Правовий режим воєнного стану.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем VasMT, 5 гру 2018.

  1. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    Ви знаєте, для нас всіх було неймовірним, що відберуть Крим, що русармія почне гатити по наших з-за кордону, що перейдуть кордон і почнуть бойові дії "туристи-інтернаціоналісти", що збудують-таки клятий міст, що почнуть перешкоджати торговому судноплавству, що, врешті-решт, почнуть стріляти по кораблях... Може вже досить вважати будь які дії з боку кремля неймовірними? Це питання не до вас, а до нашого військово-політичного керівництва. Хороший керівник і командувач тим і відрізняється від просто командувача, що продумує і неймовірні ходи противника. І як на них реагувати та протидіяти. Дотепер я не бачив від Порошенка, Муженка, Турчинова прикладів дій хорошого керівника-командувача. Лише сподівання, що НАТО нас захистить. Тому не маю оптимізму і від останньої заяви Турчинова. А як не буде НАТО нас захищати? Вона має на це повне право - ми для них ніхто. Ні члени, ні союзники. Чого заради їм лізти у бійку з Росією? Тому не вірю я в те, що натівські кораблі підуть у Керченську протоку. Навіщо ім Кримська криза? А ОБСЄ це клуб, а не вагома організація жарти з якою закінчуються погано для жартівника. Якщо й отримають по писку - поканючать утруться і замовкнуть.

    П.С. Дай, Боже, аби я помилявся...
     
  2. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Відповідаю.
    В Росії йдуть на підвищення ставок, поки бачать сенс - 2008рік це показав.
    Є один нюанс. Росія країна більш контінентальна, а США і Британія-морські. І свобода проток для них дуже важливий принцип світового права.
    Як би сказати життєнеобхідний чи що. слова не доберу.
    І я підозрюю, що вони будуть дуже незадоволені. І скоро нагадають про це Росії неодмінно. І не тільки вони.

    Росія заявила фактично (а раніше продемонструвала дією), що вона на право як принцип плювати хотіла. Росія останнім часом на багато і на багатьох плює.
    Як колись Янукович - він з Сашою-стоматологом в середині країни на багатьох плював. А потім як всі скривджені плюнули у відповідь - дуже недобре вийшло.
    Плювати на всіх довго не виходить. Раз британець зайшов в Одесу, і тільки після цього Турчинов дозволив цю офіційну звяву про перехід в найближчий час. І про спостерігачів ОБСЄ на кораблях, і на морі, то - спостерігаємо і ми.
     
  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Об'єднання "Самопоміч"
    10 год ·
    Lena Sotnyk: Тест на критичне мислення: які з цих заходів та результатів неможливо б було досягнути без введення воєнного стану?

    Так, за словами Порошенко під час відкриття засідання, основними досягненнями за цей період стали:
    - Передислокація військ;
    - Проведена робота зі скорочення термінів бойового злагодження, щодо доукомпелектації за рахунок (резерву) першої черги, поставки нової воєнної техніки;
    - Посилення кордонів та захисту інфраструктури;
    - Покращення безпеки, адже у 10 областях, на яких введено воєнний стан за цей місяць зареєстровано на 26% менше заяв про злочини ніж зазвичай. Правоохоронними органами виявлено більше незареєстрованої зброї та злочинців;
    - Наші сусіди підтримали продовження санкцій проти РФ, а також внесено на розгляд новий пакет санкцій.

    Підчас пленарного тижня у вівторок публічно вимагала звіту від нашого гаранта щодо результатів місячного воєнного стану.

    Сьогодні, у зв’язку із закінченням строку, на який було введено воєнний стан, було проведено засідання РНБО. Цікаво, що підчас засідання РНБО Президент особисто звітувати не став – доручив цю справу міністрам та силовикам.

    Я вже мовчу, що не зібрали Парламент, де можна було б як мінімум запитати:
    - чому посилення контролю на кордоні не можливе без воєнного стану?
    - А захист інфраструктури хіба не стратегічна задача всі роки військових дій?
    - Хіба не повинні правоохоронні органи працювати не тільки тоді, коли діє воєнний стан? Навіщо ми постійно збільшуємо витрати на силовиків чи не є це їх постійною обов’язковою функцією?
    - Більше того, показник зменшення злочинності на 25% чітко показав - правоохоронна система має потенціал до покращення результатів, просто не робить цього в нормальних умовах!
    - Нові санкції? А де українські ? Чому їх не посилено у зв’язку з відмовою звільнити незаконно затриманих українських моряків?
    - Взагалі, що змінилося крім фокусу людей, тривоги та сумнівних політичних дивідендів ?

    Питання в порожнечу парламентської неспроможності та політичної безвідповідальності керівників держави...
     
  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Та все можна!Але нема до влади довіри ні у кого. Обіцянки та обіцянки. І резервістів жити в палатках на морозі без бань і на мерзлій картоплі не зібрали б.
    Я получила в свій адрес неприємні висловлювання на іншому форумі за оті збори резервістів від жінки одного резервіста. Якби не ВС - не зібрались би, каже вона! А так - побоялись.
    Умови для резервістів були надпринизливі. Заплатили менше 2тис. грн.
    Кормили жахливо, помитись нема можливості, води питної не було, приходилось пити технічну. При тому що кадрові військові живуть непогано, і на зборах живуть в казармах.
    Багато чого є такого, про що дуже распостранятись не можна, дав цей військовий стан. Коли не вірять владі, що вона робить все можливе не для себе, а щоб людям ставало краще. Мало того, це ганьбище, але аж 24% населення не вважать Росію агресором!
    Є дані: в Одесі 28% одеситів так вважають. Як в таких обставинах не приймати надзусилля для безпеки?
    Як не показати всьому світу реакцію на ситуацію в Азові?
    Але все вже позаду. Ніхто нічого не втратив, долар на місті.
    І я остаюсь при своєму: ми не все знаємо, але навіть і те, що знаємо, дає привід, що військовій стан був не марно застосований.
     
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ну ніхрена собі "позаду"...

    Через блаж головнокомандувача хлоп з Надітич буде св"яткувати Різдво а рускій тюрмі! А він солдат, а не зек!

    Хай головнокомандувач поміняє свого Олексія на нашого Андрія - тоді я тоже скажу "Ніхто нічого не втратив"
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я про що? Я тільки про ті 30 днів ВС.
     
  7. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Може, до НР відпустять хлопців? Якась вирогідність є. Про кораблі надії вже нема (
    Про блаж головнокомандувача всі ватяні ЗМІ і всі ватани в одну дуду дудуть.
    Вони вже все за нас вирішили: не треба нам того Азову, Бердянську та Маріуполя, хай і їх Путін забирає як забрав Крим.
    Нащо нам було йти з Одеси в Бердянськ???Ото ще блаж!
     
    Останнє редагування: 27 гру 2018
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

  9. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    ВС - це наслідок конфлікту в протоці

    @Silver bullet , ви мене на понт не беріть ;)
    Якщо хочете, то перегляньте мої дописи - я ніколи подібного не говорив.

    Від самого початку моя позиція незмінна - якщо на наші катери напали, то їм треба було зразу давати вогневу відсіч, а ЗСУ і ВМФ зобов"язані були визволяти хлопців .
     
а де твій аватар? :)