Про наш стиль та красу ;)

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем LoveMe, 9 бер 2016.

  1. LoveMe

    LoveMe миється в бані

    Дівчата, в кожного є свій стиль. Комусь подобаються юбки, комусь джинси. Хтось любе ходити в кросовках та байці, а хтось в лєгінсах і блузці.
    Всі ми неперевершені і неповторні. Розкажіть як хто вдівається, можливо хтось викладе фото)
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    У стилі головне індивідуальність.Памятаю була мода на куртки шкіряні і всі ходили,як ті інкубаторські)Не люблю,коли ще хтось має таку ж річ,стараюсь шукати такі речі,які б не були у інших.Люблю також відкрити шафу і переглядати що до чого підходить,так само і з вибором одягу у магазині,думаю наперід з чим буду поєднувати
     
  4. LalaN

    LalaN миється в бані

    стала помічати, що тепер не купляюсь на розпродаж, а купляю лише за якістю. зараз ціни космічні на все, але взуття - то моя слабкість. я обожнюю туфлі - я дівчинка висока, і у підлітковому віці ніколи не взувала туфлі на високому каблуці, а тепер відіграюсь :tongue: на кожен день ось такі собі замовила
    [​IMG]
     
  5. Markiana

    Markiana New Member

    Одяг люблю підбирати відповідно до настрою - від каблуків і сукні до джинсів з кросівками. Головне, щоб сьогодні мені було комфортно =) Але найбільше впевненості додає красива, чиста, доглянута шкіра. Нещодавно відкрила для себе німецьку косметику Клапп - знайшла її в салоні Нава і дуже тішусь. Личко випромінює свіжість і тонни косметики не треба, щоб почуватись красивою. Після їхніх процедур усмішка не сходить з обличчя - а хіба це не є головною прикрасою? =)
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. Sialla

    Sialla миється в бані

    Нічого такі, простенькі та стильні. А я який у вас зріст, якщо не секрет?
     
  7. AlexPetrenko

    AlexPetrenko миється в бані

    Дівчата я так обожнюю звичайні джинси та кроси...Мені навіть не треба суконь та каблуків....)))Нещодавно встановила вот нове приложення дошки обяв. Там є все, що забажаеш та на будь-який смак)
     
  8. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko миється в бані

    Мені подобається кежуал.
    Різновиди повсякденних стилів одягу кежуал:

    • бізнес-повсякденний (бізнес-кежуал, business-casual) - характеризується поєднанням класики і демократичності. В костюмі можуть бути використані різноманітні тканини, наприклад, трикотаж, вільні комбінації і смілива колірна гамма. Бізнес-кежуал допускає розстебнуту зверху сорочку, відсутність краватки, деталі некласичного виду (накладні кишені, подвійна строчка). У стилі бізнес-кежуал допускаються пуловери, джемпери і светри, вдягнуті під піджак.
    • повсякденний (смарт-кежуал, smart-casual) - більш вільний офісний стиль в порівнянні з бізнес-кежуал, елегантна повсякденність. В костюмі допускається використання більшої кількості аксесуарів, поєднання джинсів з піджаком, кардиганом або водолазкою, носіння сорочки або футболки без піджака. Смарт-кежуал увазі різноманітність в кольорах, матеріалах і фасонах.
    • невимушений повсякденний (ол-аут-кежуал, all-out-casual) - невимушений стиль, який характеризується поєднанням спортивних і базових предметів гардероба. При складанні образу використовуються футболки, майки, светри вільного крою. В речах присутній ефект потертості і деякої недбалості. Одягнутися таким чином можна, коли комфорт ставиться вище дотримання трендів, наприклад, збираючись на зустріч з друзями, прогулянку або поїздку за місто.
    • вуличний повсякденний (стріт-кежуал, street-casual) - яскравий стиль, в якому найбільшою мірою проявляється індивідуальність. Характеризується повною свободою вибору предметів гардероба, їх поєднань і квітів. Образ, складений в стилі стріт-кежуал, передбачає сміливий крій одягу, помітні аксесуари.
    • спортивний повсякденний (спорт-кежуал, sport-casual) - образ в спортивному повсякденному стилі, доповнений джинсовим одягом. Для нього характерні дуті жилетки, прямі джинси, футболки, кросівки і кеди на тонкій підошві, кепки і спортивні сумки.
     
  9. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Фото стидно, ще як накинуться всі, зафукають. А от що більше подобається, мабуть зручний одяг, щоб не зовсім спортивний, а як зараз кажуть "кєжуал", щоб пасувало.
     
  10. Oksana Abramchenko

    Oksana Abramchenko миється в бані

    Точно, про фото. Буде тоді про що поговорити народу)
     
  11. biguteriya

    biguteriya New Member

    Мені дуже подобається доповнювати свій образ аксесуарами, тим паче я відкрила для себе класний магазин де можна купити все це за прийнятною ціною, можливо кому буде також цікаво Бижутерия Киев - Купить бижутерию в интернет магазине - Biguteriya.com.ua с доставкой по Киеву и Украине
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  12. manur

    manur Well-Known Member

    Якщо ви го відкрили ДЛЯ СЕБЕ, то нашо комусь пропонуєте?;):))):))):)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  13. Deura

    Deura миється в бані

    Мені подобається поасякденний стиль кежуал, найпростіший і найгарніший.
     
  14. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Тому що є якраз привід прорекламувати магазини, сайти , бренди і т.д :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Deura

    Deura миється в бані

    Більше всьго мені подобаються джинси, можна одягнути будь- яке взуття.
     
  16. lopi

    lopi миється в бані

    Я джинси люблю, але якщо на вихід то плаття звісно.
     
  17. manur

    manur Well-Known Member

    Гм.... На вихід - плаття. Значить, джинси - на вхід.

    А ви завше впевнені, жи там в сьродку буде місце для перевдягання?
     
  18. lorens

    lorens миється в бані

    Мені подобаються рубашки в клітинку, джинси, капелюхи федора, кардегани.
     
  19. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Сорочки.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. mailme

    mailme Well-Known Member

    Полюбляю із взуття снікерси, комбіную їх зі спідницями та джинсами. Іноді вдягаю взутті на підборах і під них вже плаття.
     
а де твій аватар? :)