Про перспективи утвердження прав тварин

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем D.M., 31 тра 2007.

  1. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Що ж то буде?Ми ж тарганів труїли..."Рейдом":eek: Вони ж бідні мучились!
    І комарів б"ємо...
    [​IMG]
    Певно посодють...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Я іноді використовую "Раптор" проти комарів і от не знаю, чи не мучаються вони і чи законно це. Зважте, я у статті не пропонував навіть на 4-му етапі повної відмови від спричинення страждань комах, а пропонував лише мінімізувати ці страждання. А в законах інколи як напишуть щось таке тупо нереальне, так що одразу видно, що самі законодавці дивляться на закон не як на керівництво до дії, а якось по-іншому. Але це вже інша тема...

    Якщо швидко прибити рукою, то він не мучиться, нема проблем.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    :)
    Ви,жорстокий злочинець...
    [​IMG]

    Невже у нас вже всі проблеми вирішені з людськими умовами для людей?
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    якщо нема свідомості, то нема і поняття такого - щастя.

    Додано через 6 хвилин
    Знаєте, якесь дивне і водночас смішне відчуття викликає тема. Я не проти - треба до тварин відноситися добре, але як у всякій справі перегинання палки приводить до збочення. Так само з тваринами, вірніше відношення до тварин. Я не розумію змісту півжиття віддавати, що догодити песику, чи котику. Це мені нагадує надаремне марнування любові, марнування життя, пристрасть.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Я вже теж пару днів хочу задати Д.М. подібне запитання.
    Якщо Ви, Д.М., так переймаєтеся проблемами гомосексуалістів, песиків, котиків, тарганів, мурашок і комарів і все це робите з вийняткової жалості до них, то скажіть мені наступне. Скільки часу, енергії, коштів Ви вже витратили для того, щоб вирішити, більш потребуючі уваги, проблеми в українському сучасному суспільстві? А саме: проблему дитячої бездомності, дитячої наркоманії, проблему бідності літніх людей, проблему жінок, що страждають від домашнього насилля. Адже вони таки, погодьтеся, стоять на вищому щаблі у суспільстві, як комарі, бідні мурашки і песики.І хотілося би конкретики, а не просто загальних фраз. Наперед дякую!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    А може, ще почнемо захищати права амеб і інфузорій-туфельок?
    Теж тварини, як-не-як, хоч і найпростіші :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    ну так... наші пращури....
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. TVgirl

    TVgirl Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    То вже результат інформативності нашого суспільства. Дійсно в деяких країнах розвинутого капіталізму вже ТАКІ умови для людського проживання, що можна займатися тваринами та стражданням тарганів. В Україні це ще ранувато. Краще дітей на Донеччині від підпільних шахтових робіт вберегти.
     
  9. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Ну, то назвіть це задоволенням.

    Я якраз теж проти перегинання палки. Вищенаведена стаття демонструє дуже поміркований підхід.

    Якщо комусь так подобається, то нехай. Адже тим самим він задовольняє і тварину, і себе.

    У суспільстві існує дуже багато проблем і, крім того, дуже багато справ, кожною з яких хтось мусить займатись. Жодна людина не може займатись усіма цими справами одночасно. І суспільство влаштоване так, що кожен вибирає декілька справ, які йому з тих чи інших причин найбільш подобаються (чи самі по собі, чи в силу якихось благ, які виникнуть у зв'язку з відповідною роботою). Якась із цих справ для людини може бути роботою, якась хобі, якась просто темою для розмов.

    Критерієм для вибору є особисті смаки та інтереси. Неправильно лаяти співака за те, що він вибрав менш потрібну професію, ніж лікар. Бо співаки теж потрібні, хтось мусить бути і співаком. Якщо ж спостерігається якийсь дисбаланс, то справа держави - вирішувати це економічними методами. Але все одно кожен вибирає з особистих міркувань, чим саме займатись.

    Так само і я обговорюю ті теми, які мені цікаво обговорювати. Проблеми, які перерахували Ви, справді є більш важливими, ніж більшість із тих проблем, які на цьому форумі обговорюю я. Але перші не відносяться до тем, які мені цікаво обговорювати чи тим паче активно вирішувати. Є багато інших людей, які займаються цими проблемами. Я обговорюю інші проблеми.

    Більш того, рідко хто в Україні займається тими проблемами, які обговорюю я, тому можна навіть сказати, що я роблю дуже важливу справу. Якщо не я, то хто? Але це додаткове зауваження, а взагалі людина навіть не зобов'язана робити важливу справу.

    У них нема нервової системи.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    D.M.,Вам треба в Далеку Гамерику,до їхніх "зелених".
    [​IMG]
    Там ті проблеми насущні.
     
  11. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    важливу?
    А ці оцінки Вас не чіпають?
     
  12. Черешенька

    Черешенька Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Тут з Вами зовсім не згідна, пане Левандівка. Оцінка - річ суб"єктивна, а ми на форумі маємо різнопланових людей з широким кругозором і багатьма зацікавленнями. Тому - комусь не подобається, а комусь навпаки ;).
    І тема вважаю цікава, хоча б для дискусії, навіть якщо не першочергово важлива.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Не плутайте це з ідеологією зелених. Тут ідеться не про екологію, а про інтереси кожної окремої тварини. Екологія натомість розглядається заради людей; при цьому йдеться про збереження природи як цілого, а не окремих істот.
     
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Вважаю,в Україні більш актуальна тема: "Про перспективи утвердження прав людини".
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Вони не те, що більш важливі, вони просто першочергові!


    Цим Ви хочете показати, що горе якось житомирської бездомної дитини,що живе в каналізаційному люці, безвихідь одинокої бабусі з Корестеня, чи постійно в синяках, ніколи не усміхнене обличчя молодої жіночки, Вашої сусідки, до прикладу, Вам просто не цікаве, щоб на такі дрібниці звертати увагу, а ще більше щоб робити щось для того, щоб цього всього не було? У Вас більш важливі завдання у цьому житті - захищати котів, псів, мух і гомосексуалістів! І не просто захищати, а ще й волати до свідомості інших своїх громадян, чого вони тим не займаються!
    Д.М., а не здається Вам, що це кощунство?
    От як Вам гарно підмітили вище:

    Задумайтеся!
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Я, не проти закону, захищаючого права тварин, але для його прийняття повинна бути база, фундамент, щоб закон функціонував, а не створював проблеми.
    Ну, введуть в нас жорсткіші покарання, наприклад, якщо водій збив лося, чи корову на дорозі, де є відповідний знак. І, що далі? Судити? За що? Сама водій, знаю, що таке нічна дорога, і дорожне полотно частенько псу під хвіст...Наприклад в Фінляндії такий закон є, забив лося чи ще якусь живність на участку дороги, де є попереджуючий знак, влуплять тобі такий штраф, що потім, ще довго будеш з швидкістью 50 км/ч пересовуватися за містом. Але...У фінів хороші дороги, і участки лісу біля дороги, де є ці знаки, огородженні сіткою, а сама дорога освітлюється ліхтарями. Ось так.[​IMG] Це цивільне, логічне і обгрунтоване вирішення проблеми.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    А в нас є лосі?Де?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Може будуть, якщо когось буде це цікавити...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    У нас на фрівеях, що проходять через ліси, є такі знаки. Але так, як там ще й є знак, що дозволена швидкість 70 миль на годину, то це скоріше знак-перестогора для водія, щоб сам через якогось лося, що вискочить на таку швидкісну трасу, не забився і не побив своїх пасажирів, або інших людей, що рухаються збоку, позаду. ;)
     
  20. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    А, у фінів - штраф, тюрма !!! Там лисиці, до машин підходять, і їжу клянчать, як пси !:D
     
а де твій аватар? :)