отдєльно !
    Ну що спільного в КОТІВ із гомосексуалістами ?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. volk

    volk Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Чи ЗА лосями?
    Це,здається, в іншу гілку...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    За зайцями,вовками,здичілими псами.90-й рік - нас 52 млн.2007-й рік - нас 46 млн.що далі?
    P.S.Взагалі-то,як альтернативу здичілим псам,прогнозую китайців.
     
  10. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Та ні, треба ввести більш жорстокіше покарання виродкам, які знущаються над котами чи псами.
    В нас недавно був випадок, коли купка генетичних уродів забивало ногами вагітну суку, собака вила скавчала, і в цій болі народжувала щенят...Знаєте, за таке, я би вбивала, чи назавжди ізолювала від суспільства. Бо виродки, які здатні на таке, згодом займуться і людьми...
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    В Україні це вважається злочином. Не пам'ятаю, скільки саме за це дають. Але ж складно все це, міліція лінива... Але хоча б звернутись у міліцію було б дуже правильно в такій ситуації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Максимум, що за це датуть, це в кращому випадку "умовно"...:ireful1:
     
  13. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Це не максимум. Умовне покарання не буває максимальним. І що дадуть, те нехай дадуть. Це справа суду. Наша справа - повідомити міліцію.
     
  14. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Зізнавайтеся, хто розмістив посилання на цю статтю у Вікіпедії у статті "Миша"? ;-) На мою думку, воно там не дуже доречне; але популярність радує. :-D
     
  15. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Тут на сторінці 2 піднімалося питання про зоофілію. Так от, цікава інформація. У Польщі внесли деякі зміни до закону про захист тварин (набувають чинності з 1 січня 2012 р.). І одна зі змін полягає в тому, що забороняється зоофілія. Таким чином, зоофілія трактується як погане ставлення до тварини. Чи слід так трактувати - це цікава проблема, про яку я десь на цьому форумі вже висловлювався детальніше, ніж на цій гілці. Проблема в тому, що тварина не може висловитися щодо того, чи хоче вона вступати в сексуальний контакт з людиною. Доводиться щось припускати за замовчуванням. Польські законодавці припустили, що не хоче.
     
  16. and-re

    and-re Member

    Це його мейн-кунська ава у вас? Він ще є у Вас? Класний котяра! Розуміє, що одним тільки своїм існуванням на цій халепній планеті, він пригнічує дітородні функції мишей. Мій так само- в хокей і все). А за мишами для хокею йому вже доводиться в сусідні дворики напрошуватися... не навідуються вони вже в наш двір.

    ---------- Додано в 16:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:21 ----------

    А мені саме цим і подобається Канада. :good:Єдина країна, яку можна без сумніву в приклад іншим поставити. Олені та лосі, бобри селяться і мирно живуть на околицях міст! Супер, як в раю!!!) :good: Адмінпокарання за брата, бо брат, певно, простив, або був в чомусь винен).:pardon:
     
  17. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    У повідомленні №15 я писав:

    Маю дещо уточнити з цього приводу. Виявляється, в Індії, крім корів, розводять буйволів, яких, наскільки я розумію, священними не вважають. Молочний промисел щодо буйволів відбувається, мабуть, цілком стандартно (з убивствами), що дає Індії змогу успішно виступати на світовому молочному ринку. Взагалі, Індія зіпсувалася: там зараз значно менше вегетаріанців, ніж було в давні часи.

    Таким чином, у сучасному світі дуже важко знайти приклад такої організації продукції молока, яка не супроводжувалася б убивствами (хіба що якісь окремі домашні господарства Індії). Але думаю, що колись таке було. Адже культ корови в Індії зародився з огляду на її роль у постачанні молока. Корів доїли і від якогось часу не вбивали. З цього я роблю висновок, що молочні продукти МОЖУТЬ бути отримані без убивств. Цим я виправдовую своє споживання молочних продуктів, хоча вже бачу, що відмовлятися від них на знак протесту - це добра справа; просто в мене на це не вистачає ентузіазму. Аналогічні речі можна сказати про яйця, хоча яйця значно легше було б виготовляти без убивств, ніж молоко.

    Що ж до шкідливості веганізму, то для того, щоб він не був шкідливим, треба просто дуже ретельно планувати своє меню (на що власне в мене й не вистачає ентузіазму). При цьому обов'язково треба приймати додатково вітамін В-12. Можуть бути також проблеми з вітаміном D, кальцієм, залізом і йодом, але при дуже ретельному підборі меню згадані в цьому реченні проблеми можна вирішувати навіть без додаткових таблеток.

    Натомість невеганський вегетаріанізм (відмова лише від продуктів, які безпосередньо походять з убивств) не вимагає жодних великих зусиль.
     
  18. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Ну, вже вистачило. Фактично не їм молочних продуктів і яєць (у тому числі у вигляді домішок до інших продуктів). Але не проголосив цього у вигляді чіткого правила; допускаю, що іноді можу робити винятки.

    Приймаю вітамін В12, а також вживаю продукти, збагачені цим вітаміном. Турбуюся також про кількість кальцію, вітаміну D та ін. Ще варто звернути увагу на таку фішку, корисну не тільки для вегетаріанців: льняна олія. Ну, якщо когось щось зацікавило про харчування, пишіть приватні повідомлення. Раджу не переходити на веганізм самостійно, без попередніх уважних консультацій. На вегетаріанізм - то можна, якщо вживати багато молочних продуктів.

    ---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:32 ----------

    І знову про наслідки об'єднання форумів. Ось така сама тема, причому з повним текстом моєї статті (адже вище представлено описання тільки перших 4 етапів):
    http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=62154&highlight=животных
     
  19. kissarat

    kissarat Well-Known Member

    Для початку тваринам потрібно вступити в публічну дискусію і бути спроможними захищати свої права. Тільки мавпи можуть розуміти людську мову і говорити жестами, прибирати в хаті, ходити за покупками, якщо їх навчити. Але наврядчи вони зможуть осмислити те, що вони є рабами. Головне, щоб їм було комфортно.
     
а де твій аватар? :)