Прісноводний акваріум - поради, фото і відео.

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем aqvarium, 6 жов 2007.

  1. А це вже інший мій акваріум, початок...

    [​IMG]

    через 15 днів...

    [​IMG]

    через 30 днів...

    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:45 ----------

    кілька макро-фото


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ---------- Додано в 22:50 ---------- Попередній допис був написаний в 22:47 ----------

    Фото з всеукраїнського конкурсу, призове :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 13
  2. veronka

    veronka Well-Known Member

    Мар*яне, я в захваті!!! дуже вражає! тепер питання від "чайника" - яким чином у вас так швидко рослини ростуть?? моя криптокорина щось за 2 роки не дуже виросла:facepalm: може лампу якусь спеціальну порадите на мої 40 л?
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Існують різні методи пришвидшення росту рослин. Дайте відповіді на наступні запитання і додайте фото (тут або у приват), тоді можна буде говорити більш детально.

     
    • Подобається Подобається x 1
  4. veronka

    veronka Well-Known Member

    звітую (не кидайте капцями)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. veronka

    veronka Well-Known Member

    у мене 2 кульки є в акваріумі, але як ти замостив нею дно? мені дуже сподобалась ця ідея - розповідай, ну будь-ласочкаааа!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. veronka, для того, щоб рослинки нормально росли, їх потрібно підживлювати спеціальними добривами, а для того, щоб акваріум був красивий, то потрібно додати більше рослин(які добрива і де взяти "за шоколадку" хороших росли напишу в приват). Немаловажним є і освітлення акваріума, для того, щоб листочки були широкими і гарно формувались, то потрібно 0.5вт лампочок на 1 л акваріумної води(наприклад 9вт лампочка потрібна на 18-20л акваріум).



    Ідея була позичена у польського акваріуміста Павела Шевчака. Береться кулька кладофори, розривається на пластинку, цю ж пластинку промокаєте у вологий пісок(звичайний з магазину чи дитячої площадки) і опускаєте в акваріум :) За тиждень при хорошому освітлені все гарно буде рости :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Шановні форумляни та форумлянки !

    ГО "Львіський клуб акваріумістів" спільно з Львівським міським дитячим еколого-натуралістичним центром за підтримки команди ТМ "AquaEl" проводять третю виставку-конкурс мікроакваріумів у Львові. Виставка-конкурс буде проходити з 04.01.2013р. по 20.01.2013р. за адресою: м.Львів, вул. Кубанська 12 – "Дитячий зоопарк" (схема проїзду) . Зоопарк відчинений щоденно з 12.00 до 18.00 год. Нагородження переможців конкурсу відбудеться 20.01.2013 р. о 13.00год. Голосування відвідувачами виставки за переможця у номінації "Улюбленець виставки" буде тривати з 14.01.2013 р по 20.01.2013 р. На форумі буде проходити окреме незалежне голосування за "Приз глядацьких симпатій".

    Координатори:

    Керівник ГО "ЛКА" - Охват Марьян
    Керівник ЛМДЕНЦ - Антахович Ігор

    Вхід вільний, чекаємо!
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Полковник

    Полковник миється в бані

    Охват, даю лично Вам Слово Офицера, что при посещении Львова обязательно посещу выставку (угадать бы с работой её).
    Позвольте выразить Вам своё восхищение Вами и Вашей кропотливой, интересной и способствующей формированию мировоззрения молодого поколения галичан работе.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. В неділю 20.01.2013р, на 12:00год за адресою: вул.Кубанська 12(екологічний центр) відбудуться семінари на акваріумну тематику. Запрошуємо всіх бажаючих, вхід вільний.

    ---------- Додано в 23:20 ---------- Попередній допис був написаний в 23:12 ----------

    Фото акваріумів з виставки:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Залишайте свої відгуки про роботи!
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Просто немає слів...
     
  12. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Чому альбіноси в червоних шапках? Вода холодна?
     
  13. Це не альбіноси, але назву їх ти вгадав - "червона шапочка" :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Ок. А чому червоні шапочки живуть в акваріумі без інтер"єру? А в красивих акваріумах навпаки нема мешканців
     
  15. Бо це карасі, а карасям болото подавай )))

    їх там купа, тільки малі... виставка з напрямком - мікроакваріум ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Для любителів акваріума. Вчора відкрилась четверта виставка-конкурс мікроакваріумів і триватиме вона до 02.02.2014р. Отримати консультацію спеціалістів можна щонеділі з 14:00 до 17:00год, а просто подивитись на виставкові акваріуми можна щоденно з 12:00 до 18:00год за адресою: м.Львів, вул.Кубанська 12.

    Вхід вільний.
     
  17. Ото останнє фото мого морського акваріуму.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)