Православні й католики: розбіжності

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Danilo, 15 січ 2007.

  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Даяна, ось ніколи б не повірив, що ви будете приводити такий reliable site!
    З двома словами, що заслуговують безмежної довіри: атеїзм і ру.
    Але, серйозніше. Ісус часто виганяв демонів. І таку ж владу дав його послідовникам, тобто християнам. Правда вони не читали атеїзм ру, але все ж таки, вони справді виганяли демонів чи робили фокуси на кшталт гіпнозу?
     
  2. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Для мене суть інформації важливіша від джерела. Якщо вам не подобається той сайт, то можу дати посилання на інші:
    http://www.kp.ru/daily/23599.4/45869/
    Ця інфа є і на багатьох інших сайтах, я взяла перший, що попався під руку.
    Авжеж, апостолам: "Уздоровлюйте недужих, воскрешайте померлих, очищайте прокажених, виганяйте демонів. " Вони (АПОСТОЛИ) виганяли демонів І ВОСКРЕШАЛИ ПОМЕРЛИХ. Зараз хтось восрешає померлих? Щодо іншого, - я не заперечую, мене просто зачепило те, що Мих благодатний вогонь назвав шаманством, а католицькі фокуси, описані у поданій мною статті не хоче так називати. :)
    http://www.kp.ru/daily/23599.4/45869/
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Щиро вірю.
     
  4. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Я це знаю. Я дійсно увагу звертаю на факти, на відміну від С.Є., для яких правдива інформація може бути лише у Вартовій башті, чи інших фанатиків, для яких правдивою може бути лише література їхньої конфесії. У поданій статті навіть описано, як можна самому зробити декілька католицьких фокусів. Кожен може на практиці перевірити правдивість інформації. http://www.kp.ru/daily/23599.4/45869/
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Важливо, бо я суджу обєктивно - не по двох священників, а про всю церкву.



    А як ви хотіли? Щоб я був католиком і не вірив католицькій церкві?
    Я не привик ховатися за ширмою "позацерковний християнин", як ви. Соромитесь своєї приналежності? Боїтесь, що у вченні вашої церкви є багато того, що не піддається логіки? Так легше викрикати з кущів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    А ви до того ж ще і наклепник! "Не свідкуйте неправдиво " на інших, Миху, і буде вам щастя.

    ---------- Додано в 01:09 ---------- Попередній допис був написаний в 01:07 ----------

    Та ні, саме це я і передбачала, що ви, назвавши шаманством благодатний вогонь, сліпо захищатимете католицькі фокуси.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    які фокуси?
    де я захищав фокуси?

    ---------- Додано в 00:24 ---------- Попередній допис був написаний в 00:17 ----------

    що я наклепав?
    Чи вже в церкві і можете сказати?
     
  8. Даяна

    Даяна Well-Known Member

    Фокуси, описані у цій статті: http://news.students.ru/2008/10/28/glavnoe_chudo_katolikov_okazalos_mistifikaciejj.html
    Те що ви написали про мене, нічого не знаючи про мою приналежність чи неприналежність чи якусь там ширму (ось тут у нижній цитаті: http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=1027830&postcount=1084 ) і є наклепом.
     
    Останнє редагування: 27 вер 2012
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Що там є неправда? Хіба неправда, що ви ходите по релігійних вітках, обгаджуєте різні течії, при тому скриваючи свою приналежність?
     
  10. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Непрадва Ваша! Після декількох прикрих помилок у Середньовіччі зі швидким визнанням "чудес" і "навернень" запеклих грішників Католицька Церква стала навіть надто обережною. Пригадайте хоча би, як довго отця Піо ізолювали та перевіряли, як довго обстежують явлення Пресвятої Діви Марії і не завжди визнають.

    ---------- Додано в 10:08 ---------- Попередній допис був написаний в 09:54 ----------

    Не з оскарження, а з жалем щодо нехристиянського відношення УПЦ МП до Католицизма, особливо УГКЦ, прочитав оце:
    "Антиуниатский ликбез для руководства УПЦ. Часть I"
    http://fraza.ua/analitics/29.09.12/150598/antiuniatskij_likbez_dlja_rukovodstva_upts_chast_i.html
    Так що цілком справджується інформація (зважуючи на те, що ПР тісно співпрацює з УПЦ МП ):
    "У кулуарах влади готується пiдступний сценарiй розколу однiєї з найбiльших українських Церков – УГКЦ"
    http://www.credo-ua.org/2012/09/69650
    І це тоді, коли Католицька Церква пропонує екуменізм, тобто співробитництво проти антіхристіянських атак сучасності.
     
  11. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Які є взірці успішних православних країн?
     
  12. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    «Зустріч, яка не відбулася?» – Блаженніший Святослав
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Обєднання Грекокатоликів та УПЦ КП можливий, але є одне головне запитання і воно полягає не в тому ХТО буде керувати тим обєднанням, основне питання, чи буде обєднана церква підпорядковуватись папі римському.

    Трохи проясню ситуацію.

    Основна біда УПЦ КП полягає в тому, що вона не є визнаною православною церквою у православному світі. У свій час московськи попи шляхом підкупу та шантажу головного православного константинопольського єпископа вкрали метрополію у Києва, надіюся, цю історію всі знають. Після цього православний світ засудив цього єпископа, а передачу метрополії - відмінив, але московський патрархат було вже не спинити. 200 років православний світ не взнавав московський патріархат, але шляхом тиску, політичного в тому числі, потрохи домоглися свого і деяакі православні церкви визнали московський патріархат. Умовою визнання патріархату є згода константинопольського єпископа і діючих православних церков світу, причому всіх. Влада константинопольського патріарха не є такою міцною, як у папи. Так склалося, що з ним рахуються, але не дуже. Особливо агресивно і нагло веде себе РПЦ. Пригадуєте, як за Ющенка приїжджав єпископ констанограда? РПЦ тоді пісяло по колготах, щоб не дай Бог він не дав їм метрополію! Але єпископ здрейфив... нажаль. Зараз найбільше, чого боїться Кіріл, то це те, щоб УГКЦ не дали метрополію. Чому РПЦ так боїться УГКЦ? Тому, що це єдина церква в Україні з традиційних, яка є канонічною. Тобто вона є визнаною католицькою церквою і папою римським.
    І тут папа і РПЦ шукають компроміси взаєморозуміння, саме на УГКЦ. РПЦ боїться метрополії УГКЦ. Ось така закручена історія. Доречі, Грузинська православна церква, яка є значно старшою, ніж РПЦ так і не визнала Московський патріархат....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    А ви тіпа в тотому шарите, та? І чуєте потребу комусь щось проясняти?;)
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Папа Римський Франциск привітав православних християн з Великоднем

    Щирі побажання радості та миру висловив християнам Східних Церков понтифік Католицької Церкви Папа Римський Франциск.

    Папа привітав православних з Воскресінням Христовим під час недільної проповіді 28 квітня 2019 року, традиційно проголошеної на площі Святого Петра. Про це написали у Vatican News.

    [​IMG]

    "Нашим братам і сестрам зі Східних Церков, які сьогодні відзначають Святий Великдень згідно з юліанським календарем, складаю щирі побажання", – мовиться у посланні Франциска.

    Нехай же воскреслий Господь обдарує їх радістю та миром!
    – побажав понтифік.
     
  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Глава ПЦУ розповів, за яких умов українці святкуватимуть Різдво 25 грудня

    Предстоятель ПЦУ заявив, що святкування Різдва Христового в один день 25 грудня в Україні можливе після того, коли до такого рішення «дозріє» Церква та віряни.

    «Ми знаємо чітко соціологію, яка засвідчує, що більше 60% українців проти святкування 25 грудня. Якщо ми зараз перейдемо на новий календар, то відповідно відбудеться ще один певний розкол... Ми не можемо говорити про два Різдва. На державному рівні дехто може святкувати. У нас є римо-католики, які святкують 25 грудня. Ніхто нікому не заперечує. І держава встановила цей день вихідним днем. Але поки що немає перехідного періоду. Коли Церква дозріє, коли віруючий народ до цього дозріє, то, звичайно, буде ухвалене відповідне рішення», – сказав митрополит Епіфаній.

    За його словами, цей рух повинен відбуватися «з низів».

    «Я вже неодноразово говорив, що це питання часу. Воно відбудеться, але коли до цього підійде свідомо український народ, православні віруючі і не тільки православні, інші християни, бо все це взаємопов’язано між собою. Коли ми побачимо, що більшість готова, тоді буде ухвалене загальноцерковне рішення про перехід», – додав він.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    До 1929 року в Україні всі святкували Різдво 25 грудня.
    І ось Йосіф Віссаріоновіч, грюкнув кулаком по столі і без всякої підготовки, без всяких переконань всі дружненько перейшли на 6 січня.
    Не люди, а церква повинна провадити, для цього і є церква. Якщо церква не буде нічого робити у цьому напрямку, нічого не зміниться, ні на крок.
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, а до чого тут Йосіф Віссаріоновіч?
    7 січня Різдво святкують Православна Церква України, Єрусалимська, Російська, Сербська, Грузинська, Православна Церква Чеських земель і Словаччини, Афонські монастирі, Бесарабська митрополія Румунської православної церкви, а також Українська греко-католицька церква
     
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Львівець @Мих -уїл, Ви все щось скажете шо попало)))
    А во люди проявили бажання, і церква послухалася ;)

    Одна з парафій УГКЦ перейшла на відзначення Різдва 25 грудня
    За словами о. Василя Гасинця, «Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав, чітко озвучив позицію УГКЦ щодо святкування Різдва 25-грудня: ініціатива має йти від мирян. Так само висловився і глава ПЦУ Епіфаній.

    «Мої парафіяни ще минулого року підходили до мене з ініціативою святкування Різдва за новим стилем. Я їх підтримав, бо і сам давно про це мріяв. І цього року ми робимо перший крок. І це дуже правильно так робити, коли ініціатива виходить від самих парафіян», – каже о. Василь Гасинець.

    зі

    Знайомий з сім"єю цього року вже втретє будуть вечеряти сьогодні.
    А 6 січня йдуть на Вечерю до родичів.
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У четвер, 24 грудня, напередодні католицького Різдва, відзначається Різдвяний святвечір.

    Цього дня віряни посилено готуються зустріти найважливіше християнське свято, а до появи першої зірки прийнято дотримуватися суворого посту. Детальніше про головні традиції
    Святвечір у католиків 2020: як відзначають день перед Різдвом


    [​IMG][​IMG]
     
а де твій аватар? :)