Про готелі Львова

Тема у розділі 'Куди піти?', створена користувачем Leopolis, 24 лис 2006.

  1. SIN

    SIN New Member

    читала цю тему вже не один день, також користувалась пошуком і так як не знайшла для себе відповіді на своє перше запитання вирішила озвучити його тут, а потім тема перейшла на інші готелі. Шкода, що склалось враження ніби я полінувалася прочитати тему і вимагаю повторень відповідей :sad:..... вибачте, що потурбувала
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    ви особливо нікого не потурбували,але в темі є дуже багато посилань,користайте

    шукайте тут
     
  3. Romansd

    Romansd Well-Known Member

    Якщо не помиляюся це на Городоцькі...
    там зараз ремонт вулиці і досить незручно буде добиратися
     
  4. SIN

    SIN New Member

    Помиляєтесь, це на розі Друкарської та Лесі Українки....Всім дякую, питання вже відпало, вибір зроблено...думками я вже у Львові...якщо виникнуть ще якісь питання звернусь
     
  5. Natal'ka

    Natal'ka Well-Known Member

    А не думали про квартиру подобово? Є дуже пристойні варіанти і за порівняно адекватні гроші, 100% дешевше, ніж в названих Вами готелях.

    Ні, Медіваль в центрі, а на Городоцькій - Двожец. У Львові є 2 готелі Рейкарц.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Pacefist

    Pacefist Member

    простите что на русском, но а сейчас цены то какие ? просто последние сообщения были за 2006 год, а время прошло и цены наверно изменились
     
  7. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Ціни на що?
     
  8. loragrey

    loragrey New Member

    где во Львове есть недорогой отель?

    Здравствуйте! Хочу провести выходные в столице западной Украины – Львове.
    Знаю, что там есть много музеев, оперный театр один из лучших в Европе. Хочу это все увидеть своими глазами. Посоветуйте где можно остановится, чтоб было комфортно и не очень дорого?
     
  9. ledipun

    ledipun миється в бані

    Зупинялися у готелі ""Престиж". Дуже непоганий готель з гарним ремонтом, привітним персоналом та надзвичайно затишний!
     
  10. lisovych

    lisovych миється в бані

    Можете зупинитися у готелі Сихів-непоганий варіант,не скажу що супер, але ви не приїдете сюди спати, тільки переночувати...А для чого платити великі гроші за готель...
     
    Останнє редагування модератором: 6 жов 2011
  11. i BeLieve I Can FLY

    i BeLieve I Can FLY миється в бані

    Зупинялися якось в готелі Жорж) в принципі непогано, тільки трішки на СССР устої схоже, той же антураж, та в цілому задоволені)
     
  12. Штрудель

    Штрудель New Member

    Доброго дня! Завтра планую приїхати до Львова у відрядження.
    Хочу запитати Вас про готель "Динамо" на Стрийській 33. Який рівень цін, комфорту?
    Або які є варіанти поблизу Козельської?
    Буду вдячний за оперативну відповідь.
     
  13. Fromdubai

    Fromdubai Member

    Днями збираюсь броніробати готель Опера. Підкажіть наскільки хороший він і чи варто там селитися ... Є відгуки?
     
  14. syavych

    syavych копач

    В порівнянні з дубайськими? Мабуть розчаруєтесь...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Fromdubai

    Fromdubai Member

    Ну я реально оцінюю ситуацію))). Розумію що не буде величезних басейнів, гольф кортів і подібного ... Та мені це й не потрібно. Чистий номер, з нормальним ремонтом, без смороду сигарет, хорошим інтернетом, хоч трохи усміхненим персоналом ... Загалом все стандартно і головне що б не було не приємних сюрпризів)
     
  16. Cheryhost

    Cheryhost New Member

  17. Ravin

    Ravin Well-Known Member

    На Евро-2012 украинские отели поднимут цены в 30 раз

    Читайте также: "Владельцы хостелов на время Евро-2012 поднимают цены с 13 до 90 евро в сутки"

    Автор: Ольга Сороколетова
     
  18. superchaker

    superchaker миється в бані

    Місто Львів — це надзвичайно красиве старовинне місто. Був там вже кілька разів, справді є на що подивитись. У Львові Ви можете відвідати багато цікавих закладів, музеїв, виставок, храмів, випити філіжанку чудової кави в затишному львівському кафе, просто походити вулицями міста, насолодитись чудовою атмосферою. Хто хоче приїхати у Львів, всім раджу сайт, де Ви знайдете готелі Львова на будь-який смак і гаманець. Я ним теж користуюсь. Заходьте - не пожалієте.
     
  19. Ravin

    Ravin Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  20. maclura

    maclura New Member

    Привет! Перечислите, пожалуйста, гостиницы в исторической части Львова или поблизости от неё. Хотим приехать к вам на неделю, но, поскольку уже ждём ляльку, не можем позволить себе длительные пешие прогулки, поэтому поселиться надо среди музеев))
    Какая погода у вас обычно в первую неделю октября?
     
а де твій аватар? :)