Практичні поради

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем nirvanka, 26 чер 2009.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Була в нас колись така тема, але переїхала на ДП.. Вона мала більш вужчу спеціалізацію (відмивання плям, кухня і т.д.), а я пропоную розширити коло питань, і просити в цій темі порад, які не потребують цілих тем, а коротких чи швидких відповідей.
    --
    Ну і сама почну :shy:
    Чим можна помалювати браслет, щоб він виглядав під золото? Тільки для фотографії, на 1 раз, щоб потім можна було змити. Не знаю який це метал, тому додаю фото.

    [​IMG]

    Є думка використати золотистий лак для нігтів. А може є якісь спеціальні спреї для такого? І де то можна купити? (спеціалізація магазину) Буду вдячна за поради :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. victorys

    victorys позитивчик :)

    Нірванко є спреї для покраски автомобілів і інших металевих поверхонь я думаю що знайти їх можна у будівельному та автомобільному магазинах(сама колись купляла таку срібну фарбу та прозорий лак в спреї), але в цінах нажаль не орієнтуюсь :pardon:
     
  3. Полковник

    Полковник миється в бані

    Потом смыть - не думаю, что это хорошая затея.
    Судя по фото - надо взять образивную пасту и потереть суконной тряпочкой.
    Будет как золото.
    Именно так делают лица цыганской национальности, продавая куски латунного крана под видом золотых колец.

    П.С. Для начала можно попробовать зубной пастой.
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую. На жаль, запізно, я тоді так і не знайшла чим це зробити.. Але ще є пару подібних речей, які треба привести в "товарний вигляд", буду пробувати :)
    О, дякую, знайшла такий на алегро за 12 злотих :)
     
  5. victorys

    victorys позитивчик :)

    точно! я й забула що там все можна купити! Завжди як щось треба, то спершу орієнтуємось в цінах на ному сайті, а вже потім порівнюєм з магазинними цінами :)
    (Я як закінчила навчання то всі книжки попродавала таким чином)
     
  6. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Якщо браслет мідний, то можна натерти пастою Гоя (колись натирали труби в духових оркестрах і гудзики на шинелях). Блистить, як ...огого :). Десь вдома ще валяється пару кусків. При сильній потребі можу поділитись
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Дякую, але я в Польщі живу.. :sad:
     
  8. victorys

    victorys позитивчик :)

    Нірванко, якщо дійсно браслет мідний то на тому самому алегро кинь в пошук щось типу: "do czyszczenia miedzi", воно відразу пропонує якусь рідину для золота, срібла та міді, або ганчірки там ще є (в мене доречі є така, срібло чистить перша кляса). І в любому ювелірному магазині можна таку шматку чи рідину купити. Але якщо
    і ті речі з невідомого металу то може краще спрей :scratch_one-s_head:Зрештою тобі видніше:)
    А я би на твому місці взяла той браслет і пішла в ювелірний показала та запиталась чим то дасться відчистити, бо коли я купляля ту шматку, то продавець мені своєю такоюж шматкою продемонстрував як вона чистить і тільки тоді порівнявши ефект "до" і "після" я її купила :)
     
  9. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Нірванко коли він потрібен Тобі золотим, тіко для знимки, то зазнимкуй і у фотошопі перемалюй у золото.
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Теж так думала, але передумала, бо все таки він в плямах і я б не дала ради. А решта речей, які хочу фоткати, треба таки натирати, мабуть, бо треба, щоб блистіли..
     
  11. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Можна поофтопити на тему обробки міді ?

    Якось у 80 рр дружина приносить мідні дизайнерські сережки (як виявилося - її знайомої бібліотекарки, з якою в епоху тотального дефіциту тре було приятелювати).
    Їй хтось їх перепаяв, але вони змінили колір і треба було "штучно зістарити".
    Я поніс умільцю (і трохи ювеліру) - він сказав "не знаю, не вмію, не беруся".
    Дружина на мене тисне - "зроби! Так треба!"
    Тоді умілець дав мені книжку "Советы заводскому технологу" і просив його не турбувати.

    Ну я почав хімічити. Занурював, тримав над парами їдучих рідин на вогні...
    І стали сережки як дубове листя, яке погризли паразити.

    Пішли до бібліотекарки удвох. Я кажу - "сережки зіпсовано. Можу в якості компенсації запропонувати себе!".

    Посміялися, ситуацію було залагоджено.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. victorys

    victorys позитивчик :)

    я вже десь здається читала подібну історію, Борисе ви часом в іншій гілці про це не писали?
    добре, що все так скінчилось :)
    А ця фраза мене просто вбила :haha:
    :good::good::good:
     
  13. Полковник

    Полковник миється в бані

    Это +5!
    Молодца!!!!

    Нет.
    Он не писал.
    Он ТОЖЕ где-то еЁ прочитал!
    Железно!
    Могу спорить.
     
    Останнє редагування модератором: 2 лип 2009
    • Подобається Подобається x 1
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Так, колись я про це писав.

    Здається, то були кліпси у вигляді листочків, які хтось переробив на сережки. Ну і їх "хробаки трахнули" після мого "хімічення". :)
     
  15. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Що можна зробити з зайвою полуницею? Пів кільо з'їла, більше не лізе, а ще стільки ж лишилось.. До завтра не постоїть. Потовкла на пюре, а що далі робити не можу придумати :pardon:
     
  16. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Намастити лице, буде як персик:)
     
  17. illia

    illia Well-Known Member

    полежати трохи на дивані, а як знов захочеться їсти - з"їсти решту :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Peri

    Peri Well-Known Member

    трохи запізно,та все ж -
    засипати цукром (до смаку)і заморозити у якісь відповідній харчовій ємкості.взимку нагадає літо.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Умови задачі: замінити кілька дубових паркетинок, що лежать на бітумі.

    У крамниці (де пасуться будівельники й ремонтники), порадили клей "Дракон". Взяв один флакончик спробую.
    Знежирювати бітум - дурна справа, бо він сам жирний. :)

    Які ще варіанти можуть бути ?
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Упс.. А я поставила в морозилку без нічого.. Буду мати на сьогодні полуничного льода :)
    Хіба що ввечері відповім, спитаю в тата, він знається на паркеті (якщо комусь треба паркет пошліфувати, звертайтесь! :shy:)
     
а де твій аватар? :)