Про наш стиль та красу ;)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем LoveMe, 9 бер 2016.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Не можу не погодитись)
    В богемному середовищі діти рано здобувають те, що їм по віку не потрібно. А велика швидкість - коротке життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Куди вони поспішають?.... Там немає нічного...
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Карина, а Ви не хотіли поскоріше стати дорослою. Це ми зараз можемо так міркувати.
     
  4. karlik nos

    karlik nos Member

    На сході дівчинки в 12 років досягають шлюбного віку. Так що нічого надзвичайного.
     
  5. manur

    manur Well-Known Member

    дівчатка
     
  6. KarinaAbramova

    KarinaAbramova миється в бані

    Я ніколи не хотіла стати дорослою. Це правда. І зараз не хочу)
     
  7. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Я зараз те ж не хочу, але коли було мені 12 років, дуже хотілось бути дорослою.
     
  8. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Як мило :girl_angel: чоловік з Києва на ім'я марі маріанна зареєструвався на Львівському форумі, щоб запитати, де їй купувати взуття
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Ljusinda

    Ljusinda Active Member

    Насмішили....
     
  10. elektrik

    elektrik Well-Known Member

    Який дружини знаходять під ліжком,це не стиль, це спеціально розроблений ЦРУ продукт для викриття неблагонадійних чоловіків.:)))
    Ще там є камери,мікрофони і отрута.:cools:
    [​IMG]
    [​IMG]
     

    Вкладення:

  11. DarynaK

    DarynaK миється в бані


    :haha::haha::haha:
    Цікава позиція))
     
  12. NilaO

    NilaO миється в бані

    Я не пам"ятаю що там було в 12 років, але думаю, не більше шортів чи платтячка в квіточку)))
     
  13. katyalupanowa

    katyalupanowa Member

    Така сама ситуація))
     
  14. lenokgaza

    lenokgaza New Member

    Спортивний стиль - то моє. Люблю бути вільною в рухах
     
  15. Xcenia

    Xcenia Member

    та ну... зараз найуніверсальніший то стиль кежуал. Він і у рухах не сковує і виглядає круто!
     
  16. Uzzo

    Uzzo Ватный (здравомыслящий)

    Где фотографии стильных форумчанок?
     
    • Баян Баян x 1
  17. Jasmina

    Jasmina New Member

    Зараз такий час, що можна поєднувати спортивний стиль и Casual не вагаучись. Бачите Кардашьян, та носить спортівки адидас з лабутенами на ооотаких підборах. Спробуй у такому вийти прогулятись у Львові. Вже мовчу за Хмельницький
     
  18. Valeri Ya

    Valeri Ya супергерой

    Зараз, коли в мене є діти, то найчастіше я одягаюся в спортивному стилі, щоб було зручно і швидко. А от коли свято, то я обов'язково вдягаю сукню. Хочеться бути справжньою красунею. Доречі, через брак часу стала одяг замовляти через інтернет магазин Світстиль. Гарний магазин, в якому я можу собі придбати, як спортивні речі, так і сукні, і навіть верхній одяг.
     
  19. Valerinka

    Valerinka New Member

    я люблю сорочки і джинси, рідко плаття
     
  20. MariaLivon

    MariaLivon миється в бані

    От і мені подобається, що зараз немає чітких рамок у стилі - спорт, кежуал, і навіть трохи класики - усе можна поєднувати між собою. І погодьтесь, что це значно полегшує підбирати і компанувати між собою елементи гардеробу. Я от собі курточку дуже стильну замовила на ostriv.ua/zhenschinam/verhnyaya-odezhda/zhenskie-kurtki/ . Знаю, що в ній спокійно і з дитиною зможу гуляти, і ходити на роботу.
     
а де твій аватар? :)