про "красу"...

Тема у розділі 'Дівочі посиденьки', створена користувачем EvaMelisenta, 14 тра 2020.

  1. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    Можливо мій пост вбереже когось від фатальної помилки... Трохи більше року тому я зробила глибоку лазерну шліфовку на Чорновола. Не буду описувати саму процедуру - ми, жінки, здатні терпіти страшну біль заради результату, але... Результату, окрім довгої реабілітації, ударного курсу антибіотиків (шліфовка - це опік 2-го ступеню), молочниці, яку потім лікувала майже пів року, герпесу, що активізувався (раніше взагалі не мала з ним жодних проблем), а тепер періодично перед місячними викидає НА ЛИЦІ ПІД ГУБОЮ (!!!), проявів дерматиту (взагалі такого не було), ячмеників біля очей (я ж, ідіотка, робила шліфовку на все обличчя включно з повіками), великої суми грошей, що витрачені - доброго результату нема. Всі мої постакне шрами, пори, дрібненькі зморщечки - все зі мною. Але то би я вже якось пережила... нагірше те, що після цієї "високопрофесійної" процедури у мене локально великими плямами пропав пігмент. Тобто, я тепер виглядаю так, ніби у мене вітіліго. А це не лікується. Автозагар допомагає слабо, точно в тон шкіри попасти нереально, самі білі ділянки мають дуже нерівні краї, тому загримувати нереально. Чесно - я ненавиджу ту лікариху. Я зовсім непохристиянськи, але дууууже палко бажаю, щоб її лице стало таким же, як тепер моє. Особливо тому, що вона навіть не хоче визнати свою причетність : "то ваша така індивідуальна реакція". Тому, якщо хтось задумається про таку процедуру - думайте довго. І краще не робіть.
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Співчуваю. Чула серед жінок, що це як пощастить, процедура ризикована. А нікого не притягнеш, якщо нароблять шкоди, тобто за результат не відповідають, аби гроші.
    Але про повіки - це взагалі треш, як ця "лікарка" могла таке пропонувати та робити?
     
  3. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    ні, шліфовку роблять і довкола очей, тут вона нічого нового не вигадала. А от скільки за останній рік читаю, то такий побічний ефект, як депігментація (загибель меланоцитів), що я власне і отримала, - це суто непрофесіоналізм. Погано виставлені параметри. Чесно - просто хочу інших застерегти. Шкода, що свого часу мені лише позитивні відгуки траплялися.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    від чого?
     
  7. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    ну ви ж присудили мені премію Дарвіна. Тут сарказм недоречний.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це не сарказм.
    Можливо мій пост також вбереже когось від фатальної помилки

    Ви раніше про цю премію знали?
     
  9. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    чула. Але вона або посмертна, або для безплідних. Ну і так - треба бути цілком безголовим, щоб її заслужити. Згодна - я сама заплатила за те, щоб мене зробили потворою. Тому в чомусь я таки заслуговую цю премію. Але хай інших таке омине. От і пишу
     
  10. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну от бачите - Ви вже майже зі мною погодилися

    Бережіть себе, і любіть себе такою, яка Ви є.
    Зовнішність це, по великому рахунку, фігня.

    Все буде добре.
     
  11. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    ну я ж ще в самому пості назвала себе ідіоткою. Але ваш випад про Премію Дарвіна все ж був занадто. Мій текстовий посил - застерегти. А зовнішність - то дуже важливо, особливо для жінки.
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Чому це "занадто"?
    Для ідіотів - в самий раз;

    @EvaMelisenta, Ви не гнівайтеся /або гнівайтеся - як Вам завгодно, мені це по барабану/, але Ви самі назвали себе ідіоткою.

    зі
    Я просто навмисне утрирую - так скоріше доходить;
    а взагалі-то я добрий, білий і пухнастий. Місцями...)))

    Ви з кимось із близьких і рідних радилися перед рішенням зробити цю процедуру?
     
  13. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    а може вам просто було варто тоді мимо теми пройти? я ж не прошу ні "підтримки залу", ні ставити мені розумовий діагноз. Я хочу власним прикладом застерегти інших. І, вам, пане, до відома: лазерна шліфовка - це не блаж мажорки, це медична процедура, яку роблять за певними показами (якщо є шрами, рубці тд). тому повторюю - ваш комент абсолютно був недоречним. Єдине, що мене тішить, що я спочатку випробувала цю процедуру на собі, а не на доньці-підлітку, яку дерматолог (інша) відправляла на шліфовку
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ви самі поставили собі цей діагноз
    А я застерігаю інших на Вашому прикладі. Ми з Вами робимо спільну справу ;
    Я так апаю Вашу тему, що в тому поганого?
    Ви планували здійснити подібну процедуру на доньці-підлітку? о_О
    Тоді Ви ідіотка два рази
     
  15. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    ви вмієте читати? доньку скеровувала на процедуру лікуючий лікар. Я нічого не планувала. І не треба апати мою тему - вона і так наразі зверху. А ви хам) це так, до слова
     
  16. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    і ще... мужчинка, який тусується в суто жіночому відгалуженні форуму... кхм. Ідіть оно політику обговорюйте - солідніше виглядатиме
     
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Це було критично важливо для її здоров"я?
    Але ж я так зрозумів, що тепер доньку не поведете на ці процедури?
    Я тут на службі
    Я в курсі;
    Але я тільки повторюю і цитую Ваші слова)
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я переживаю за здоров"я дівчат всього світу, бо я дуже люблю прекрасну частину людства.
    Тому допомагаю Вам їх застерегти, щоб вони не повторювали ідіотських вчинків;
    А що там в політиці нового?
    Якби я переживав за свій вигляд, то був би автором подібної теми;
     
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ніяка Ви не потвора.
    Безумовно - це важливо. Але якщо вона сучка....то ніяка зовнішність їй не допоможе
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. EvaMelisenta

    EvaMelisenta Active Member

    що ж, мушу зробити розлогий комент... Моя доня - підліток, останні 2 роки має проблеми зі шкірою, плакала, комплексувала - висипи були значні, тривалі, болючі. А ще в неї хронічно збільшені лімфовузли, я з нею періодично консультуюся в онкогематолога (мій чоловік, її тато помер від раку крові). Онкогематолог вважає збільшення л-в наслідком висипів акне, тому без постійного лікування в дерматолога нас не дуже то і хотіла приймати. Тому лікували все і у всіх. Стало краще, але сліди (шрами) залишилися. От і почали нам настирно рекомендувати шліфовку. Я багато про неї читала (місяців 5 обдумувала). Так як в мене теж є шрами з юності, вирішила спочатку перевірити на собі. Отримала страхіття. Хочу стримати від такого кроку інших. ПС. а зовнішністю не переймається хіба той, хто особливо не має чим перейматися)) це так - маленька ремарочка для тих, хто тут "на службі"
     
а де твій аватар? :)