Походи в гори!

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем VetZhash, 15 січ 2019.

  1. VetZhash

    VetZhash Well-Known Member

    А в мене стало хобі ходіння в гори :) Не часто виходить, далеко вони від мене, та час від часу балую себе.

    Нещодавно здійснив похід по Чорногірському та Мармароському хребтах. Чудова подорож, прекрасні краєвиди, розказувати можна довго, та краще побачити все на відео. В реальності все набагато яскравіше та чудовіше!

    Перехід зайняв 8 днів, пройдено більше 90 км. Стояв на всіх 6-ти вершинах українських Карпат вище 2000м. Вийшов на ключові вершини двох найвідоміших карпатських хребтів.
    Гори - це чудово! Раджу спробувати тим, хто ще не підіймався на вершини. Хто знає про гори не тільки з розповідей та відео - як ми одне одного розуміємо :)



    Шукаю однодумців! :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Да гори це чудово особливо зимою. Перший раз відвідував Карпати в 2016 році, якраз зимою. Тоді підіймався на Говерлу та Петрос. До вершин так і не вдалось дійти так як був без спорядження мала бути легка прогулянка один день на Говерлу інший на Петрос, але погода підвела. Тому гід повернув групу.
     
  3. muravey

    muravey Well-Known Member

    Не ходив взимку - мерзну :) Але навесні, влітку та восени був на багатьох популярних маршрутах - Гринявські гори, Ґорґани, Мармароси, Чорногора, Боржава... Розумію вашу пристрасть :)
     
  4. VetZhash

    VetZhash Well-Known Member

    Мій перший похід в Карпати також був саме таким: Петрос та Говерла, в останніх днях листопада. Правда планував дійти ще й до Піп Івана, та також погода підвела. І зважаючи ще й на відсутність досвіду було вирішено спускатися. Але все ж таки на ці дві внршини піднявся.

    А я навпаки, ніколи не був в Карпатах в теплі пори року :) Також буває мерзну, та мені подобається зимою :)
     
  5. andreyrun

    andreyrun миється в бані

    Мені з усіх туристичних рюкзаків подобається фірма Pinguin. Для себе брав їхній рюкзак ще 15 році. І досі як новий і дуже зручний.
     
    Останнє редагування модератором: 15 лют 2019
  6. VetZhash

    VetZhash Well-Known Member

    А в мене був і є тільки один, нонейм, пошив якихось підприємців, брав вже б/у :crazy: Хожу з ним собі, ні з чим не порівнюю, хочеться щось хороше, та хотіти не шкідливо :haha:
     
  7. Levva

    Levva Member

    Нам советуют самый лучший туристический рюкзак фирмы Tatonka, как вам вам ?
     
  8. BillGest

    BillGest миється в бані

    Обожнюю Львів за те що електричка в гори коштує всього пару грн, а такі емоції і за великі гроші не купиш)
     
  9. InnaTi

    InnaTi Member

    Обожнюю Карпати! І влітку і зимою
     
  10. Anabelli

    Anabelli миється в бані

    А ви чули про Карпатські канікули? Я ось хочу забронювати фірмовий тур https://list.in.ua/ там программа на 4 дні у готелі посеред гір, смачне дворазове харчування. Посиденьки на природі, прогулянки горами, захоплюючі краєвиди. Ми з чоловіком закохались у Карпати з минулого року, вирішили їздити туди кожного року!
     
  11. MaksimMaksim

    MaksimMaksim Member

    Советую посетить Карпаты цены зимой не дорогие, а отдых классный)) Можно отдохнуть на все процентов) При чем мы ездили с женой, а она больше любит отдых в плане спа и т.д., а я горнолыжный курорт)) И мы соединили эти два развлечения в одном месте)) Советую)
     
  12. contactcatalogs

    contactcatalogs миється в бані

    Ходила пару раз. Все отлично, только рюкзак для меня слишком тяжелый. Если б не носить рюкзак, то и дальше ходила бы
     
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В Карпатах випало 40 см снігу))

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Можна до Яремче на велосипеді, а дальше пішки ;
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    В профілі у Вас пише, що стать Ваша - жіноча.
    Ви - тойвово - з тих нетрадиційних????????
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @manur, та не страште Ви людей тими знаками!
    Ну нашо Ви їх поставили аж вісім штук? Марнуєте їх, а може і дарма...

    А потім буде тре, а не буде.
    Може...

    )))

    зі

    Прошу пані @Matrena, Ви його не слухайте. Бо він сам не свій, коли голодний. Тоді весь час норовить заглянути комусь за пазуху, або й просто бере і прямо каже "а покажіть".
    Як Ви пане думаєте, може @manur трохи збоченець, га?
     
    Останнє редагування: 20 гру 2019
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  19. manur

    manur Well-Known Member

    Я б не зміг утриматись. То, хіба видимість 30 метрів - то не є файно(((
     
  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

а де твій аватар? :)