Притулок для тварин

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем Текіла, 13 лют 2008.

  1. Текіла

    Текіла Member

    Недавно наткнулась на якомусь сайті на рекламу Київського притулку для тварин.
    Почитала. подивилась фото і згадала, що у нас також є Львівський притулок для тварин.
    дуже люблю тварин, та хочу допомогти.
    Знайшла інформацію про цей притулок в інтернеті.

    Юридична адреса: 79491, м.Брюховичі, вул. Незалежності України,58
    Електронна адреса: lvivdogipriut@ukr.net

    Тваринам потрібна допомога: звісно як завжди гроші, медикаменти, їжа. теплий одяг (який можна їм постелити), люди які б могли допомогти з транспортування речей, і просто допомога руками.

    Якщо хтось також не просто любить тварин, а може та хоче допомогти, надіюсь ця інформація вам допоможе.
    Можете також сконтактуватись зі мною і вже щось разом придумаємо.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. Текіла

    Текіла Member

    Відповідь: Притулок для тварин

    Я вчора розмовляла з людьми, що там весь час працюють, домовилась що приду в пятницю чи суботу.
    Якщо ви н еможете допомогти фінансово. потребують прост одопомоги руками - прибрати, погудувати тварин. побавитись з маленькими.
    Якщо все ж в когось виникне бажання можемо з"їздити разом)))
    пишіть в аську.
     
  3. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Притулок для тварин

    Текіла, я теж не так давно дізналась про притулок. Адреса форуму: http://forum.doggy.kiev.ua/viewforum.php?f=62

    Правда, на сьогоднішный день ще там не була, переказала трохи грошей (на сайті є банківські реквізити), а також передавала ліки. З'їздити ніяк не вийде по часу, і, чесно сказати, не знаю, як дам собі раду з враженнями від побаченого :sad: Також дуже люблю тварин....
    14 березня планується виставка (теж є інформаія на сайті), давайте може спільно організуємо рекламу, щоб більше людей відгукнулось.
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Відповідь: Притулок для тварин

    На тому ж форумі doggy почитайте про постійні акції "Знайди собі друга".
    Влаштуйте у Львові, причому за спрощеними правилами.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Притулок для тварин

    Десь я бачила, здається, цю інформацію на сайті. Зараз дивлюсь - не можу знайти
     
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  7. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Притулок для тварин

    Дякую за ссилки. Я вже зареєстрована там.

    Додано через 4 хвилини
    Молодці кияни! Я коли взнала про притулок, розіслала інформацію дуже багатьом людям, не впевнена, щоб хоч хтось відгукнувся :sad: Та і я не може похвалитись, що дуже допомагаю притулку, але хоча б іноді...
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Grinii

    Grinii миється в бані

    Це добра справа. Пропоую вам створити окремий форум для пошуку спонсорів. Це працюе, якщо форум постійно наповнювати новинами.
     
а де твій аватар? :)