про "красу"...

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем EvaMelisenta, 14 тра 2020.

  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    І як у неї з іншими? Багато косяків? Якщо вона рукосрака, то таких випадків повинно бути вагон з причепом
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Відчуваю, що без сокири, бензопили і байдарок - діла не буде. Бензопила і сокира будуть найближчими вихідними, а от байдарки...:scratch_one-s_head:
     
  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ціхо-ціхо, а тут помаліше і по порядку...
    Як часто у неї /у Вашої лікарші/ ставалося подібне з іншими пацієнтками?
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Рука котра?
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Права, з якої залізо зняли
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Бачив рецепт, як її розробити - недавно на форумі була картинка)))

    :yahoo::)))
     
  7. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    каже, що я в неї така єдина
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну от бачите... А Ви берете і кажете...
    Чому ж Ви тоді ганьбите можливо хорошого лікаря?

    А до суду Ви не хочете звернутися?
     
  9. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    радилась з адвокатом - там нічого довести не вийде. У нас судова система працює не так, як в розвинутих країнах. Ви ж самі не раз чули про серйозніші випадки: пацієнти в лікарнях вмирають через лікарську халатність, репортажі по тіві про це роблять - і що? а ніхєрась. А тут "всього лиш" мордочку плямками зробили. Подумаєш... як вона мені сказала: то можна косметикою прикрити.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Справа в тому, що я її розробляю це вже вдруге. Думаю, що все буде добре. Після того, як її мені склали до купи - було набагато гірше. Я тоді навіть ложку тримати не міг - вчився як мала дитина. Майже через 8 місяців, як і говорив лікар, розробив. Я навіть встиг на кілька тренувань в спортзал сходити в січні-лютому. Я вже навіть м’яча міг ловити цією однією рукою. Але потім настало 20 лютого і сталося те, що сталося. І тепер все майже спочатку. Але мене радує те, що після останньої операції, рука в мене краще працює, ніж тоді. Тому нікуди вона не подінеться з підводного човна - розробиться. І часу на це повинно піти менше, ніж минулого разу
     
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Питання в тому - чи це правда. Казати можна багато чого. 3,14здіти - не мішки таскати
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Може і справді лікарка не така вже і винувата?
    Може це Ви самі не дотримувалися приписів, котрі, як я розумію, присутні хоча би на післяпроцедурному етапі?
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я впевнений, що у Вас все получиться!

    Картинку знайти?
     
  14. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    нахіба?
    Якщо розробив минулого разу, то нікуди вона не подінеться
     
  15. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    та думайте, як вам зручно
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    якщо почитати про шліфовку, то знайдете, що гіпопігментація - це ускладнення, яке є наслідком неправильно виставлених параметрів. І, якщо вернутися до самого посту (ви мене вже починаєте дратувати - прям дєвачька, якій аби посперечатися для привернення уваги) - я так наголошувала на тому, щоб перед тим, як наважуватися на процедуру люди ДОБРЕ ПОДУМАЛИ. Бо може бути так, як у мене. А може і не бути. Готові до рузьгої рулєткі - фпірьот
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Заходьте, будь ласка, і до інших розділів. Не звертайте дуже уваги на @Gyppsy.
    Він не тролить, то в нього така маніра спілкуватися.Він не зла людина.
    Я вас розумію. Сама боюся віддаватися в руки лікарям. Насамперед тому, що в нас, на відміну від Заходу, медицина - це така непробивна корпорація, з якою проста людина нічого не зробить по результату нанесеної шкоді. Судитися з ними роками - собі дорожче. Корпорація своїх не видає.
    А щодо меланінів - може, щось можна зробити?
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ха, та то ще й Ваша картинка)
    То, можливо, Ви так і розробляєте)))

    :tongue:
    Capitoshechka, 6 тра 2020
    #2249
     
  19. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    ага, я вже в курсі, що у нас в країні "медицина - наука неточна". Моїй мамі свого часу при переливанні крові під час онкооперації занесли гепатит С. А те, що "Циган" - балабол для власного его - уже зрозуміла. На жаль, мої меланіни видохли. Я намагалася їх реанімувати в інших дерматологів... уви і ах
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як це "Не звертайте дуже уваги на @Gyppsy".
    А може я так залицяюся? :blush:

    О, @medwedo berlogsoni десь там щикнулося)))
    Нас так колись на курсах вчили. А колись вчили файно, шо нє?;
     
а де твій аватар? :)