Про перспективи утвердження прав тварин

Тема у розділі 'Філософія та мораль', створена користувачем D.M., 31 тра 2007.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Траву - ніззя, також жива... грусть просто груди розпирає....як би не померти від безсилля свого насилля....
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Мабуть прийдеться буквально сприймати вислів "харчуватися святим духом..."
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    А тут(канада) з правами до абсурду дійшли-сусід побився з братом і зламав пару ребер то пожурили трохи і адмінпокарання дали а інший зловив в капкан єнота то дали 500 дол штрафу і 200 год громадських робіт
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    :eek:

    Мабуть, вона просто антишреківська. Бачу, "соціальною" Ви вважаєте лише приблизно таку позицію: :shutup: А як же Ваші заклики до вільнодумства???

    Додано через 3 хвилини
    Суспільство спроможне братися паралельно за різні проблеми.

    Я ж написав, що згоден їсти молочні продукти.

    Додано через 7 хвилин
    Мозя, бо вона не має нервової системи.
    А єнота вбив? Якщо так, то не дивно, що покарання більше. А якщо ні, все одно не дуже дивно. Думаю, йому ще більше дали б, якби він свого брата зловив у капкан.
     
  5. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Фигня - трава!
    А шо ж ДМ запропонує з скотоложеством робити?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Д.М. скаже:"Якщо тваринка не проти, то чому би й ні...." :borat:
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Е-е-е ні-і-і...
    ТАК що, "читайте у наступному номері"...

    Знову ж:
    а ослиці? Сестри ослика Іа? В них як зі свідомістю, і коли вважати їх повнолітніми (щоб отримати повноправну відповідь на пропозицію)?...
    Та отож.
    Туть ТАКу муть можна розвести навколо "перспективи утвердження прав тварин" - адвокатура повісицця!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Не було замовлення на "наступний номер".
     
  9. levandivka

    levandivka Не демократ, однозначно.

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    То можна сподіватись на "невихід"?
     
  10. afterstep

    afterstep Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    екстрений номер...
    від тварин...
    за винятком - СРСР...
     
  11. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    до речі дихлофосом можна буде мух дусити чи це буде садизм-вони ж мучаться як здихають.прямо як доктор Менгеле получається
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Рослини відчувають і без нервової системи, згідні? Хіба квітка не відчуває як за нею доглядають?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Робили досліди-міряли поле навколо рослин і ламали лисок чи поливала тільки одна людина то прилади в такі моменти фіксували коливання поля рослини так що тут теж права треба захищати.А взагалі в Україні мені здається просто людей більш потрібно захищати а потім дальше дивитись що ще не захищено
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Читав і плакав, не стаття, а діагноз :) Особливо місце , де про захист прав роботів, які імітують тварин на полюванні :)
    Може автор перед написанням тої мазанини навживався трави. Сам вирощуєте чи де купуєте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Моя теща любить дивитися "Анімал планет",де показуть,як в Далекій Гамериці поліція піклується про песиків і котиків.Дивиться і плаче(іноді)...певно любить тварин...
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Я тут в нас особисто не бачила ще наживо, але колись дивилася такий польський фільм старий, як брат приїхав до брата до Америки вгості. І той його повів на цвинтар, а там гробів, пам"ятників, як то в Польщі, в Європі, нема. Тільки плити на землі і траву по мерцях "на нульку" стрижуть. Той, що з Польщі, дуже обурювався, що то не по-людськи. А тоді їдуть, а коло дороги знову цвинтар і весь в пам"ятниках. Поляк до брата:"Відзіш, а ти мувів, же нєма!" А то виявився псячий цвинтар. :)
    Вони тут слабі на голову з тими "pets". Заповіти їм великі роблять по смерті. Нє, щоб на щось мудре то дати. Родині часом ніц не лишають, а псові, котові.... Клініка!
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Під Києвом є цвинтар для псів, інколи кращі, ніж у людей..... та й і пси деякі краще харчуються, ніж деякі люди.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Це точно...У мого знайомого, кота годують лише вершками, сьомгою і парною телятиною (мягенька вирізка, без прожилок). :D :D :D Вони йому якось запропонувала кусок форелі, а він скривився і повернувся до них дупою.
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    правильно зробив....
     
  20. D.M.

    D.M. Well-Known Member

    Відповідь: Про перспективи утвердження прав тварин

    Теж непідсудні. Що ж тут складного?

    Оце складна проблема. Її ще ускладнив нині діючий Закон України "Про захист тварин від жорстокого поводження". Там написано по суті, що тварин не можна мучити. І з тексту виходить, що комахи - не виняток. Треба їх вбивати такими способами, щоб вони не мучились. Але не вживається ніяких заходів для заборони тих препаратів, від яких вони мучаються, і навіть для аналізу того, у яких випадках вони мучаються, а в яких ні. Хоча, з іншого боку, я чув таку думку, ніби біологи вважають, що комахи не відчувають реальних страждань; але це питання дуже дискусійне і, якщо копнути, то це взагалі неможливо дослідити.

    Я не вірю, що відчуття рослин реальні, з душею. Що саме я маю на увазі, досить важко пояснити. Я це вже пояснював колись десь на темі "Чи існує Бог?".

    Ні, наркотиків я не вживаю. Радий, що Вас стаття розсмішила; це теж користь (для Вашого здоров'я). Якщо не виникло інших думок, то й за це порадіємо.

    Це особиста справа заповідача. Може, люди йому стільки зла зробили, що тварини йому приємніші; і це не дивно.

    Світ різноманітний. Є всілякі приклади того, кому від кого краще живеться. Розумність не гарантує щастя.

    Краще б до вегетаріанства привчали. Або до риби - як компроміс.
     
а де твій аватар? :)