Прищі жити не дають

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Vumir, 14 лип 2010.

  1. Vumir

    Vumir Member

    Шановні, допоможіть, порадьте щось. Я уже давно вийшов з підліткового віку, а прищі жити не дають - у мене починають розвиватися комплекси. Чим лікуватися?
     
  2. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Хм...якби то був Мих,то я,прямо,в вочи порадив би: - Лишисі,чоловіче тотих дриглів і прочої вострої і жирної піщі,і перейди на збалансоване харчування. Як от я. І жадних проблєм. Мдя... А,зрештою,Вам скажу те ж...шось з того,що Ви приймаєте вовнутр,Ваш організм приймати не хоче. Та й всьо...:dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А ще до дохтура мож піти. Але участковий ніц путнього не порадить, а той, що порадить - пєньонзів захоче :)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. nikolas

    nikolas Well-Known Member

    Romko,шо то є - дриглі?:scratch_one-s_head:
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Во-во... В єдну баньочку моч,в другу кал...в третю...велику - пеньондзи - і до дохтура.

    ---------- Додано в 18:29 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

    То є велике паскудство. Являє собою тоту прєсловуту востру і жирну піщу,споживання котрої призводит до целюліту,збільшення артеріального тиску,інсульту,інфаркту і лєтального ісходу. Ну і до прищів,єстєсствєнно....
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Alexey Titievsk

    Alexey Titievsk Well-Known Member

    Tretinoin, Klindamicin (Dalacin), пероксид Бензоила.
     
  7. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Так-так. Бо воно в результаті загаджує вашу печінку наніц.
    А печінка кров чистити не хоче. А погана кров = прищі. Але то гіпотетично.
    З дохторів можу 2 варіанта порадити (але обі ту ві Львові якби були проїздом).
    1. На Замарстинівській шкірвендиспансер. Там питають чи вам більше до венеролога чи до дерматолога. Кажете шо до дерматолога і попадаєте до дуже файної жіночки, яка знає толк в лікуванні шкіри. (сам там був не раз).
    2. Є ше доктор який вміє чистити печінку і прочі внутрінності, але то крім всяких не вельми приємних процедур ше тре тижні 2 ніц не їсти, а потім ше 2 тижні їсти як кіт наплакав шоб желудок раптовою нагрузкою не вгробити. Ну і ходити до того доктора на протязі того часу (і то не дешево). Тому то певно не конче то підійде, але якшо захочете то пишіт в приват дам наводку.

    ЗІ. ну і якшо вони в вас на спині - то загоряти, загоряти, загоряти
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Старий шкільний метод (мене Бог милував, а товариш вилікувався) - пивні дріжджі. дістаються на будь-якому пивзаводі. Якось їх треба розчинити і регулярно пити.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    "Дриглі"- ТО старші люди , які жили "за-Польщі", називали так ХОЛОДЕЦЬ, а він відповідно жирний...о_О;)
    Найперше не відомо від чого вони почалися і де вони є найбільше і які???, я радила би Вам здати аналізи (кров "можна біохімічний аналіз",скребок "на алергію і демодекс" ,бо тут напевно таки внутрішні органи дають збій, а воно все вилазить наповерхню і треба ,як вам вже радили сісти на дієту (овочі ,фрукти) зараз дуже добре є всі можливості для цього ,а особливо яблучна дієте, якщо нема протипоказань...:)
     
  10. Полковник

    Полковник миється в бані

    Молчу, Панство, молчу!
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    І продаються в будь-якій аптеці...
    Полковник! Як тільки побачив, що Ви написали в цій гілці, зразу зрозумів про що Ви подумали :))). Навіть не читаючи... ;)
    І повністю з Вами погоджуюсь...
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я не зовсім погоджуюсь. Спершу тре збалансовану дієту. Ну,нехай не сімнайціть ложок на півлітри,а хоч би десять...
     
  13. ABDURAKHMAN

    ABDURAKHMAN Well-Known Member

    ОЛІЯ календули.
    Застосування зовнішнє.
    Дія вражаюча.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Замінити подушки з пір'я на подушки з іншим наповнювачем. Є невидимі для ока кліщі які люблять жити в пір'ї, також вони можуть поселитись в вашій шкірі, тому і появляються прищі. Знаю що коліжанка здавала якийсь аналіз на кліщі, тому що мала ту саму проблему (тільки не питайте як то всьо називається, я не пам'ятаю, давно це було) сказали мазати проблемні місця сірчаною мазью.
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Якщо маєте можливість придбати це мило. Придбайте!
    Як після бриття для профілактики , так і для лікування дуже добра річ.

    [​IMG]
     
  16. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
  17. nastinka

    nastinka відсутня

    спробуйте їсти нормальну їжу відмовтесь від макдональдсів і дуже жирної їжі, можливо шкіра саме так негативно реагує на це, відвідайте дерматолога, є хороші клініки у львові, я теж маю не ідеальну шкіру, але щоденне вмивання з гелем, та хороше зволоження шкіри мені дуже допомагає, я користуюсь тоніком для шкіри віші, підсушує дуже добре шкіру в негативних місцях, а так дивіться на те, що їсте, в більшості це дуже впливає на шкіру. кока кола спрайти. то тре відмовитись.
     
    • Подобається Подобається x 5
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Крем дуак і косметика Авен. Крема треба , щоб дерматолог прописав. А взагалі, радила б піти в косметичну клініку.
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нарешті, "правильний отвєт".

    Vumir, наступного разу хоч фото прищів виставте.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    йо. Погоджуся з тими хто написав, що в першу чергу все таки до лікарів піти, здати аналізи і визначити причину. А тоді вже братися за рецепти.
    Наскільки я розбираюсь в тому питанні, то причин може бути три
    1. Печінка не справляється- (гастро-ентеролог) дієти, дієти, дієти + зовнішні розчини
    2. Кліщі- (дерматолог) передаються від домашніх тварин і подушок- обмежити доступ до збудників + зовнішні розчини на основі сірки
    3. Гормональне- (не знаю як називається лікар але аналізи знаю що здають)- то про що натякав Полковник, знайти більш розкуту/сміливу дівчину ;) + зовнішні розчини
    До всього ще- тримати шкіру в чистоті, старатись вранці рідше вмиватись водою а витиратись тампонами з призначеними лікарем зовнішніми розчинами

     
    • Подобається Подобається x 7
а де твій аватар? :)