про Біблію мова...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Калиниченко, 4 лип 2008.

  1. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ну дід, длямеенеце швидше ви-))).

    Давайте не будемо переходити на особистості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, нагадую, гілка називається "Про Біблію мова". Відкрийте собі гілку про башту мова і там паскудьте.
    А на особистості перейшли ви:
    Ромко, ви занадто молодий, щоб бути очевидцем чи жертвою, а от жеваше твредженя нычим не доведено.
    І ще одне. Вас крім війни проти Христа і християн нічого більше не цікавить?
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Для того, що називати людину гомосексуалістом, потрібне ззізнання людини, або бути очевидцем гомосексального акту, або учасником такого акту. Ромко ну інякне міг спати з Леніним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Я в свому житті не бачив злягання гомосексуалістів. То що, їх не існує?
    Але ще раз повторюю, про Біблію мова.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Перепрошую,лєнін - не людина.
    Це антипко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Ромко, мені вас шкода. Потрібна допомога пишіть в приват.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Сергію, знов починаєте грубити? Та скажіть дякую, що Ромко хоче вас хоч трохи просвітити. Чи ви крім того, що писати не вмієте, то ще й читати не вмієте?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Де я на грубив?
    Ну якщо Ромко дасть ссилку на мемуари коханця Леніна, то я йому подякую, за безцінний історичний документ.

    ---------- Додано в 22:11 ---------- Попередній допис був написаний в 22:11 ----------
     
    Останнє редагування: 3 лис 2013
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    пора вам в баню.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ну не може людина обійтись без грубощів. А Лєнін бачу для нього є таким самим богом як і Рассел і Рутерфорд.
    Мають того самого боса - Люцифера?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    ПРИПИНІТЬ ОБРАЗИ.

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    Мих,
    В баню, за що? Може туди відправити фахівця з гомосексуалізму Леніна, та його шанувальника Педра?
    Вони це білше заслужили ніж я.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Все з вами ясно,Сергію..
    Продовжуйте молитись на свого підорка лєніна.
    І не влазьте в тему до людей,що вірять в Бога.
    Маю знайомих СЄ,культурні люди.
    Ви до них не належите.
    Звичайне хамло.
    Савєцкійчєлавєк.

    ---------- Додано в 23:51 ---------- Попередній допис був написаний в 23:47 ----------

    Як його зачепило те,що його ідола назвали антипком.
    нутро савєцкагачєлавєка виглянуло...:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Припиніть образи.

    ---------- Додано в 00:22 ---------- Попередній допис був написаний в 00:19 ----------

    Мене зачепило, що ви пишете дурниці і навіть не намагаєтесь . якось пітверджувати свою писанину фактами.
    Тобто поводитесь як представник "сарафанного радіо". Від жінки таку поведінку, ще можна стерпіти, але коли так поводиться чоловік, це просто соромно.
    Ромко. я пишу досить різко і пишу правду. Можетценазивати хамством, якщо бажаєте.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    "Біблія — непроста книга. Читання Біблії може знеохотити, бо дається воно важко. Часто вона здається надто складною. Як читати так, аби не мати докорів сумління, що читаєш невідповідним чином? Тим більше, в Церкві постійно наголошується, що Писання читати треба. Ви, можливо, знаєте цю дилему: в мене є бажання читати Біблію, але я не знаю, як це зробити. Як наблизитися до Слова Божого, щоби знову не залишитися наодинці зі своїм розчаруванням? "

    20 способів читання Святого Письма
    http://www.credo-ua.org/2015/05/134481


    Джерело: CREDO
     
  15. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    давайте я буду приводити цитати , а ви будете вгадувати розділ ;)
    цитата №х " 15. Иисус сказал (апостолам*): Если вы поститесь, вы зародите в себе грех, и, если вы молитесь, вы будете осуждены, и, если вы подаете милостыню, вы причините зло вашему духу".
    *моя примітка
     
  16. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Купіть собі український переклад.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    гугл перекладач вам в помічь !
     
  18. plastic

    plastic Well-Known Member

    Якщо нема бажання читати Біблію- значить у людини проблеми в спілкуванніз Богом. А що розділяє людину з Богом?- Гріх. Свідомий чи неусвідомлений.
    Коли щось ставиш на перше місце в своєму житті. А Бог в житті займає другорядне або останнє місце.

    А Біблію просто треба брати і читати. І Ісус відкриє людині істину-
    Бо Він сказав-
    8
    А вы не называйтесь учителями, ибо один у вас Учитель - Христос, все же вы - братья;

    Тобто Він сказав що Він-Ісус є нашим вчителем. І він навчить нас особисто. Кожен день Він буде вчити нас на протязі всього життя. І відкривати істини Царства Небесного. І показувати нам шлях.
    Бо Господь Ісус завжди каже правду і не змінить Свого слова
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ну це не завжди так.
     
  20. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Я не можу судити про причину бажання чи небажання інших людей... у кожної людини своє спілкування з Богом.
    У статті, яку я навела, мова про те, коли є бажання, але людина починає читати і чомусь знеохочується.
    Я з вами повністю згідна, що потрібно читати і Ісус буде навчати і відкривати істину. Але, якщо не помиляюсь, Ви також колись радили починати читати Біблію з Нового Завіту... Чому?
     
    Останнє редагування: 16 лют 2016
а де твій аватар? :)