Потрібні учасники для дослідження - 75 грн - ДИВІТЬСЯ СТОРІНКУ №3

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем YuliiaAloshycheva, 15 жов 2015.

  1. Піднімаю тему, тому що розпочинаю другу частину своєї дисертації. Завдання в формі опитування, виконується онлайн. Суть завдання: слухаєте коротесенькі аудіо записи та відмічаєте на мапі України, звідки може бути ця людина.

    Винагородження: 75 грн, тому що завдання ну дуже коротке і просте, має зайняти не більше 15-20 хвилин. Через різницю в часі, гроші будуть переказані протягом 12-24 годин.

    Якщо зацікавлені, киньте мені особисте повідомлення, я вам надішлю посилання (контролюю кількість учасників).

    Дякую!

    п.с. якщо цікаво, дещо подібне я робила в 2011 році. Але тоді я магістерську писала. Ось посилання на мою стару тему: Соціолінгвістичний проект!
     
  2. Було задано мені слушне питання про те, чи повинні ви бути знавцем української діалектології, щоб прийняти участь. Відповідь: ні :) Правильних або неправильних відповідей не буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    пишіть в ПП мені бо в мене щось ПП не працює в браузері :sad:
     
  4. Yarka Yata

    Yarka Yata Well-Known Member

    Було так цікаво перевірити себе, наскільки я добре зможу впізнати вимову за регіонами. Кажись, не дуже вірно я їх всіх повизначала, гм, тре' мабуть більше подорожувати Україною. Але завдання цікаве! Гроші на телефон отримала, дякую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hoakina

    Hoakina Well-Known Member

    а я не розібралась з програмою за посиланням. На що там натискати?
     
  6. Відповіла в особистих повідомленнях.
     
  7. hrim

    hrim Well-Known Member

    Дисертація Юлії нагадує дії лікаря, що хоче вивчити рідкісні хвороби методом опитування думки про них пересічних обивателів.
    Може Юлю просто використали. Але такий спосіб "вивчення" діалектів може прийти тільки в глибоко антиукраїнську голову.
    Такими "дисертаціями" і користуються усякі Fraydа, які смітять на форумі.
     
а де твій аватар? :)