про "красу"...

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем EvaMelisenta, 14 тра 2020.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я відазу підмітив, що Ви не така вже і ідіотка, як про себе кажете.
    Тому і списав купу паперу і чорнила на спілкування з Вами;

    А от чи справді я балабол тільки для власного его - це ще питання тоте;)
     
  2. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    не тре до мене залицятися, я вже дама з дефектом) і ще таки попрошу - без балагану саме під цим постом - тут я не раджуся про колір стрінгів чи про те, як змінити орієнтацію. Посил первісного тексту був в іншому. Бо як буде забагато дурниць - просто видалю. Зрештою, кожен все одно вчиться на своїх помилках і за свої гроші
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @EvaMelisenta, з нашої розмови випало моє досить важливе запитання
    Можете на нього відповісти?
     
  4. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    так. Зі своєю мамою. Але на такі теми є сенс радитися лише з тими, хто сам через таке переходив в реалі
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Вона Вас підтримала чи відмовляла від такого поступку?
     
  6. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    не відмовляла. Зрештою, мені не 20
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Що ж, кожний має тільки те, чого він вартує. Не більше і не менше.

    зі
    На закінчення - мій дайджест з тлуща
    Всім здоров"я і добра!
     
  8. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    маленькі діти заслуговують на рак? ДЦП? думайте, що пишете про те, що кожен отримує те, що вартує
     
  9. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пані, от тільки не треба прикриватися маленькими дітьми, та і взагалі дітьми.

    Ви були готові віддати свою дитину на тортури шліфмашинкою і ймовірно спотворити її зовнішність. І тільки прикрий для Вас особисто форс-мажор врятував її від цього.
    А Ви берете і кажете...

    Получилося, що Ваша дитина вартує своєї природньої зовнішністі, а Ви вартуєте того, до чого готові були привести дочку.

    А якщо вже Ви зачепили ДЦП, то Віка каже, що як це не прикро, але в цьому знову ж винувата найближча для дитини людина – матір.

    Якщо хочете, то за дитячий рак почитайте самі, щоб не виглядало, що у мене упереджене ставлення.


    Ну а Ви як думали – просто так, від ліхтаря, комусь дається відмінне здоров"я, а комусь хвороби?

    Як там колись казали: «Ми ковалі свого щастя». Добавлю: не тільки свого, а й щастя і здоров"я наших дітей.

    Не треба відразу шукати винуватого в своїх проблемах когось збоку. Починати треба від початку - тобто від себе.
    За все потрібно платити. І завжди треба бути готовим платити по максимуму.
    І від того нікуди не втечеш – це закон природи.

    Бо інакше буде бардак;
     
    Останнє редагування: 15 тра 2020
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ця вправа мені не допоможе))).
    Мені треба розробляти руку в іншому місці.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Теж мені залицяльник... Стара потикана ондатра :)))
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може попробувати тримати на дві долоні ближче до кінця? :scratch_one-s_head:
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Щось колись казали про старого коня і молоденьку грядочку, котру цей кінь може файно виорати...:scratch_one-s_head:
    Вже й не пам"ятаю, треба би попробувати...;
     
  15. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Старий кінь борозни не зіпсує, але і глибоко не спаше)))
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Виоре! москалю затурканий :ireful1:

    зі
    "глибоко" ще не означає "файно";
     
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    До чого тут релігія?
    Чому декотрі люди згадують релігію, віру і Бога тоді, коли вже припече?
    Чому не пам"ятати про Саваофа, Яхве, Аллаха, Ісуса, Будду і Вішну з Тором і Свараофом, Даждьбога і Ладу, Лєніна і Цеткін... і т. д. /на вибір кожному / кожний день і намагатися виконувати їхні приписи, а не при великій потребі /як правило, при скруті/.

    Чому не знайти кілька хвилин кожного дня і подякувати їм за все хороше, а стогнати і битися чолом до підлоги і просити тоді, коли погано?
    А якщо не можете порадити, то читайте і робіть висновки;

    А я намагаюся розкрутити цю тему з шліфовками, силіконами і вадаленням нижніх ребер по максимуму.

    І релігія тут не при ділі - є закони природи: "Нічо нізвідки не береться і нікуди не дівається", "Как аукнєтса так і отклікнєтса", "Як постелиш так і виспишся"...

    зі
    @Silver bullet, не злостіться на мене. А якщо хочете і вам від того стане краще - то злостіться на здоров"я;

    :tongue:
     
    Останнє редагування: 15 тра 2020
  19. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    я виходжу з розмови і з форуму як такого. Хотіла своїм прикладом застерегти інших - отримала відро гівна на голову. Злостивий незреалізований цигане, бумеранг - такий бумеранг. А дівчатам і жінкам - хай у вас буде все добре. І з лікарями теж
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це не гівно, це те, що Ви самі наробили і чого заслужили.
    Але Вам видніше;
    Я не Циган. Я Gyppsy. А Циган - то мій друг, мені до нього ще далеко /сподіваюся/
    На рахунок бумерангу я з Вами погоджуюся.

    То вже мусет другий раз Ви таке робите за два ні, нє?

    Тим не менше - всього Вам найкращого. При нагоді і потребі заходіть до нас на каву;
    зі
    Прошу
    [​IMG][​IMG]

     
    Останнє редагування: 15 тра 2020
а де твій аватар? :)