Потрібні учасники для дослідження - 75 грн - ДИВІТЬСЯ СТОРІНКУ №3

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем YuliiaAloshycheva, 15 жов 2015.

  1. ~ Узгоджено з адміністратором MARTINI ~

    Мене звати Юлія, я аспірантка Університету штата Огайо (The Ohio State U) в місті Колумбус, США. Пишу дисертацію про мовну ситуацію в Україні. Для дисертації потрібно зробити дослідження. Перший етап дослідження - коротесенькі інтерв ю (20 хвилин макс) по скайпу, де учасники вони поділяться своїми думками щодо того, якими діалектами розмовляють в Україні, в яких регіонах розмовляють цими діалектами, які люди ними розмовляють і т.і.
    Кожен учасник (за бажанням) отримає 100 грн переказом на номер моб телефону.

    Вимоги для участі:
     Ви маєте бути носієм української мови
     Вам має бути принаймні 18 років
     Ви жили в Україні останні 10 років

    Одразу ж відповім на деякі запитання:

    Мої контакти:
    мій імейл: aloshycheva.1@osu.edu
    я на сайті мого універу: Yuliia Aloshycheva | Slavic and Eastern European Languages and Cultures
    я в соцмережах: Yuliia Aloshycheva | Facebook

    Гроші буде переказувати моя мама, котра знаходиться в Кіровограді. Мама є у вконтакті. Її звати Тетяна Альошичева (Кіровоград).

    Чому тільки 100 грн? Тому що я студентка і платитиму з власного карману. А ще в мене 3 етапи дослідження (в суммі очікується біля 200 респондентів). Тому поки що тільки так.

    Чому на номер телефону? Тому що це поки єдиний зручний спосіб за який не треба платити комісію.

    Перед участю в інтерв ю, кожен учасник отримає consent form (форма буде українською), де буде описана мета інтерв'ю, всі необхідні контакти і таке інше.
    Щоб отримати сonsent form та призначити час інтерв ю, пишіть мені або у приват або на мій імейл: aloshycheva.1@osu.edu

    Здається, це все :) Задавайте питання.

    п.с через різницю в часі ідеально підходить вечір (після 6-ї години за українським часом).
     
    Останнє редагування: 15 жов 2015
    • Подобається Подобається x 1
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А поштою не можна?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Тобто, щоб письмово відповісти? Так тоді інтерв'ю ж не вийде...
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чому? Надсилаєте весь перелік питань, що Вас цікавлять, і за двадцять хвилин отримуєте відповідь на них.
     
  5. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Проста математика:
    200 респондентів по 20 хвилин - 4000 хвилин. Це 67 годин. Часу не шкода?
     
  6. Я згодна, що це було б і легше і швидше.

    Але питання мають трохи варіюватись в залежності від попередніх відповідей. Тому бажано живе спілкування :)
     
  7. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А в який час доби зручно?
     
  8. в теме 3 этапи - тільки перший етап - це інтерв ю. Там буде біля 45 учасників в суммі.

    Заради науки часу не може бути шкода! :)
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А самі Ви україномовні, чи...?!
     
  10. Добре питання. Дякую. Зараз відредактую перший пост.

    Взагалі, через різницю в часі, мені краще був би вечір. Тобто десь після 6ї години вечора в Україні.

    Але там вже як вийде.
     
  11. я двомовна, скоріш.

    народилась у Кировограді (мова спілкування російська), 9 років мешкаю в Америці. Тобто видаю помилки і українською і російською і англійською. Тут вже ви мені пробачайте :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А для чого ті 100 гривень? Для заохочування? Думаю не варто розкидатись грішми при хорошій справі. Це ж 1000 американських рублів. А їх і аспірантці є куди потратити... :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. для заохочування :) В Америці це нормально практика.

    А хто ж просто так погодиться. А так і людям приємно і мені буде з чим працювати.
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    На превеликий жаль я не зможу Вам допомогти. З дня на день змушений буду покинути місця, де можна по Скайпу балакати.
    Але закину Вашу пропозицію друзям на ФБ.
    Приємно було з Вами познайомитись.
     
  15. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Вже закинув. :give_rose:
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Шкода! Я сподівалась, що будете першим ^_^

    Доброї вам подорожі.

    І взаємно! :)
     
  17. дякую!!
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я б з радістю, але хотілося б стати учасником і другого і третього етапу. Але я вже не встигну. Шкода, але гадаю у Вас все вийде. Хай щастить.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  20. щиро Вам дякую.
     
а де твій аватар? :)