Походи в гори!

Тема у розділі 'Хобі та захоплення', створена користувачем VetZhash, 15 січ 2019.

 1. VetZhash

  VetZhash Active Member

  А в мене стало хобі ходіння в гори :) Не часто виходить, далеко вони від мене, та час від часу балую себе.

  Нещодавно здійснив похід по Чорногірському та Мармароському хребтах. Чудова подорож, прекрасні краєвиди, розказувати можна довго, та краще побачити все на відео. В реальності все набагато яскравіше та чудовіше!

  Перехід зайняв 8 днів, пройдено більше 90 км. Стояв на всіх 6-ти вершинах українських Карпат вище 2000м. Вийшов на ключові вершини двох найвідоміших карпатських хребтів.
  Гори - це чудово! Раджу спробувати тим, хто ще не підіймався на вершини. Хто знає про гори не тільки з розповідей та відео - як ми одне одного розуміємо :)  Шукаю однодумців! :)
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. andreyrun

  andreyrun Member

  Да гори це чудово особливо зимою. Перший раз відвідував Карпати в 2016 році, якраз зимою. Тоді підіймався на Говерлу та Петрос. До вершин так і не вдалось дійти так як був без спорядження мала бути легка прогулянка один день на Говерлу інший на Петрос, але погода підвела. Тому гід повернув групу.
   
 3. muravey

  muravey Well-Known Member

  Не ходив взимку - мерзну :) Але навесні, влітку та восени був на багатьох популярних маршрутах - Гринявські гори, Ґорґани, Мармароси, Чорногора, Боржава... Розумію вашу пристрасть :)
   
 4. VetZhash

  VetZhash Active Member

  Мій перший похід в Карпати також був саме таким: Петрос та Говерла, в останніх днях листопада. Правда планував дійти ще й до Піп Івана, та також погода підвела. І зважаючи ще й на відсутність досвіду було вирішено спускатися. Але все ж таки на ці дві внршини піднявся.

  А я навпаки, ніколи не був в Карпатах в теплі пори року :) Також буває мерзну, та мені подобається зимою :)
   
 5. andreyrun

  andreyrun Member

  Мені з усіх туристичних рюкзаків подобається фірма Pinguin. Для себе брав їхній рюкзак ще 15 році. І досі як новий і дуже зручний.
   
  Останнє редагування модератором: 15 лют 2019 у 10:33
 6. VetZhash

  VetZhash Active Member

  А в мене був і є тільки один, нонейм, пошив якихось підприємців, брав вже б/у :crazy: Хожу з ним собі, ні з чим не порівнюю, хочеться щось хороше, та хотіти не шкідливо :haha:
   
 7. Levva

  Levva Member

  Нам советуют самый лучший туристический рюкзак фирмы Tatonka, как вам вам ?
   
 8. BillGest

  BillGest Member

  Обожнюю Львів за те що електричка в гори коштує всього пару грн, а такі емоції і за великі гроші не купиш)
   
 9. InnaTi

  InnaTi Member

  Обожнюю Карпати! І влітку і зимою
   
а де твій аватар? :)