Привіт з Черкас!

Тема у розділі 'Життя форуму', створена користувачем geag, 17 тра 2016.

  1. geag

    geag Active Member

    На жаль, усі плани щодо розбудови туристичної Черкащини (нагадаю, що це - край Хмельницького, Шевченка, Богуна, Вишневецького, Симоненка і ще безлічі видатних особистостей) так і не стали реальністю. Хоча, повірте, є на що подивитись.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. geag

    geag Active Member

    Це був такий говір.
     
  3. geag

    geag Active Member

    А що розповідати? Питайте, якщо цікаво))))
     
  4. geag

    geag Active Member

    Насправді це розумієш, лише коли підходиш до цього дерева. Але, не знаю, як пояснити, там сама енергетика така... Ви читали роман Шкляра Чорний Ворон (Залишенець)? Там автор, який ну дуже любить усіляку містику, намагається передати цю атмосферу, так я вам скажу, що в даному випадку, це не вигадка автора. До речі, напогано подорожувати по цих місцях велосипедом.
     
  5. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    ну мені, наприклад, цікаво скільки вам років, чим займаєтесь, чи одружений?:mocking:
    Хоч це і не зовсім в тему про Черкащину...але ж треба якось підтримувати спілкування:scratch_one-s_head:
    А де ви у своєму місті найбільше любите відпочивати?
     
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Звичайно ж...

    Якщо ви фанат цієї справи, то маєте можливість крепко подружитися з адміном цього форуму.;)
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    До Львова ніж не беріть, я вас прошу.
     
    • Смішно Смішно x 2
  8. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Там вже вірмени із азерами нині побились. Чому поліція їх всіх зразу не скрутила? Досі на танках ловить ПС у Карпатах?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  10. geag

    geag Active Member

    Не буду, якщо дасте гарантій, що не стратите мене, як москаля :)
     
    • Смішно Смішно x 2
  11. geag

    geag Active Member

    Цей говір сформувався через те, що у цьому районі, в певний час історії з'явилось багато євреїв. Але, як і на Одеській Молдаванці, сьогодні ви цей говір, на жаль, вже не почуєте ((((
     
  12. geag

    geag Active Member

    37, усім потроху, так. У моєму місті є багато місць, де можна відпочити, але найкрасивіше (з моєї точки зору) - парк "Юбілейний", він же "Соснівка". Уявіть: куточок соснового лісу перетворили в парк, над глибоким яром стоїть арочний міст (Міст Кохання) а знизу - Дніпро, причому не такий, як у Києві, а ширший. Будете в Черкасах - повідомте, я покажу цю красу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. geag

    geag Active Member

    Ну, а, тепер, ви, Alias! скільки вам років, чим займаєтесь, чи одружена?:mocking:
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. prius

    prius Well-Known Member

    :))) Вона лапає таких як у вас на аватарці
     
    • Смішно Смішно x 2
  15. terRen

    terRen Дуже важлива персона

     
    Останнє редагування: 18 тра 2016
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Ця фраза стосується лише молодих дівчат, чи й усіх інших учасників форуму?;)
     
  17. geag

    geag Active Member

    Авжеж усіх! Показати гостям рідне місто так, щоб вони захотіли залишитись тут назавжди - нормальне бажання для кожного патріота свого міста. Щоправда, як я розумію, Вам хотілося б побачити саме Холодний Яр... А тут за один день можна і не встигнути. Тож, потрібна підготовка. Хіба що ви готові зробити це самостійно, тоді від вокзалу проведу на автовокзал, звідки йде автобус а далі - пішки та автостопом.
    І, знову ж таки, бути в Чигиринському районі, та не побачити Гетьманську столицю...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Сфоткайте ту красу і покажіть на ЛФ.
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Я вже починаю думати ставити браму і про ціну викупу Аліас.
     
  20. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Невиправний гендляр. :read:
     
    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)