Про національну гордість українців

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Одессит, 14 чер 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Вы все "кровавой гэбнёй" интересуетесь? На мой взгляд - я его изложил - до того, как эта самая гэбня стала бы "жестко отвечать" - надо, чтобы был повод. ТАК вот - для создания повода в то время народ не был готов... А упрекать прежних правителей в неисполнении "той" Конституции - видя, как не исполняют нынешнии правители "эту" - просто смешно. :mocking:
    И пререкаться нам тут - нечего. Как говорил герой популярного фильма - "даже если собрать вместе девять беременных женщин - ребенок не родится через месяц.Идея должна созреть"...
    При этом - я вполне допускаю, что болшевечки создавая свою конституцию даже и не предполагали, что когда-нибудь положение о свободном выходе кто-нибудь использует. Как видите - использовали.При этом сталин в 22 году предлагал уйти от союзно-государственного к губернскому варианту административного деления страны. Собственно - сие обстоятельство не помешало бы произошедшему в 91 году - однако развитие событий скорей всего пошли бы по Югославскму сценарию (где, собственно говоря, и было осуществлено деление "по местности")
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. zenyk

    zenyk Well-Known Member

    ...от, йолки-палки....таки ми з Вами різними мовами розмовляємою....я Вам про гречку а Ви мені про просо....забудьте, не думайте про моє запитання, бо у Вас чогось відразу виникає бажання критикувати мене за висновки, які я не робив! я тільки задав питання!
     
  3. Jonik

    Jonik Well-Known Member

    Гарно бути патріотом у Львові! І добре, що у вашому місті маю друзів, бо також від ваших особистих тез, мав однозначне негативне спийняття "западенця". Нащастя маю з чим порівнювати.

    А тепер трішки гарних новин! День Незалежності України по-Харківськи.
    Патріотична молодь Харківщини вирішила показати владі міста, та так званим "патріотичним партіям", як півтора десятки молодих людей може зорганізувати свято, та нагадати всім, що святкується 24 серпня!
    Отже... Як завжди, на протязі, вже декількох років, після святкування Дня міста Харкова (про день прапора, офіційно, місцевими можновладцями, звичайно ж не згадується), настає затища. 24 серпня з площі Свободи складається сцена (!), та окрім пустих промов псевдопатріотичних партій нічого не відбувається. Але що це: відпочиваючі в парку Шевченка, що в самому центрі міста, харків"яни почали вдягати охайно зав"язані жовто-блакитні бантики зі стрічок. Було помітно, як молодь у вишиванках, вітає дітей, дорослих та вже немолодих людей зі святом Дня Незалежності України, роздаючи разом з бантиками стильні наліпки "Я люблю Україну" та "З Україною в серці". Зустрічалися навіть росіяни, які поцікавились, а чи їм можна надягнути срічки з бантом на груди? Ми пояснили, що так, в нас сьогодні свято і святкувати може кожен! Що дуже сподобалось - на наше будьласка люди відповідали не "спасибА!", а "дякую!"
    А ще, ми побачили багацько народу, які були у святковому вишитому вбранні, деякі навіть, з дітьми. Томуне відчувалося самотності, бо були серед таких же, як і ми!!!
    У вечері захід продовжився і тепер, коли почало темніти, ми виклали зі свічок український Тризуб, прямо біля пам"ятника Тарасу Шевченку, що знаходиться на центральній вулиці Харкова - Сумській.
    Людей зібралось достатньо, ще при підготовці, коли свічки на брущатці почали набирати форми! А потім почалося... шоу! Тризуб був готовий і його прекрасили ілюмінаційні вогні. Відразу назбиралася купа добровольців зфотаграфуватися! Було видно, що ті, хто чекали були в захваті - не дарма чекали! В цілому все було класно та без ексцесів! Потім залунав Гімн. Його співали автори "світлового шоу". Потім був гімн ОУН, та українські пісні. Люди з натовпу, то тут, то там, потехеньку підхоплювали!!! Виявляється харків"яни доброзичливі!!!

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 26 сер 2009
    • Подобається Подобається x 5
  4. Полковник

    Полковник миється в бані

    А чё?
    Неплохие результаты за 18 лет.
    Тем более для Харькова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Jonik

    Jonik Well-Known Member

    Дозвольте представити невеличкий фотозвіт:

    Тризуб
    [​IMG]

    Світлове шоу :)
    [​IMG]

    Викладання зі свічечок українського Тризуба
    [​IMG]

    "Я люблю Україну" - наліпка в телефонній кабінці
    [​IMG]

    "З Україною в серці" - наліпка
    [​IMG]

    Сім"я в святкових вишиванках
    [​IMG]

    Малюк з жовто-блакитною ленточкою
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Яро

    Яро Well-Known Member

    А-а-а... То ви апологет розгнузданого капіталізму...
     
  7. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповім в цій темі.
    Полковнику..а тут жарти в сторону.
    Так.
    я теж вважаю,що вмерти за Батьківщину - справа,достойна кожного,хто вважає себе людиною
    І цілком згідний з
    Декалогом.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ради Бога!
    Рома, я Вам помешал????
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та ну, Ром... ти ж навіть на вибори не хочеш піти... яке там вмерти....
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member



    Правду кажете.

    Але на жаль, ситуація складна. Перш за все тому що люди не бажають знати правди, бо хто бажає – той зараз має можливість в мережі ознайомитися з багатьма історичними чинниками з історії України, наприклад: з визвольмо - революційною боротьбою армії УПА проти більшовицьких загарбників, хоча б на сайті СБУ, якщо недовіряє іншим джерелам. Люди не бажають знати за що вмирали патріоти України – вони бажають скористатися матеріальними здобутками сучасної цивілізації, от і все.

    А тим часом, ця сволота, що особливо активно винищувала український народ протягом всього післявоєнного часу наприкінці 40х – 50х років – нікуди не поділась, не видохла, а плідно пустила коріння й далі, і має сучасних нащадків не тільки в Росії, що слугувала, і на жаль, і досі слугує розплідником замаскованого комунобандитизму.

    На жаль, на теренах України ситуація ненабагато ліпша. Але, Російський народ, як чітко позначив у своїх працях провідник українських революціонерів Степан Бандера – віддав перевагу своїм імперськім амбіціям, усвідомлюючи свого часу, що більшовицька диктатура якнайкращим чином сприяє та втілює поширення Імперії. І тому, незважаючи на гноблення диктатури більшовизму, імперіалістично налаштовані маси сподівались використати її, а потім з часом - позбутися більшовицької системи, коли мета імперського панування буде досягнута, а сама система вичерпає себе та заслабне. Так і трапилось.

    Саме тому владна верхівка системи отримала ПОВНУ свободу дії вивільнившись від самої системи, і нічим не зобов’язана більше, продовжує поширювати Імперію, чи хоча б утримати свою владу негласно обмежуючи суверенітет держав малих народів, використовуючи надпотужні важелі відпрацьовані протягом століть, та незважаючи на увагу світової спільноти, котра зацікавлена перш за все, у власному добробуті – як то дешеві енергоносії, політична стабільність відносин і т.п.

    Тому, згадаємо мудрі слова провідника, що за свободу і добробут України – треба боротися самим українцям. Просто так не прийдуть якійсь європейські «визволителі» і не будуть щось давати не отримавши нічого натомість. Тільки коли Україна сама буде сильною цивілізованою державою – можна буде проводити тісну політичну та економічну співпрацю з потужними європейськими державами, і така співпраця буде мати рівний зиск для обох сторін.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. iso

    iso Well-Known Member

    Померти – діло не хитре. Але ж ціна життя дуже висока. І просто так ним розкидатися – це марнотратство. Зрештою, це вибір кожного (Якщо такий є) - співцінити вартість свого життя і вартість справи, за яку його віддаєш. І якщо ціни неспівмірні-ти осел, якщо співмірні – ти герой. А якщо ти ще й підставив когось під смертельну небезпеку – ти злочинець. (Або національний герой:) )
    Тому достойним є і інший вибір - жити і приносити користь суспільству?.
    І знову боротися...Все життя боремося. І здебільшого з вітряками. А просто жити і відповідально працювати. На своєму місці. Так не годиться? Це не шлях до сильної цивілізованої держави? Без революцій, без майданів?
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. vkoc

    vkoc Well-Known Member

    А зачем умирать? Кто-то ворочает миллионами, провоцирует конфликт, а кто-то должен умирать и в первую очередь те, кто всю жизнь умирал возле станка или в шахте.
     
  13. prorab

    prorab миється в бані

    А если бы ответили СПАСИБО а не дякую, то это было бы великим преступлением?
     
  14. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member


    Ви кажете «просто жити і відповідально працювати…» - справа в тому що просто жити та відповідально працювати Вам не дадуть.


    Згадайте, чи можливо було в Радянському Союзі просто жити та відповідально працювати? Якщо ти нижче – тебе вимушено підтягнуть, якщо ти вище – тобі відтянуть голову.


    Відповідально працювати – це перш за все БОРОТИСЬ, навіть на своєму робочому місці. Тому що знайдеться тисяча і одна різноманітних чинників котрі будуть Вам заважати, котрим не подобається ваша позиція чи успіх, котрі бажають щоб ви працювали на НИХ а не на себе, чи на користь загального блага, а САМЕ на НИХ.


    І тому, треба чітко усвідомлювати що в будь якій сфері діяльності без боротьби та мобілізації всіх своїх психічних та енергетичних ресурсів неможливо досягти суттєвих зрушень та великих наслідків. Якщо ви не в змозі зробити це – тоді вам потрібно не вводити себе в оману, а визнати що ви є звичайна пересічна одиниця, зреченні на банальне прозябання та дрібночинність, коли обставини змінюють вашу свідомість, а не ви змінюєте обставини, коли безхребетно хилитесь туди куди вітер будь якої сили повіє.
     
  15. prorab

    prorab миється в бані

    Очень правильно сказала! Спасибо вам за то что вы ее прцитировали.
     
  16. terrible

    terrible Well-Known Member

    звичайно правильно! навіщо то комусь знати, правда? Ви не знаете-і щасливі:))
    тільки біда в тому, що відсотків так 80 архівних документів ми не побачимо ще дуже довго. і не покажуть їх з багатьох причин
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    [​IMG]

    Если ЭТО презерватив, то слоган, по-моему должен быть на пачке иной.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. SATKUR

    SATKUR Well-Known Member

    Я думаю доросла людина не гадає, а знає як виглядають презервативи...
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Полковник, я, конечно, понимаю "у кого что болит...", но это всего лишь НАКЛЕЙКА.
     
  20. vkoc

    vkoc Well-Known Member

    Это уже очень грубо, уважаемый. Тем более в такой теме.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)