Потрібно місце на цвинтарі

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем AngelinaGS, 15 бер 2018.

  1. AngelinaGS

    AngelinaGS миється в бані

    Доброго вечора.Порадуйте будь ласка куди звертатися, щоб зарезервувати місце на кладбищі?Дідуля зовсім поганий став, і начав настаівати, щоб ми почали трохи готуватися....
     
  2. Illona

    Illona миється в бані

    НУ НЕЗНАЮ...ЗАРАНЕЕ ГОТОВИТЬ МЕСТО НА КЛАДБИЩЕ....ДЛЯ МЕНЯ ЭТО ДИКО.НУ А ВООБЩЕ, ПОСПРАШУЙТЕ У СОСЕДЕЙ ПЕНСИОНЕРОВ, МНЕ КАЖЕТЬСЯ ОНИ ВАМ БОЛЬШЕ ПОСОВЕТУЮТ.
     
  3. nazarbb

    nazarbb Member

    Не бачу нічого дикого, краще завчасно, ніж потім, коли людина помре і прийдеться швиденько думати, де хоронити. Нервів і без того піде багато. З роками тим більше ціни ростуть, наскільки я знаю - місце на цвинтарі платне.
     
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Раніше якось спалювали - мені це якось більше подобається. Як ото подумаю, що будуть лазити по мені, то гидко стає... Краще вже спалити тіло. Хоча я не збираюся вмирати))
    Взяв два куба дров - спалив і по тому... А то корми всіх шахраїв на тому "кладбище".
    А скільки землі пропадає... Скоро лише смітники та кладовища залишуться на Україні((
     
  5. prius

    prius Well-Known Member

    А вого ви кричите?
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Dianale

    Dianale миється в бані

    Ну заранее, даже незнаю....Я бы не смогла...Мы искали уже когда дедушка умер.Много спрашивали у соседей, кто,где и как искал место...Все обращались в разные места...А еще параллельно нужно найти кафе, заказать гроб,машину...Голова шла кругом от этой суеты, от той кучи дел, которую надо выполнить, когда на душу раздирает случившееся горе...бррр вспомню, аж слезы накатываются. В интернете наткнулась на фирму которая занимается организацией похорон от и до.Мы заказывали у них все и гроб, и катафалк и поминальный обед и место на кладбище вот она Ритуальные услуги в Киеве, услуги ритуального агента, похороны в Киеве - ЧП Прядко. У них уже все везде схвачено, не надо куда то бежать, что то искать...Нам так было проще...И цветы на могилу мы тоже у них заказывали такого плана, как на фото [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @Dianale, а собі ви де заказали місце на цвинтарі?
     
  8. tea man

    tea man 茶人

    @Dianale
    Ви пропонуєте тепер і покійників зі Львова у Київ возити?
    Вам що нашого львівського сміття виявилося замало?
     
  9. nazarbb

    nazarbb Member

    хіба не видно, що це був спам-пост?
     
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    @nazarbb, ціхо-ціхо. Сидіть рівно і не пхайтеся де не просять ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Dianale

    Dianale миється в бані

    себе?)) мне еще как то рано....а дедушку хоронили на
    Соломенском в Киеве
     
  12. Dianale

    Dianale миється в бані

    Нет, конечно.Просто они работают по всей Украине.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Ніколи не кажи ніколи (с)
    В разі чого уявляєте, від яких клопотів ви позбавите рідню - раз, а у вас вже все приготовлене.

    Місце на плечах не носити, та і в ціні воно тільки виросте.
     
  14. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Колись в нас на цвинтарі поставили "фігуру" на діда і заодно і бабці місце зайняли, табличку зробили, портрет, рік народження, всьо як має бути, а рік смерті написали 198 , без останньої цифри, а бабуська всього пару місяців до 2000 не дотягнула :)))
     
  15. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Один дєд тримав на стриху для себе готовий гріб. В гробі скількись-то слоїків із самогонкою - на поминки.
    Як дуже було тре горівки, то він зичив в гробі, але потім гнав свіжу і ставив назад :)
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Раз був на похороні в Червонограді, а там на цвинтарі (на той час новому) повно могилок без хрестів і без "фігур", але з посадженими братіками, дерном обкладені...Я ніяк не міг догнати, чи то мусульмани, чи "партИйні", чи які штунди...а то виявляється так місця бронюють :)))
     
    • Смішно Смішно x 1
а де твій аватар? :)