Пожежа в Харкові

Тема у розділі 'Країни і міста', створена користувачем Hyligan, 8 січ 2014.

  1. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    у Львові та драбина певно не руска, бо вона не на базі камаза і певно дістає гет на 16 поверх
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Bambook

    Bambook Persona non grata

    Навряд чи дістає. Але машина точно не 70-их років, щось нове запустили...
     
  3. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    може бути якийсь магірус, але вона одна, і має габарити літака - доки вона дошкутильгає - то хфьють ... враховуючи таку пожежу де на момент прибуття перших підрозділів люди вже вісять ...

    ось кліті москалі вже мали кілька етапів переоснащення, в містах зила хфіг побачиш а в нас - основна одиниця ...
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    на 16 вона дістає,виготовлена скоріше на базі татри чи мана, я видів її на науковій, сама база розміром з два камази.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Bambook

    Bambook Persona non grata

     
  6. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    довго, дуже довго - прибуття розгортання і т.і. ....
     
  7. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    http://galinfo.com.ua/news/103035.html

    24 Січня 2012 14:15 Львівські пожежники тепер мають подушку «Куб життя».

    Сьогодні МНС України не має можливості забезпечити свої підрозділи таким спорядженням адже воно досить коштовне. Натомість у Львові це стало можливим завдяки членству Львівського держуніверситету безпеки життєдіяльності у Європейській асоціації ВНЗ, які працюють в галузі безпеки людини та співпраці зі спорідненими науковими та навчальними установами Євросоюзу.

    Максимальна висота, з якої можна стрибати на подушку – 16 м. Конструкція подушки виконана у вигляді пневматичного каркаса, виготовленого із щільної, прорезиненоїтканини. Подушка розкладається автоматично після відкриття вентиля балона з стисненим повітрям. Після стрибка, коли тіло людини зустрічається з подушкою, пневматичний каркас піддається деформації, згинається. Повітря з Внутрішнього обсягу виходить через отвори в стінках подушки. Після розвантаження наповнений каркас піднімається і подушка готова прийняти наступнулюдину. подушка не вимагає повторного надування стисненим повітрям. Термін експлуатації подушки -15 років.
     
  8. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    то сі - понти ... ну мають курсанти того куба і що? навіть якщо Навчальна Пожежна Частина і візьме його собі на озброєння, то НПЧ - це підрозділ який викликається додатково, тобто з початку приїдуть основні - міські підрозділи - здибають - "мля ща гепнеться драбиною х дістанеш!" запросять того НПЧ з "кубом" поки доїде ніхто не втримається ...
     
  9. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Прочитала 115 сторінок Хф, читаю тут...так що ж все таки робити у разі пожежі?

    От я живу на 8 поверсі...надії немає на виживання?

    Якщо з четвертого поверху не змогли спасти, то шансів чим вище, тим меньше..
     
  10. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    а в нас як завжди, то води нема, то відер не вистачає...
     
  11. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    якщо опинилась вже на балконі - подивись що може загорітись поруч - викидай, двері зачиняй, і вопі з верху - "рятуйте!", а краще - "памагите!" ... а так надії дуже мало ... бо якщо вихід відрізано - усьо - гаплик ...

    ---------- Додано в 14:19 ---------- Попередній допис був написаний в 14:19 ----------

    ну да ...
     
  12. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    А чим краще? Памагітє- на одну букву довше кричати..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    зрозуміють швидше ....
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Дивлячись на всю трагічність ситуації і розуміння того факту що всій цій корупції можна завдячувати лише совку і людям, які там виросли і вихвали в більшості дітей після його розвалу все-таки по совковоим і зоновським/улічним понятіям розумієш, що ніхто тебе не спасе, ні у Донецьку, ні у Києві, ні у Львові.

    Гляньте на це відео яке зняте у Львові. Знято декілька частин, викладаю першу, решта в профілі автора. Приїхали без води:

    Пожежа почалась з невідомих причин приблизно о 11:17, відразу викликали пожежну машину.
    Приїхали дві пожежні машини, перша 11:32 вияволось, що не має води, а пожежники з другої машини 11:38 вже не так швидко намагалась затушити пожежу. Подолали пожежу о 11:45

    http://www.youtube.com/watch?v=Lfiya3uWt0c

    А якби це горів будинок з людьми? Ситуація би була б аналогічна. Який Львів, яка Європа...
     
  15. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    це коли думати лінь та хочеться знайти просту причину, нагадаю що штати у часи великої депресії мали жахливу корупцію без аби якого совку, комунізму тощо ... за совка не було того що відбувається зараз, суцільна дупа почалась з оголошенням незалежності - але цього ніхто не бачить ...

    якось дуркувате відео, я не можу знайти так вона згоріла чи ні? щодо часу - така автівка за 10 хвилин перетворюється на голий скелет, трохи не зрозуміло що горить на даху ... пожежні машини без води не їздять, ніколи, щодо дій я б доколупався до окремих моментів, а так здається - загасили чи може щось не побачив ....
     
  16. Zeze

    Zeze Well-Known Member

    Коли це було і чим це закінчилось? :)
    Тримайте посилання: http://www.youtube.com/user/vboyko1979/videos Тут всі відео. А на майбутнє - на встроєному відео на сайті клікаєте по значку "YouTube" справа знизу, відкриється сторінка з відео, а далі під відео зліва є імя автора і біля нього "кількість відео", на то і клікаєте.

    В другій частині приїхала перша пожежна, без води.

    http://www.youtube.com/watch?v=cpAo3KE0uVQ
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    я не про те - я про роль комунізму у цьому ...

    виключно - ні, скоріш за все щось нає ... що не дивно для 130-го який тищу років в розрахунку ... якби вони були гіпотетично без води то нащо тоді розгортати лінію? так що експертно можу заявити - щось у насосі нає ...
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    до речі, повертаючись до теми, учора проводили з нами заняття по відпрацюванню порятунку на висоті, та показали відео з коментарем начальника частини який перший гасив пожежу (як з'ясувалося, це мій однокурсник!) досить толково усе розповів чому та як .... до речі на відео не попало 6 врятованих з вікон, тобто з 8-ми людей які у вікнах були врятували - 6. а всього на тій пожежі - 22 особи ...
    http://www.youtube.com/watch?v=YtP_tPZbH_4&feature=player_embedded
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Если бы он был украиномвный, то, наверняка, больше бы спасли людей.
    Это очевидно по репортажу.

    Молодцы-мужики.
    Дело делают, а не ходами и автомайданами дурака валяют.
    "Если не мы, то кто?" - молодец подполковник!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    :nea:

    ---------- Додано в 10:51 ---------- Попередній допис був написаний в 10:34 ----------

    мужики то молодцы, только о них власть и собственное начальство ноги вытирает и за людей не считает ... вот и что делать? при всем моем к Вам - что посоветуете?
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)