Прісноводний акваріум - поради, фото і відео.

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем aqvarium, 6 жов 2007.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Ё-моё!!!
    Как же Вы за ним ухаживаете?
    Это сколько надо времени, чтобы его содержимое отмыть-очистить????

    Это ОЧЕНЬ интересно.
    Встречал в сувенирных магазинах.
    Стакан, полстакана объём.
    И рыбка-две там.
    Сколько такой аквариум может "прожить"?
    Какой уход нужен?
     
    Останнє редагування модератором: 21 жов 2009
    • Подобається Подобається x 2
  2. victorys

    victorys позитивчик :)

    Рибко, не хочу вас лякати, але тримати рибок у круглому акваріумі дуже погано :sad: Я багато чинала на цю тему, бачила передачі і питалась в досвідчених акваріумістів.
    Чомусь на українській мові мені важко що небудь знайти на цю тему в Гуглях :pardon: (може погано шукаю) , тому трішки перекладу з одного польського сайту.
    Справа в тому, що:
    1. Кожна тварина коли погано почувається або чогось боїться, то любить ховатись кудись в кут, а в "кульці" такий кут відсутній, через що риби живуть цілий час у стресі.
    2. Через те, що риба змушена цілий час плавати по колу в неї з часом виступає свого роду психічна хвороба (нарушена нервова система). І як це не сумно, навіть після перенесення у звичайний прямокутний акваріум, деякі риби надалі продовжують плавати по колу і зчасом здихають.
    3. Здеформовані (круглі) стіни кулькового акваріуму часто призводять до того, що риба сліпне адже все життя бачить навколо здеформований світ :sad:
    4. Ну і через постійний стрес такі рибки частіше хворіють і коротше живуть...

    Звичайно продавці в магазинах, щоб продати свій товар, будуть запевняти нас, що все це не правда... :ireful1:
    Тому Рибко, якщо будете мати змогу, то поміняйте своїм рибкам акваріум на прямокутний чи квадратовий.
    ____________________________________________________________________
    Звертаюсь до всіх починаючих акваріумістів: не тримайте рибок в "кульках"!!!
    Hе мучте тваринок... :sad:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. victorys

    victorys позитивчик :)

    Акваріум є на стільки великим, що не потребує дуче частого чищення. Так в середньому 2 рази на рік чистим його повністю, тобто рибок на пару годин в відро, а в аквіріумі садим на ново живі рослинки, складаєм з каміння різні закамарки, куди рибки могли б сховатись, міняєм воду ітд.. ітп..
    Трішки частіше (раз на 2-3 місяці) миєм фільтр води і стараємось не перекормлювати рибок, а давати їм частіше але меншими порціями. Ну і звичайно корм різноманітний (як сухий, так і живий). Та і вроді все :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Щодо того, що акваріум замалий для такої кількості риб погоджуюсь, але якщо неможна купити більший, то потрібно часто підмінювати воду
    - це неправдива інформація, риби не бачать в кольорі :)
     
  5. victorys

    victorys позитивчик :)

    але бачань взагалі! При чому тут колір?
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ще не бачив щоб риба якась в куті сиділа. Від стресу часом відтінок міняє- бачив, ховається за камні або в рослини- бачив, но щоб котра в кут залізла- не видів такого :)
    а хіба риби суворо по кліренсу від стінок мають плавати?
    та то ще в школі вчать що кути злому води і повітря різні. А скло що в круглому що в прямокутному чи багатокутному однаково переломлює.
    Якщо чесно і без образ, то мені здається що переписали звідкись ну таку вже нісенітницю, що далі нікуди.
    Стрес для рибок це різкі рухи і різкі звуки ззовні, щось занадто світловідбивне всередині, неякісна вода...... А круглий акваріум то найменьше на що потрібно звертати увагу
     
  7. victorys

    victorys позитивчик :)

    Може для вас це нісенітниця, але тут багато джерел подає таку інформацію. І думаю передача на Діскавері на цю тему може бути підтвердженням того, що це все таки правда. Я не дивуюсь, що ви ніколи про це не чули, адже я сама не взмозі знайти в неті хоч якогось джерела на укр. мові, яке б про це писало :pardon:
     
  8. victorys

    victorys позитивчик :)

    Зараз маю змогу спостерігати за народженням маленьких рибок :)
    Поки що на світ прийшло 9 малеч :girl_claping: З ранку їх напевне буде значно більше (якщо мама не зїсть...)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    я ще передачі про НЛО, снігову людину і чупакабру бачив :)
    можна на російській, польській, німецькій і англійській. Я неперебірливий. В мене був 150 літровий кульоподібний акваріум. Риби там прекрасно почувались 5 років, поки я не вирішив його перенести і троснув до підлоги. Киньте зсилочку де можна вичитати що такі аргументи як Ви навели дійсно стресують риб
     
  10. victorys

    victorys позитивчик :)

    не можу знайти, я ж казала :pardon:
    Тут сторінка з порадником для починаючих акваріумістів (на польській мові) http://www.superakwarium.pl/poradnik-akwarystyczny/hodowla-ryb-akwariowych-w-kulach-id260.html
    Також багато людей пишуть на цю тему на різноманітних польських форумах (для тих хто розуміє польську вистарчить кинути в Google "rybki w kuli")
     
  11. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    А відсадити мацьопство?
     
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    Ну звичайно :)
    І того по сьогоднішнім підрахункам вийшло 23 штуки :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. А фото покажете? :rolleyes: Ніколи не бачила таких великих акваріумів у формі кулі.

    Моллінезії? :)
     
  14. Друзі! це все любительські роботи та поради.

    Риба себе почуває чудово в буть-якому акваріумі, якщо він відповідає вимогам риби, а саме: співвідношення розміру риби до обєму акваріуму, чистота води, біологічна рівновага. Куля спотворює зображення пейзажу акваріума для людей і це впливає на наші очі, а не риби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ну і я про те ж :i-m_so_happy:

    Взагалі то був не заводського виготовлення а зроблений з якогось плафону що мені привезли з тернопільського заводу. Я лише підставку і кришку доробляв, а з кочеряги обудову на фільтр (тому що ніяк сховати не вдавалось). А фотки не буде, оскільки тоді не мав фотоапарата а тепер не сфоткаю оскільки
    :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. victorys

    victorys позитивчик :)

    Нєа, "Platynka" (не знаю як по українськи :scratch_one-s_head:)
    Вона в принципі схожа на молінезію, але на вигляд трішки коротша і "кругліша". В мене така червона:
    [​IMG]

    але бувають вони і інших кольорів :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. А, це платипецилія або просто пецилія "ведмежі вушка". У мене теж така була, тільки жовта - всіх дітей їла.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. victorys

    victorys позитивчик :)

    Щоб рибка дітей не їла ми її у таку штуку садим:

    [​IMG]

    Рибка залишається у верхній коморі, а народженні дітки черес невеличкі щілини спадають у нижню комору. Після успішних родів рибку знову перекидуєм у акваріум, а малечі вже нічо не загрожує :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Ще один акваріум для креветок "червона вишня"

    [​IMG]

    І самі жителі:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  20. Три красуні, які готуються стати мамами ;)

    [​IMG]

    Новонароджене дитятко

    [​IMG]

    Якщо є бажаючі тримати у себе креветок "червона вишня", можу поділитись :)
     
    • Подобається Подобається x 11
а де твій аватар? :)