Примха чи прояв творчої натури?

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем zahoplena, 12 лип 2017.

  1. zahoplena

    zahoplena New Member

    "Чергова примха!" - посміхнувся чоловік, почувши від 4-річного сина слова: "хочу грати на гітарі". А я згадала власне дитинство, захоплення класичною музикою, грою на фортепіано...
    Спочатку батьки поставилися до мого бажання навчатися у музичній школі досить скептично, і довго не наважувалися придбати інструмент. Протягом декількох років я переконувала родину у серйозності своїх намірів. Зрештою, записалася до музичної школи самостійно. Успішно пройшовши прослуховування, я отримала згоду від батьків оплачувати моє навчання. Проте постала нагальна потреба у практичних заняттях. Оскільки власного інструмента у мене не було, досить довгий час мені доводилося ходити до бабусиної сусідки, яка мала антикварне піаніно. Наразі музика - невід'ємна складова мого життя, хоча я і маю технічну освіту.
    Щодо гітари... Чоловік виявився правий. Після двох тижнів приватних занять дитина сказала: "хочу грати у футбол". Наразі відвідує футбольну школу на Сихові.
    Розвиток подій не можна передбачити заздалегідь. І чергове "хочу" може бути черговою примхою. А може виявитися проявом творчої натури, справжнього таланту!
    Тема присвячена пам'яті тій бабусиній сусідці, у квартирі якої мої пальці вперше торкнулися клавіатури...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Шось тіпа панахиди? :scratch_one-s_head:

    Що ж, просимо, просимо... :thank_you::popcorm1:
     
  3. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Зовсім не факт, що це була примха. Іноді талант так і не отримує розвитку через різні фактори:
    1) відсутність схвалення від авторитетних осіб
    2) відсутність підтримки батьків
    3) нестача самовпевненості
    4) відразливий або нетямущий спосіб викладання вибраного вчителя
    5) стосунки, що не склалися в певному колективі, або з певним вчителем.
    Тому, дуже важливо, щоб батьки були уважними до своїх дітей, вміли з ними спілкуватися і могли навчити формулювати свої думки і бажання.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Varava

    Varava миється в бані

    Также не считаю это прихотью, ребенок это личность. Она хочет также развиваться творчески, некоторые дети мимо компьютерных игр не видят ничего. Да и если даже сейчас он не сможет играть то через несколько лет сможет. Мы с мужем всякий способствуем развитию сына сейчас он очень увлекся решать загадки и задачи для тренировки внимания , если так будет дальше я дубу самой счастливой))
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хотите сказать, что в два года он знает о шрифте Брайля? Он будет круче Франклина Гейтса, Индианы Джонса и Флинна Карсена. Действительно, вы счастливая... А в чем это счастье?
     
  6. Varava

    Varava миється в бані

    Я могу только надеяться что он будет способным мальчиком и мы с мужем будем ему всячески помогать. А счастье мое в том что он в таком маленьком возрасте уже чего то хочет добиться и научиться)
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хотелось бы, чтобы вы меня правильно поняли, но это
    1. Когда моя бывшая кому-то сказала, что она самая счастливая - то все обрушилося. Хотя это только была прелюдия. Итак:
    2. Хотите, чтобы ваш сын был бы способным, т.е. успешным? О... Помню Монику с ДКР, которая писала, что беда людей в том, что они хотят быть успешными. Если вор не способный, то ему светит тюрьма. Мало к чему сын может быть способным... :dntknw:
     
  8. прояв творчої натури)
     
а де твій аватар? :)