про алкоголь...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mypucm, 7 гру 2018.

  1. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Гарбати - це шо?:)
     
  2. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Це один із полонізмів. Також галицький діалект, дехто так каже на чай.
     
  3. remis

    remis Member

    алкоголь вред
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  5. krakovvalerij

    krakovvalerij Active Member

    чим саме, "мимокрокодил"?)
    іноді не заважить випити.. якщо день тяжкий на роботі, або якщо радість якась трапилась)
     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  7. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Роман ГарасимVarta1 - Варта1 (офіційна спільнота)
    15 червня о 18:11 ·
    І не варто говорити, що це їх свідомий вибір, адже це не так. Поведінкою людини управляють її переконання, які формуються під впливом виховного процесу та навколишнього середовища. Нам змалечку ніхто не дає вибору. Шляхом обману наркотичні суміші замаскували під харчові продукти, за допомогою найкращих маркетологів запускають рекламу цих одурманюючих речовин, звичку самоотруюватись зробили традицією і т.д. В результаті такого інформаційного терору більша частина суспільства "добровільно" і регулярно самоотруюється і навіть не відає про Тверезість, як природний стан людини від народження, що є великою цінністю як для кожної людини, так і для цілого народу!
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    із коментарів

    Ірина Коваленко ·

    Вибір. Я мала важке дитинство і юність на вулиці. І чомусь не бухаю, не наркоманка. Хоч тоді, були поруч і наріки, і любителі бухнути. Питання. Чому я не веду подібного способу життя ?
    Це вибір. Вибір бачачи, як валяється бухий сусідьі робити так само, або ні. Бачити, як деградує твоя матір чи батько, і робити так само або ні. Все. Алкоголь та наркота це свідомий вибір. Крапка. Досить любу хуйню переносити на плечі інших. Пора почати розуміти поняття " відповідальність"
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    зараз на кожній пляшці та пачці написано що шкідливо... тобто людина знає... і суспільство знає...
    або все нормально...
    або дефіцит вибору... тому що мало позитивних прикладів...
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Якщо на вибір є навіть тільки два пункти, то це вже не дефіцит. Це 50на50, або-або.

    Во, з комету Ірини Коваленко
     
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    ну от приміром, не хотілося мені в школу...
    у мене був вибір? міг не ходити?
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Звичайно.
    Могли просто в шість років стати файним шахістом, і їздили б по всяких турнірах, а до школи б не ходили ;)
     
  12. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    нє, так не буває :nea:
    по-перше, я не міг стати файним шахістом... тим більше миттєво
    по-друге, шахісти теж ходять до школи...
    по-третє, сидіти годинами на стільці, і робити вибір - конем ходити чи слоном - це мабуть ще тупіше, чим ходити до школи :scratch_one-s_head:
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну тоді треба було ставати файним футболістом, як Шевченко, або фігуристом, як Баюл.
    Чось я підозрюю, що вони до школи не ходили)))
     
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Мусет вже було...:scratch_one-s_head:

    [​IMG][​IMG]
     
  15. Ukainianman

    Ukainianman Member

    Добрий день, в мене питання.
    Чи можна вважати квас живого бродіння алкоголем?
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Якщо вдатись у подробиці, то і кефір - продукт бродіння, декілька градусів там може знайтись.
    По собі бачив, як під час застіль із вживанням алкогольних напоїв, запиваю хлібним квасом, сп'яніння приходить скоріше.
     
  17. Ukainianman

    Ukainianman Member

    Значить його більше не питиму. Цукерки з лікером теж походу треба викреслювати.
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ні.
     
  19. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Тут все не так просто, деякі просто з ароматизатором, алкоголю там може бути 0.000...%, хіба що, польські шоколадні бочечки "Барілки" з зубрівкою, лікером або винами, їх не рекомендують вживати особам молодшим 18.
     
  20. Ukainianman

    Ukainianman Member

    Думаю щоб бути упевненим на 100%, краще взагалі не вживати ;)
     
а де твій аватар? :)