про методи виховання і результати

Тема у розділі 'Діти', створена користувачем Гелена, 9 кві 2009.

  1. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    А если ваш сын кого лупить начнёт?
     
  2. Glenmorangie

    Glenmorangie moonlight

    Мне тетя рассказывала,когда она работала няней у одной обеспеченой семьи.Девочка в 4 года считала что она пуп земли и если она захотела, то должно быть именно так и обьяснения не помогают. Тетя на второй день уволилась, сказала, что не может с таким ребенком общаться и терпеть и нервничать не сможет.
     
  3. exacting

    exacting Well-Known Member


    А он и лупил какое то время. Но это была скорее проверка - а сойдет ли это ему с рук :) Совсем недавно было 2 показательных случая. Гуляли в парке - Юрик заигрался и случайно-нарочно стукнул собаку небольшую машинкой. Я еше не успела рот открыть - мужик ему грозно сказал "ты что делаешь, это моя собака, не обижай ее". Сын посмотрел на меня ища поддержки - а я ему сказала "Дядя все правильно говорит, собачке больно, она живая."

    И второй раз - пришли на детскую площадку - мой пробегал мимо и мальчика толкнул - года 1,5 - причем специально. Подошел его папа и тоже грозно пожурил. Я и в этот раз сказала, что дядя все правильно говорит. Потом взяла его на руки и объяснила, что обижать маленьких не нужно - ведь я его всегда защищаю, у деток тоже есть родители, которые будут их защищать. Лучше дружить и вместе играть.
    В общем после того случая (ттт) никого мы не обижаем. Всякие есть периоды в жизни детей - главное общаться.
     
  4. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    це називаєтсья пісятися, до речі...
    слово "пісятися" -- усім зрозуміле...
    ага, є ще одне кіно "частини тіла", то там синулька, якого все життя на руцях носили, пестили і все дозволяли -- подав позов на батька, бо той його по писку врізав...
    а врізав за те, що синулька до мами пискував...

    синулька також наслухався соціальних працівників: синдром жертви і траляля і труляля, а синульца вже був майже повнолітній...

    оця ваша репліка характеризується, як "м’яке перебільшення"... :))
    говорили, балакали, сіли та заплакали.. :))

    мова про кнут?..
    чи про стимулювання дитини до пізнання та розуміння своєї безпорадності?...
    до речі, у конфліктних сім’ях виростають порядні люди, бо бачать з дитинства гидоту життя, і думати починають дуже рано, а покидьки виростають з сімей, де з них пил здували...
    ви що?!!!!
    так не можна!!!
    це травма для дитини!!!
     
  5. Шурави

    Шурави Well-Known Member

    Заметьте:

    А что если дядя поступил бы так?

     
  6. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    моему ребенку 1 год и 3 месяца, то есть за 2 мес я вдруг расскаюсь в своих воспитательных методах? :))

    какой мультик в 1,5 года? о_О
    мова про жорстокі методи виховання
    жорстокими методами виховання можна виховати 1) або жорстоку людину або 2) жертву для жорстоких людей
    завжди є як мінімум два варіанти

    п.с. і про "здування пилу" річ не йде зовсім
     
  7. exacting

    exacting Well-Known Member


    Я же написала, что мальчик постоянно бил причем всех на площадке. Это не единичный случай. Но такого, чтобы мой подошел из за спины и бахнул со всей силы полуметровой пластмассовой лопатой маленького мальчика по голове- такого не было никогда. Отпихнуть и ударить по голове две большие разницы. А дети дерутся в осовном те, которых бьют родители. У них нет других аргументов, к сожалению :sad:
     
  8. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    http://gelena-lviv.livejournal.com/3677.html

    голе теоретизування, культ книжок (цілих два культових автора) і тому подібне... :))

    дітей не можна бити і примушувати до чогось у жодному разі?...
    тобто батьки -- це типу дітлахів у пісочниці, "друзі дітей", але не батьки? :))
     
  9. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    ні!..
    агресивні діти в тих сім’ях, де батьки між собою б’ються і сваряться...
    моя томка також собі дозволяла фиркнути і вдарити маму, доки їй мама не дала хорошої здачі по сраці і не спитала "тобі подобаться? попа не болить?"...

    нормальні діти, як і нормальні люди співпереживати починають тоді, коли відчувають те саме...

    співчувати іншим людина починає тоді, коли їй зробили боляче!
     
  10. exacting

    exacting Well-Known Member


    Моя свековь так отучала малого кусаться. Я хоть и против таких "обезьяньих методов" (так делают только обезьяны), но должна согласиться, что этот метод подействовал :pardon::scratch_one-s_head:
     
  11. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    пупере, ви читали-читали і далі не розумієте про що я говорю?
    трудно :rolleyes:
    чому голе теоретизування?
    в мене є дитина і я її не б*ю, але є речі які "не можна"
    мої вимоги до дитини розумні, не більше
    і відповідають вікові. моя дитина ще замала до діалогів, але ми інакше вміємо порозумітися в багатьох випадках
    ви впадаєте в крайнощі. батьки є батьки, а друзі є друзі
    можна дати по задниці якщо питання життя чи смерті, наприклад дитина біжить на вулицю з машинами. і то ми говоримо про маленьку дитину
    в інших випадках не бачу причини бити дитину по задниці

    нащо змушувати? можна зацікавити, стимулювати, заохочувати, попросити, переконати, змінити обстановку, показати власним прикладом, зробити разом тощо
    є багато способів, дуже багато
    можна і силою змусити щось зробити, але то залежить від випадку

    ну наприклад, я не кричу на дитину, відповідно я вчу не кричати на мене, я поважаю його вибір - вчу що він має поважати мій, я його слухаю і прошу слухати мене, бо інакше чому я маю слухати його, якщо він не слухає мене?
    я не даю командувати собою, але враховую його думку чи бажання
    як інакше?
    я встановлюю обмеження тільки там де треба, бо я мама, то моє завдання, але в розумних межах
    я наприклад не кажу як деякі "тобі не можна нічого брати зі столу самостійно", я просто показую, вчу, що брати, як, чому
    але не забороняю
    моя справа навчити його, а не обмежувати можливості навчання заборонами, готовими рішеннями чи наказами
    як каже Ошо "деякі діти думають що їх звати "не можна" :rolleyes:

    ви кажете "дитині треба прививати думку - ти нічого не значиш поки не доведеш протилежне"
    це схоже на привиття комплексу неповноцінності о_О
     
  12. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    не лише так...
    буває між собою не б’ються і мало сваряться, а дитину б’ють і сварять, бо вона ще мала-дурна, тому має у всьому слухатися і не перечити
    дорослих бити не можна, а дітей треба. деякі думають так :sad:

    тут згідна, бо то було всього лиш одиничним наочним прикладом як робити не варто і чому :)
     
  13. exacting

    exacting Well-Known Member

    Ребята, не забывайте, что и дети бывают разные. Одни подвижные, другие спокойные, третьи умные четвертые хулиганы. Ребенок уже рождается с характером. Надо попытаться подстроиться под свое дитя и будет вам счастье.
    К каждому ребенку нужен свой подход, но обязательно одно - родительское слово - закон. Не разбрасывайтесь своими словами и всегда давши слово - держите.
     
  14. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Мабуть, що так. Перш, ніж на дитину починає впливати вулиця, школа і т.п. все ж таки спочатку від самого народження на дитину впливають батьки і інші родичі, які живуть з нею разом (бабусі, дідусі, брати, сестри). Хоча в першу чергу, безумовно, - батьки. І дитина, дивлячись на них, бере з них приклад, - хоче вона того, чи ні. Дитина спочатку сліпо, а потім свідомо копіює батьків. Знаєте, це як у тому анекдоті: "Маленький хлопчик з матюками перекидає все в квартирі догори ногами, викидає все із шафів. шухляд на пдлогу. На питання мами: що ж це ти робиш, відповідає: бавлюся в гру "Тато шукає ключі від машини"
    Якщо батьки не є сильними особистостями, вони скоріш за все не зможуть виховати свою дитину сильною позитивною особистістю і не будуть для неї авторитетом. Але тоді вулиця може виховати дитину сильною негативною особистістю, навчити чогось поганого. Батьки повинні давати дитині можливість вибору, але непомітно на початках допомагати зробити цей вибір в тому руслі, як це бачуть батьки. А то є штука досить не проста, потрібно бути тонким психологом.
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    і знову крайнощі... :rolleyes:
    що у книжках написано?...
    "жорстоке поводження з дітьми"?
    горького дід лупив мов сидорову козу -- а великий гуманіст виріс...
     
  16. cheburapin

    cheburapin хороша дівчинка

    У мене дітей нема, але я подумала: не караючи, без жорстких методів, самими умовляннями можна було виховувати принца, років 200 тому. Зараз такий вплив ззовні: вулиця, телебачення, та самі батьки часто поводяться невиховано, плюючи на думку оточуючих... Якщо батькам вдалося добитися з самого початку, що їх авторитет - істина в останній інстанції, то можна дозволити собі лібералізм. А інакше - тільки муштра. Не обов"язково рукоприкладство, але суворість і непохитність перед умовляннями. Якщо вважається суспільною нормою "здоровий егоїзм" і "індивідуалізм", то методи: Васі боляче, не бий Васю..., підуть врозріз з логікою: "А я хочу бити. А Вася дурний... його треба бити..."

    Між іншим, хто сказав, що треба обов"язково давати здачі? Не краще навчити дитину а)пробачати; б)перемагати не фізичними способами?
    Я нікому здачі не давала, постійно істерика була... Так я розвинула ораторське мистецтво)))
     
  17. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    тоже знаю такую семью... ребенок настолько з сильным характером был в годик-два... все должно было быть по его... не слушался.. вообще был как мужчина настроения:) пока родители не начали как-то с этим справляться... самое главное, что дитя непростое.. на него прикрикнеш он вообще не реагирует.. тут надо много кнута... а другий их малый на грозный вгляд родителей стаёт тише травы... ребенок послушный и покладистый сам по себе.. сидит себе в игрушках, никого не безпокоит...
     
  18. Гелена

    Гелена Дуже важлива персона

    не знаю як виховували принциів, але методи 200 років тому були такі як ви описали нині
    дам цитату:
    "Чтобы не отставать от перемен, происходящих в обществе, родителям нужно изменить свой подход к воспитанию. За последние две сотни лет общество совершило исторический скачок, предоставив всем гражданам небывалые личные свободы и человечес кие права. Но, несмотря на то что современное западное общество зиждется на принципах свободы и прав человека, родители по прежнему используют воспитательные методы, доставшиеся нам из темного средневековья.
    Для того чтобы вырастить здоровых, способных к сотрудничеству детей, родителям нужно модернизировать свои методы воспитания. Руководители компаний знают, что, если они хотят сохранить конкурентоспособность на рынке, им необходимо постоянно меняться и совершенствоваться. Подобным же образом если родители хотят, чтобы дети могли уверенно чувствовать себя в свободном мире, нужно воспитывать их при помощи наиболее эффективных и современных методов.

    ВОСПИТАНИЕ, ОСНОВАННОЕ НА ПЮБВИ, А НЕ НА СТРАХЕ

    В прошлом детей контролировали при помощи давления, страха и чувства вины. Чтобы мотивировать хорошее поведение, детям внушали, что они порочны и могут заслужить хорошее отношение только послушанием. Сильнейшим сдерживающим фактором для ребенка был страх потерять любовь и благосклонность родителей. Если этого оказывалось недостаточно, взрослые прибегали к более жестким наказаниям, которые должны были пробудить в ребенке еще больший страх и сломить его волю. Непослушного ребенка нередко называли своевольным. По иронии судьбы, с точки зрения позитивного воспитания основой для развития в ребенке духа сотрудничества, уверенности в себе и отзывчивости служит именно воспитание сильной воли.

    Чтобы воспитать в ребенке дух сотрудничества, уверенность в себе и отзывчивость, необходимо развивать его волю, а не ломать ее.

    В прошлом цель воспитания состояла в том, чтобы привить детям послушание. Позитивное воспитание направлено на то, чтобы вырастить волевого ребенка, но при этом склонного к сотрудничеству. Чтобы добиться сотрудничества, нет нужды ломать его волю. "


    1. ви сказали. коли ви поводитеся жорстко, ви вчите дитину жорстко поводитися і не зважати на чужу думку як ви не зважає на її, бо ваше слово істина в останній інстанцї. ви цього самі навчите...
    приклад: мама б’є дитину, щоб та не хамила
    вона вчить двох речей: 1. не хамити, 2. досягати свого силою

    2. це реалії життя. якщо хлопчик не дасть здачі його будуть мати за слабака і бити регулярно. які розмови коли тебе б’ють наприклад в школі?
    треба вчити, що бити першим не можна, ніхто не має права посягати на чужу свободу, але давати здачі - свята справа
     
  19. exacting

    exacting Well-Known Member


    Есть такое мнение у родителей "я бью-бью, толку ни грама!" А в то же время, если к подвижному ребенку применить другие методы воздействия - он станет идеальным.
    У моей подруги трое детей - первый у них ТАКОЙ активный - влезет во все дыры. И она его занимает секциями - карате, плавание, ролики. Все делает с ним и с папой. И ребенка как подменили. У него нет свободного времени на баловство. Он от себя сам капитально устает - ему все в школе говорят, что он должен быть как Вася, Петя - он плохой, он бешеный (хотя школа частная). А если и дома его этим мучать - он вырастет закрытым и закомплексованым.
    Главное ребенка любить. Любящее сердце никогда не навредит.
     
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну да, согласна... но когда ребенку годик какие могут быть секции?? когда годик, а он ведет себя на целых три, разве что не говорит... малый не лазит во все дыры, но когда у него плохое настроение то держись... он захотел играться с мобильним, если не даш будет истерика.. захотел ехать на машине - тоже самое... както это прекратить можна, но потом у ребенка плохое настроение - на все отвечает нет.. кушать не будет, спать не будет.. ну чесное слово - как взрослый, еще и злопамятный:)
     
а де твій аватар? :)