Прісноводний акваріум - поради, фото і відео.

Тема у розділі 'У світі тварин', створена користувачем aqvarium, 6 жов 2007.

  1. а у меня был петушок с "курочкой". Так она на третий день сдохла. А петушок ещё немного пожил, а потом выпрыгнул.:cry:
    [​IMG]
     
  2. Мій акваріум на 2 літри.
    Грунт - чорний базальт.
    Світло - Сільванія Гро-Люкс 8вт.
    Рослини - рдест, роголистник, мох яванський, річія.
    Риби - пара гупій.
    Підміна води два рази в тиждень 50% на свіжу.

    Акваріум день після запуску

    [​IMG]

    Акваріум місяць після запуску

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  3. А не сильно вода без фільтру мутніє?
     
  4. Ні, пані не мутніє. Велика кількість світла дозволяє рослинам швидко споживати відходи, що надходять у процесі життедіяльності.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ще один дизайн, оцінюйте :)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Нічо. То тре трохи почекати. 2 літри швидко дадуть про себе знати, а забагато світла якраз і сприяє тому ;)
     
  7. victorys

    victorys позитивчик :)

    І в нас була пара гупій, потім 2 пари, 4, 10...20...вже не знали що з ними робити, щоб перестали множитись :))) А потім з нашого малого акваріуму(40л) перекинули всіх у великий акваріум(100л) ну і проблема сама собою зникла - маленьких рибок великі зїдали відразу після народження, а старші гуппі самі по собі з часом зникли :pardon: Гуппі хороша рибка для початківців, бо не надто вимоглива і швидко множиться. Нам на жаль після п'яти років захоплення акваріумістикою ця рибка трішки надоїла і перестала подобатись та і для великого акваріуму вона надто мала :sad:
    Знайду час викладу фото :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Мали акваріум на 120 літрів, було багато різних рибок. Одного разу купила рибки і ще перепитала продавця чи непоїдять вони моїх, він запевнив що ні. Ніч, просинаюсь від шторму в акваріумі. Мої нові дві рибки влаштували війну, понадкушували рибок, а потім я ще довго виловлювала їх... За все, що натворили, були спущені в унітаз:sad:
     
    • Подобається Подобається x 4
  9. Це найбільш популярна і невірна думка, що водорослі ростуть від надлишку чи недостачі світла світла. Водорості і біла муть появляється в акваріумі від перегодовування риби і великої кількості саме фосфотів у воді, вирішення проблеми досить просте, врегулювати годування риб та робити вчасні підміни води.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    угу, а ще забули про зелену муть, інфузорії....., і про те що такий акваріум потрібно просто перемивати повністю щомісяця і буде вам благодать. Нє? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Повністю акваріум перемивати взагалі неможна так, як вимивається вся жива культура мікроорганізмів, які саме й підтримують чистоту у замкнутому середовищі. А взагалі якщо є бажаючі поспілкуватись, на тему акваріумістики вживу, то можу запросити до свого господарства :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Ще трошки новенького :)

    Акваріум три дні після нового дизайну :

    [​IMG]

    На прохання зробити акваріум на фоні предмету, наступні фото :

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 9
  13. Мар'яне, а риби не мерзнуть? Чи обігрівач вмикаєте?
     
  14. Ці наноакваріуми без всякого одладнання, темпиратура в них 20 - 23С. Для гуппі, які були обрані для цих маленьких акваріумів темпиратура може опускатись до +16С
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Полковник

    Полковник миється в бані

    Нанотехнология????
    Круто!
     
  16. Цікаво. А як іде підігрів - зі дна?
     
  17. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    ага, з гейзерів підземних. Тіко біля вулкана треба поставити :)))
    Вода буде такої температури як в кімнаті повітря, тільки з запізненням в часі.
    :) можу ще фосиліусів позичити. Вони до +10 витримують, правда банку треба трохи більшу ніж 2 л зробити. Повиростали трохи
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Ні, наноакваріум - це напрямок акваріумістики, де для декорування беруться акваріуми до 10літрів :)


    Немає підігріву зовсім :)

    Мої акваріуми є досить великими 2літри, а є акваріуміст з Сербії Slobodan Lazarevic, який творить чудеса в наноакваріумах, ось його галерея 6

    http://www.akvaristikayu.com/Octopus aquascaping/Gallery.htm

    тут акваріуми від 8мл. :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. victorys

    victorys позитивчик :)

    Ну а це наш, так би мовити, гігаакваріум ;)

    Вдень
    [​IMG]

    і ввечері ( коли більше видно освітлення) ;)

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 12
  20. А в мене скромненький:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)