Правовий режим воєнного стану.

Тема у розділі 'Війна', створена користувачем VasMT, 5 гру 2018.

  1. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    • Подобається Подобається x 1
  2. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  3. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  4. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Яким би він не був продуманим Бєня, але тут він не має рації. :)Він бізнесмен, не військовий.
    Ми ще побачимо партію в Азові з цугцвангом для Пуйла. Коли там новий прохід анонсує Турчинов? Спостерігаємо - буде цікаво.:)
    Там зараз буде наглядач ОБСЕ - про це і про те, що наші кораблі будуть проходити до своїх портів - Росію повідомлять. Англійській типа картографічний корабель (розвідник), який вже прибув до Одеси, буде супроводжувати і все фіксувати.
    Далі цікавіше. Пропускати треба, бо не пропускати - треба висунути причину. Знову як посміховисько під мост сухогруз засунуть? Якоби "на мелі". :)))Весь світ спостерігатиме и ржатиме. Ну хай стоїть.
    Будуть терпляче стояти і чекати наші, будуть стояти гражданські судна, будуть потерпати від збитків російські і не російські торгівельні судна. Буде оце все тупо стояти біля мосту. Але ж колись відтягнуть сухогруз? Так. І наші підуть в Бердянськ. І знов, і знов підуть. Коли будуть стріляти знову - тепер вже прийдеться стріляти в НАТО. А за це мало не буде. Та він і не піде на таке, воно ж трусливе проти сили, Хуйло!
    Будуть патрулювати і зверху, і збоку, буде НАТО дивитися тепер зі всіх шпарин. Путіну дуже було треба, щоб наші моряки почали стріляти 25 листопада, але не вийшло. А тепер його переграли.
    Бо після Генасамлеї ООН якщо він продовжатиме щось подібне, то Україні вже можна в односторонньому порядку розривати договір 2003року про використання Азову на двох - а тоді, після розторгнення, це будуть вже міжнародні води....
    Так що - дивимося.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, ви так багато і складно написали, /та ще й з рацією/, що я зрозумів - ви військова ;) :)
     
  6. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Кітель вісить в шафі і мені нашептує):)
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Кітель мабуть ще совєцкий? :scratch_one-s_head: :)
     
  8. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Фуяжка савецька, а кітель украінський. Він і нашептує :uanew:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. iso

    iso Well-Known Member

    І зовсім не абсурдна думка
    Та ні. Це або провокація, або дурість командування. Я так думаю. Переграти Росіян військовою силою - оце вже абсурд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Мене деякі люди дивують. Українці ВЖЕ переграли Путіна - ви ще не зрозуміли? Бо Новоросія була на всій східній Україні запланована. І коли не пройшло насамперед в Харкові та Одесі - всю ту агентуру кинули на Дніпр, Донецьк і Луганск. Днепропетрівська область з Коломойським стала не по зубах, а в Донецьку та Луганську добре підсобили продажні менти.
    По Азову не знаю що тут і пояснювати. Може, нам зовсім не заходити в наші порти, в наше море? Віддати жону дяді, і самим йти куди глядя?
    У нас в Бердянську укріплюється порт, туди з Одеси перейдуть кораблі.
    Чи нам не треба переводити, не треба укріплюватися?
    Не треба нічого робити, щоб Путіна не провокувати?
    Та він добре і без провокувань справляється. Може, ми і Крим захопити його спровокували? Якщо так, то про що з вами балакати!

    Путін тільки силу розуміє, затямте.
    Як росіяни здриснули з Горі? Тільки в Чорне море зайшов американський авіаносець. Розвернулися і пішли додому.
    Звісно, і нам будуть допомагати в Азові. Кораблі НАТО тепер присутні там в достатній кількісті. І з повітря патрулюється акваторія.
    Пійти в свій порт, попередивши про прохід під тим несанкціонованим мостом - це провокація?Це ватні вигадки! От вони як раз провокували, пішли на таран, щоб наші стріляли, але не вийшло. І в Раші план зірвався..Спровокували їх, що не стали чекати -повернулися і пішли додому, і стріляти не стали.

    А чого це вони мають щось там диктувати - хоч нам, хоч іншим кораблям? Ніхто не визнав Крим російським!
    А в Азові ми такі ж самі хазяєва по договору, не беручи до уваги і Крим. А ось як договір 2003року Україна розриває через те, що Росія наші права порушує - то все, це міжнародна акваторія, і Росія матиме для себе ще більше проблем. Стрілятимуть вони в кораблі НАТО?
     
    Останнє редагування: 26 гру 2018
  11. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Silver bullet, при всій повазі до вас /і це не банальна фраза / - я ваш допис не читав, лиш зачепився на тому Кримі.
    Ну і шо?
     
  12. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Я і не вам відповідала (при всій повазі до вас)
     
    Останнє редагування: 26 гру 2018
  13. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    А ось те, про що я товчу і пишу такі довгі пости.
    Нарешті ми отримали чітку, ясну і недвозначну відповідь прямо з МЗС Росії.
    І ось що виявилося.
    Провокацією є сам по собі намір провести українські військові кораблі в Азовське море, це при тому, що Росія перекинула в Азов цілу флотилію, десятки кораблів.
    І що поки прохід протокою був у України, ніхто російським кораблям ходити в Азов не заважав і не вважав це провокацією. А навпроти реалізацією законного права про договір 2003.
    Але Росія - відверто і демонстративно права не визнає і право не поважає.
     
    Останнє редагування: 26 гру 2018
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Це Вам
    [​IMG][​IMG]
     
  15. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    це чиє?
     
  16. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    З нашого саду.
    Я їх деколи дарую.
    Правда, дуже рідко... :blush:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Тоді дякую)
     
  18. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Будь ласка ;)
     
  19. Centerer

    Centerer Well-Known Member

    А якщо таки стрельнуть? Що буде, як гадаєте?
     
  20. Silver bullet

    Silver bullet Well-Known Member

    Це неймовірно. Бо нападіння на корабель НАТО це адекватно нападінню на НАТО.
    Як Раша чекала, щоб наші пальнули, так і тут. І в Кремлі це розуміють добре.
    Тому така істерика.
     
а де твій аватар? :)