приватбанк

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем sqim, 12 лип 2010.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    да, но я смог пополнить только закрепленный киевстаровский номер ни лайф ни ахмет-тырнет пополнить не смог ...
     
  2. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    ага, ато 2 тижня, безвіз в 15му році .... до всеру переконав ....
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  4. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Вчора в ашані не зміг розрахуватися картою-ключем (корпоративна). Звичайною кредиткою без проблем.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    У двох магазинах спокійно розрахувався карткою тільки що.
     
  6. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    сьогодні ввечері карта-ключ вже працювала, розраховувався в арсені і знімав готівку в банкоматі
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  8. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

    Як показує практика, зміна власника scam-ptc-hyip проектам допомагає лише ненадовго
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Перспективка...

    «Приват-банк» собрал у себя колоссальную базу данных на всю деловую активную часть населения Украины, и сейчас он имеет у себя данные обо всем движении наших средств за последние годы - кто что получал, от кого, за что, кто что покупал, кто куда и сколько перечислял… И ведь никто из нас ни хера из этих денег не декларировал… Теперь Государство будет знать все наши источники доходов и поступления, по которым мы не торопились сдавать отчеты и платить налоги… И теперь наше государство, а точнее его кредиторы и хозяева будут знать о каждой вашей покупке, о каждом вашем перечислении, обо всех ваших деньгах, и больше не будет никаких транзакций и перечислений без назначения платежа, никаких незадекларированных доходов и вообще никакой коммерческой деятельности без регистрации ЧП и уплаты налогов.
    И в конце года к вам придут и скажут: а почему это на твою карточку номер такой-то за этой год поступило 135 платежей на общую сумму 674.000 гривен, если ты нигде не работаешь, ничем не занимаешься и вообще бомжуешь по документам??? А заплати-ка нам теперь с этих денег, которые мы считаем незадекларированной прибылью, 10% и даже не трынди, а то вообще заморозим все твои счета до выяснения обстоятельств и квартиру арестуем... И 3,14ДЕЦ.
    Рабы государства должны быть под контролем… Так вот теперь государство будет знать:
    - сколько ты накопил денег и где они лежат
    - что ты покупаешь в супермаркетах и чем ты питаешься (если ты оплачиваешь покупки с карточки)
    - что вообще ты покупал за последние пару лет и оплачивал через интернет (какого размера плазма стоит у тебя дома)
    - какие ты имеешь доходы и чем занимаешься - кто тебе платит и за что (ибо больше не будет никаких платежей без точно указанного назначения)
    - с каких видов деятельности ты не платишь налоги
    - какой номер твоего мобильного телефона (привязан через Приват-24) и где ты находишься (через лепестки базовых станций)
    - где стоит компьютер, с которого ты чаще всего заходишь в Приват-24, какой у него уникальный мак-адрес и через какой ай-пи адрес и через какого провайдера он ходит в сеть
    - где находится ай-пи (иными словами, где ты, прописан по паспорту - мы и так знаем, теперь нам интересно знать, где ты реально живешь...
     
  10. manur

    manur Well-Known Member

    Вже то нині прочитав))))

    Тішить мене те, що карточки Привату не маю вже більше 5 років. Мав на них раніше виключно зарплати. Невеликі вони були і з них повністю податки сплачені. І я ся тим тішу)))))))))
     
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Приватбанк обіцяє захистити персональні дані підприємців.
     
  12. innokentiyK

    innokentiyK Member

    Я теж розраховуюсь карткою нормально, не вiдчув проблем.
     
  13. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Я і в перший день спокійно розраховувалась карткою і через Приват24 поповнювала мобільний.
    Вчора спокійно знімала готівку.
     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    А мені чомусь не страшно.

    Чого я повинен боятися?

    Я думаю, що ця стаття направлена на те, щоб народ втікав з банку, щоб був невдоволений.

    От Ви, Аліас, багато сховали від держави?:)))

    Нехай бояться ті, кому страшно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Нема чого ховати. Живу від зарплати до зарплати.
    Тому теж якось фіолетово на ті страшилки.
    Кому треба й так все взнає якщо треба буде.
    Я тільки боюсь одного, щоб не зник Приват 24 .
    Приват дуже зручний у користуванні банк. А з переходом в державний.....буде як і все в державі.Типу ощадбанку, укрпошти ту укрзалізниці.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не зникне.
     
  17. mailme

    mailme Well-Known Member

    Так можна знімати без проблем, і гроші є і черг немає. панікери все зняли вже :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. npocmo

    npocmo дачник

    я ваші гроші зняв ще кілька місяців тому (взяв кредит) :blush:
    тепер з банку дзвонять, обіцяють штрафувати за просрочки :acute:
     
  19. npocmo

    npocmo дачник

    цікаве питання - як оцінювати забезпечення по кредитам (заставу)?
    Наприклад,
    1) ви побудували стадіон під умовною назвою Дніпро-Арена, витратили мільярд...
    2)Далі під заставу цього об'єкту позичили гроші...
    3)Під час перевірки регулятор заявляє, що на сьогодні цей об'єкт є збитковим, і нічого не коштує...
    так утворюється дірка?
    тобто зобов'язання по боргу п.2 у підприємства залишилися, а вартість застави - нуль? Ааа-аа, шо робити?
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Переставте пункти 3) і 2) місцями і все стане на свої місця.
    Ніхто не позичить гроші під заставу об'єкта, який є збитковим, і нічого не коштує
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)