про Біблію мова...

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Калиниченко, 4 лип 2008.

  1. ovod

    ovod Well-Known Member

    я у вас вірю....
     
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    важко атеїсту то розуміти. важко...
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вот пристали ... я сто раз говорил про "атеизм" Мих - я верю что вы верите, но почти уверен что не понимаете во что, вы сами Родину защищать шли с автоматом (в теоретических построениях) презрев не убий, подставление щек и т.д. ... ваш Бог это какаято совокупность христианства, язычества и здравого смысла - но это совсем не христианство, хотя вы говорите что христианин - кстати любой кто не обрезан не может считать Иегову или Егову - своим богом ...
     
  4. Forpost

    Forpost Стоїк

    питання складніше ,номінальні християни Бога не признають.А щодо правдивих поклонників то може ось це місце Вам поможе
    онлайновая Библия
     
  5. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    вы верите в бога, вы верите в меня ... ЙЕЗУС!!!! пошел пытаться в ванной воду разделить .... :) (шутка не ругайтесь)

    ---------- Додано в 09:26 ---------- Попередній допис був написаний в 09:21 ----------

    ну о чем я и говорил, юдеи кстати все обрезаны ... вижу призыв относится к обрезанию как духовному процессу, но при этом не отказываться от самого обрезания, Авраму (кажется) Бог сказал прямо - "кто обрезан тот мой народ", кстати Петр Тимофея насколько я знаю обрезал, тем самым приобщив, так что кто не обрезан тот нарушает прямой завет Бога ...
     
  6. Forpost

    Forpost Стоїк

     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Арт, у мене є звичка така при читанні Біблії, якщо я чогось не розумію, то я шукаю причину в собі, а не в Біблії.
    Я маю право не все розуміти, я не СЄ, які точно знають, що все розуміють і точно знають коли кінець світу.

    Я б не хотів бути на війні, не хотів би бігати з автоматом і в когось стріляти і слава Богу, що Він не посилає мені такого випробування, де кожної секунди тре приймати важкі рішення.

    От ви пишите:


    а ви точно знаєте що таке християнство? Яким боком? Щоб взнати християство, потрібно пройти через глибокі духовні випробування. Християнство - це не просто знання. Пізнання християнства вимагає вдосконалення, яке досягається роками, десятками років. Це є щоденна праця над собою. А ви отак просто: ото християнство, а ото мішанина... Смію запевнити вас, що ви не розумієте і не знаєте що таке християнство. Ви просто бачите одну десяту айсберга - видиму частину, а девять десятих ви зовсім не знаєте і не розумієте.

    І Бог - це нє какая-то совокупность християнства. Вбиваєте ви своїм примітивізмом.

    ---------- Додано в 13:26 ---------- Попередній допис був написаний в 13:22 ----------

    якщо не враховувати Новий завіт, то так.
     
  8. ovod

    ovod Well-Known Member

    віра - це хороша штука.....за допомогою неї можна цікаве мутити)).....але просто віра.....
     
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    угу, во имя веры намутили уже столько что вовек не отмыться ....
     
  10. ovod

    ovod Well-Known Member

    во имя віри - це не вірою....
     
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Артобстрєл, ви на релігійних гілках, щоб критикувати релігію чи почерпнути якусь інформацію? Бо ви продовжуєте тактику комуністів чи єговістів: а християни вбивали когось там... Коли я назвусь мусульманином чи буддистом і піду вбивати, це буде плямою на мусульманстві чи буддизмі? Адже я не знаю їх релігії тим більше не поступаю згідно неї.
    Так само і в християнстві. Якщо хочете почерпнути якусь інформацію, візьміть Євангеліє, скажімо, від Марка, бо є найлегшим до зрозуміння і читайте. З розуміннм, що ту книгу писала віруюча людина, яка була знайома з Ісусом Христом. Так що вона брехати не може. І порівняйте, чи ті що "мутілі" щось мали спільного з християнством.
    Далі можете знайти і відвідати церкву де проповідується Євангеліє. Саме Євангеліє, не Коран, не Веди, не Башта.
    А якщо ви прийшли, щоб посміятися з Христа і християн, лишіться того ровера, як кажуть галичани. Бо не знаєте який результат цього сміху може бути...
     
  12. Forpost

    Forpost Стоїк

    і що продовжують мутити далі традиційні християни, що і поруч не лежить з заповідями Месії . Вони "зводять малого цього...то краще було їм і не родитись"
    ПиСИ Торквемада плаче за ними
     
  13. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Караимы и имя Бога

    Караимы(ивр. קָרָאִים – читающие) – тюркоязычная народность, традиционно исповедующая караимизм, также называют последователей этой религии вне зависимости от национальности. Караимизм является направлением иудаизма,не признающим раввинистическо-талмудической традиции. По мнению отдельных религиоведов он является четвертой авраамической религией (наряду с иудаизмом, христианством и исламом). Караимизм возник второй половине VIII века, когда жившие на территории Аббасидского халифата(современный Ирак), не поддерживающие авторитет раввинов и неверящие устный закон, пошли за ученым вождем по имени Анан бен Давид. Анан провозгласил право каждого еврея без ограничений изучать единственный источник истинной религии — Еврейские Писания (Танах), оставляя без внимания раввинские толкования и Талмуд. Одним из главных принципов
    http://afanasyevjw.blogspot.com/201...howComment=1360423447156#c8020714106028601761
     
  14. sitech

    sitech Well-Known Member

    Якщо ви назветесь ким захочете та почненте вбивати направо та наліво, ви б'єте навіть тисячну частину того, що вбила інквізиція. Але, якщо ще згадати війни, які підтримувала або розпочинала релігія, вам, навіть, якщо ви тикали в людей ножами цілий день без перерви на сон та їжу, вам не досягнути тих успіхів навіть за все ваше життя

    ---------- Додано в 20:50 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

    А ви, перепрошую, що читаєте, те що легше чи вам відкрито вже все Писання?

    ---------- Додано в 20:53 ---------- Попередній допис був написаний в 20:50 ----------

    Треба самому шукати, чи ви щось маєте наувазі щось конкретно?
     
  15. talavoda

    talavoda Well-Known Member

    Ісус часто навчав своїх учнів притчами.
    Думаю, що буде цікаво прочитати.

    Притча Про Скарб.

    Чого Ще Навчають Притчі
     
  16. morze

    morze Well-Known Member

    Маю 9 Біблій, і усі набрані в Москві! Томи Лєніна я спалив!
     
  17. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

    Гарний хлопчик? Напевно хочеш за це 1000000 лайків?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А,що,сатаністів ображає,як спалюють брєдні їх бога-педераста?
     
  19. Сергій аспірант

    Сергій аспірант Well-Known Member

     
  20. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Діду,ви,коли навчитесь користуватись клавіатурою?
    Чи рівень айкю не дозволяє?
    Не дивуюсь.
     
а де твій аватар? :)