Привіт!

Тема у розділі 'Путівник форумлянина', створена користувачем lvivport, 1 січ 1970.

  1. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Тіко може бути пізно :)

    ---------- Додано в 16:50 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

    Пишаюсь цим званням :)))
     
  2. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    До мене ще як до неба рачки
     
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    О, почали мірятися!:mocking:
    Де там Оля з лінійкою?:)))
     
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Давно зміряно все ).
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. yasam

    yasam Well-Known Member

    І хто слонь?
     
  6. Bambook

    Bambook Persona non grata

    слонь слонь. на те він і слонь.
     
  7. nativelviv

    nativelviv Member

    Доброго всім здоровя! Розкажіть будь-ласка, хто що знає стосовно лазерного фракційного шліфування рубців після вугрової хвороби у Львові? Де професійно у Львові можна зробити таку процедуру? Поділіться відгуками та враженнями ті хто вже робили таку процедуру! Думаю, що це дуже актуальна тема для львів'ян! Заздалегідь дуже вдячний всім за будь-яку інформацію!!!!



     
  8. Luper

    Luper Member

    Всім привіт) Приємно бути з вами) Сподіваюсь на подальшу дружбу)))
     
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Luper,
    з першого допису приємно?:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. COL

    COL Member

    А навіщо воно їй зараз?
     
  11. Tyt za poradoy

    Tyt za poradoy New Member

    потрыбна порада!!!

    Отже,навыть не хочу починати з того що я до совоїх нових стосункыв з хлопцем мала за спиною 5 років стосунків з іншим хлопцем...але це все в минулому!Хочу сказати що з теперішнім ми були разом всього навсьго 4 місяці але вони були чудові я звичайно спочатку думала що не кохаю його а кохаю ще того з яким була 5 років але після того як ми розстались і пройшло вже пів року майже я зрозуміла що дуже помилялась,а розійшлись ми по моїй вині!Все було чудово і він повірте прекрасна людина,слова любові все таке підтримка повірте це було все насправді це не пусті слова...але я....є така штука як аск ефем..там задають анонімні питання і ось я вирішила його провірити і відповідно почала туди писати йому анонімно..ну з часом він це зрозумів точніше впалив це на мому ноутбуці....звичайно мені не хватило духу це признати тай він не любить коли брешу йому у вічі....він спочатку мені цього не говорив,навпаки казав далв що кохає але якось так сталось що пару днів в нас пропало спілкування забув телефон на роботі поїхав в глуш на рибу я до подружки і я розізлилась на нього що він мені не телефонує"ще не догадувалась що за цей аск він знає"...передала через його друга що хочу з ним поговорити,він перетелефонував ось наша розмова"я:привіт,ти взагалі маєш розум чого ти не дзвониш де твої мозги..а він мені а ти маєш розум писати і провіряти мене на аску"ми ше поговорили я звичайно була в шоці шо він дізнався але сказала шо це не я...ми розійшлись пройшов місяць я приїхала з коліжанкою до нього ми розмовляли гуляли випивали ну і стався у нас секс!!!!я тому не була дуже рада бо потім він повів себе не дуже коректно...але ось пройшло вже 4місяці і в нас знову стався секс але зараз все по іншому він комунікабельний,радий мене бачити обіймав говорив шо якщо б він не хотів заораз бути зі мною і якшо б йому не було приємно то б нічого б і не було!!!зараз дзвонить спілкуємося переписуємось але за той інцидент не згадуємо....сказав шо я йому дорога і бла бла бла.....ну видно шо він до мене щось відчуває але покищо стосунків назад не спішить повертати!а я б насправді почала б все заново і він ніби це знає але......підскажіть як я маю себе правильно повести що говорити як краще)))дякую!))
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    співчуваю, але щось ви не туди пишете :) це тема для того щоб привітатися, а не для сповідей :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    яка закручена історія...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    я, нажаль, навіть половину не осилив :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Ех ви, два буркотуни:))) В дівчини драма життєва, сльози очі засліплюють-от і помилилася розділом. *де моі шістнадцять літ*
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Я переконаний, у дівчини буде все чудово :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Інакше й бути не може:). По собі знаю, шо такі історіі здаються мало не вселенською трагедією, а потім дорослішаєш, згадуєш цю драму років так через 10 і ржеш з себе:)
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Полковник

    Полковник миється в бані

    Круто!
    С двумя девчёнками - это так заводит!
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. suki

    suki миється в бані

  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это точно українською мовою?
     
а де твій аватар? :)