Практичні поради

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем nirvanka, 26 чер 2009.

  1. victorys

    victorys позитивчик :)

    "знав би де впадеш, то би підстелив", нє?
    В твому впипадку то певне й справді нашивку якусь нашити треба, добре що зараз їх так багато і такі різні, що можна щось підібрати, тим більше, що штани домашні.
    Я колись теж вдало нашивку підібрала на нову сумочку яку мені у Львові на краківському порізали...Головне, що виглядало так, наче вона там від початку була пришита :good:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. deva

    deva Well-Known Member

    Сторінка корисних порад

    думаю, що в кожної людини часом виникає питання як раціонально організувати свій побуд чи дозвілля, як зберігати продукти чи доглядати за речами, домом і т.д. Давайте ділитись порадами....

    ---------- Додано в 10:35 ---------- Попередній допис був написаний в 10:23 ----------

    На вулиці вже похолодало і ми витягуєм свої чобітки. Хочеться щоб вони виглядали найкраще. На ринку багато всяки,х різних кремів по догляду за ними. Декілька порад:
    1.взуттєва вакса(крем в коробочці), розмякшена декількома краплинами молока дає хороший блиск і краще впитується;
    колись на ринку купила крем для догляду за лаковим взуттям, дорогий, а толку мало. Тоді я скористалась наступною порадою - лаковані черевики рекомендується чистити ваткою змоченою молоком, а після того як вони висохнуть натерти зрізом голівки ріпчастої цибулі і вже потім до блиску шматком оксамитової чи вовняної тканини.

    Це пару порад по догляду за взуттям.
    Пишіть свої поради, задавайте свої питання.
     
    • Подобається Подобається x 7
  3. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Люди!Як відідрати намертво приклеєні шпалери? Вже й гарячою водою їх мочимо, а вони ніц не хочуть відставати від бетону.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. deva

    deva Well-Known Member

    Знайшла наступну пораду:Видаліть старі шпалери. Для цього можна нанести на шпалери спеціальний склад для зняття шпалер, що розводиться в теплій воді. Нанесіть розчин на шпалери й залишіть на 10 хвилин для того, щоб він подіяв, а потім за допомогою шпателя зніміть шпалери, починаючи зверху. Для видалення старих шпалер можна також використовувати спеціальний пароочиститель за винятком тих випадків, коли шпалери можуть бути зняті зі стіни в сухому виді.
     
  5. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    А цо має бути після шпалерів? Якщо знову шпалери, то краще ці заклеїти газетами і нанести нові.
    Якщо стіна готується шпатлюватися, то можна в гарячу воду добавити господарського мила (багато ;)). Надовше затримує вологу, відповідно краще розкисає. А далі шпатель в руки і здирати, здирати, здирати.... (ох я не любив тотоє марудноє діло колись) :)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Locke

    Locke невиправний реаліст

    Щоби після чистки риби ніж не пахнув рибою - змастіть його бензином. :crazy: (жарт)
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. deva

    deva Well-Known Member

    протерти цибулькою, або лимончиком
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Саме так:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Йо, тільки відразу після лимончика змити протічною водою, а то деякі ножики, незважаючи на написи на них, мають властивість "пустити" колір :)

    Ой, маю надію що Макс (якщо я правильно запам'ятав його ім'я) пошкодує Вас, і допустить тільки до змочення щіткою шпалерів, а решту роботи постарається виконати сам (ну або з друзями/родичами чоловічої статі) . Нє? Ну не жіночих рук то справа :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    М:yes:акс, Макс

    :nea:ні фіга...шпалери і я в Южноукраїнську, а Макс працює майже без вихідних у Львові.так що шкребти мені і шкребти.:cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. MandMs

    MandMs Member

    Люди допоможіть!!! Терміново!

    в мене халепа... хотів дівчині подарувати браслет срібний на день народження... але перед тим треба було занести в майстерню і його чучуть вкоротити... так ті сволочі зробили так шо частинка браслету посвітліла.... шо робити, як його затемнити... порадьте шось... бо я тут здурію зараз!!!
     
  12. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Срібло темніє при взаємодії з сірководнем.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. MandMs

    MandMs Member

    еммм... тоді глупе питання де його вдома взяти?
     
  14. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Якби весь браслет треба було затемнити, то можна було б покласти його на ніч в каструлю поруч з відкритою пляшкою йоду, і закрити каструлю кришкою. Але якщо лише частина - мені навіть важко відповісти.
     
  15. MandMs

    MandMs Member

    блін то зле(
    а якшо тупо в воду кинути...?
     
  16. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Якщо кинути в киплячу підсолену воду, то срібло стане білим. :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. MandMs

    MandMs Member

    ясно... ну дякую, за інформацію, хоча я й далі хз шо робити... абідно ппц просто
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    вода Олеська, там того добра багато.:)
     
  19. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Нічого не робіть, воно саме потемніє, дуже швидко.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я краще промовчу :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)