Потрібна допомога, захистити український православний храм в Одесі.

Тема у розділі 'Християнство', створена користувачем Nagorny, 14 бер 2019.

1. tea man

tea man 茶人

Отця Віталія знаю особисто. Він з Старосамбірщини. Був першим священником в Одеській області, який разом з своєю паствою перейшов до УПЦ Київського патріархату. Зазнав тоді шаленого тиску і погроз. Це справжній патріот і прекрасний священник. Ніякого відношення до церкви Московського патріархату він не має. Все що діється в Одесі - звичайне рейдерство при потуранні теперішньої влади.
    Ось стаття у "Високому замку" про отця Віталія Сеника.

• Інформативно Інформативно x 1
  2. Silver bullet

Silver bullet Well-Known Member

В Одесі щось страшне. Бандит в мерах, мєнтовка йому під стать. Але чому панотець не звернеться до верхнього релігійного ієрарха Епіфанія? Він людина і досвічена і нестара - чому б йому не розібратися з тими, хто давить?

3. tea man

tea man 茶人

Він три рази був у Києві. Я так розумію, що Епіфаній відмовився з ним зустрічатися. Єпископ Павло, що призначений на місце Сеника, є людиною Епіфанія.

4. Silver bullet

Тоді вряд чи щось можна зробити, самі розумієте. Тобто йде новопризначення, нова мітла мете...

5. tea man

tea man 茶人

Ви не зовсім правильно зрозуміли, що там відбувається.
    Подивіться цю прес-конференцію і все стане зрозуміло. Там і люди Труханова, і навіть люди з одіозної партії "Родина" задіяні.

6. Silver bullet

Тепер ясно. Великі гроші на ремонт храму освоювати повинен свій.
    Але бачу по прес-конференції, що навряд чи Труханову вдасться афера.
    Тим більше, що його прикриття в лице Порошенка вже зходить з політичної арени. Залишилось кілька днів.

7. Nagorny

Nagorny Well-Known Member

8. Nagorny

Вельмишановний пане Президенте!

Ми, віряни Української Православної Церкви Київського Патріархату (УПЦ КП), звертаємося до Вас, як до гаранта Конституції, з вимогою захистити наші конституційні права на свободу совісті та віросповідання.

Міністерством Культури України у незаконний спосіб знято з державної реєстрації Київську Патріархію УПЦ КП, а представники Православної Церкви України (ПЦУ) намагаються привласнити її все майно та храми.

Рішення «об‘єднавчого собору», що відбувся 15 грудня 2018 за сприянням попередньої влади, не мають юридичної сили для ініціювання ліквідації нашої Церкви, оскільки він не був чинно скликаним помісним собором УПЦ КП, а собором Константинопольської Церкви. Томос, що наданий 6 січня 2019 р., не відповідає самій суті незалежності. Новостворена ПЦУ — є в складі Константинопольського Патріархату, без права опікуватися закордонними парафіями, а отже цим також порушуються права на свободу совісті всіх наших вірян за кордоном.

Головним керівним органом нашої Церкви - Помісним Собором , що відбувся 20 червня 2019 р., було прийнято рішення про продовження існування УПЦ КП. Ніхто від Київської Патріархії не звертався до державних органів з заявою про ліквідацію. А насильна ліквідація та перереєстрація громад Київського Патріархату до церков з релігійними центрами поза межами нашої держави, без зважання на волевиявлення вірян, порушують права на свободу віросповідання.

Просимо повернути незаконним шляхом скасовану державну реєстрацію Київської Патріархії УПЦ КП та вжити всіх можливих заходів, щоби забезпечити наше конституційне право на свободу совісті, визначене ст. 35 Конституції, ст. 18 Загальної декларації прав людини, ст. 18 Міжнародного пакту про громадянські та політичні права, ст. 9 Конвенції про захист прав та основоположних свобод, положеннями Закону України «Про свободу совісті та релігійні організації».
    Про припинення незаконної ліквідації Київської Патріархії УПЦ КП та забезпечення прав на свободу совісті вірян Електронні петиції — Офіційне інтернет-представництво Президента України

9. Nagorny

10. Nagorny

Дорогі брати і сестри! У нас будується православний монастир. Ми збирає кошти для будівництва, потрібна ваша підтримка. Хай Господь благословить вас на добро, а ми будемо молитись за Україну, за наш народ, за спасіння наших дітей. Щоб наші діти не працювали на чужих землях, і повернулись на Україну. Щоб Бог нам дав хороших і мудрих наставників, які не служать неправдивій владі і мамоні, а будуть служити Богові в Дусі і Істині.
    Мир вам, і нехай Господь береже нашу Україну!
    картка ощадбанку: 5167 4910 2166 8628

11. Nagorny

Любов до ворогів – це не значить їм служити.
    Любов до ближній своїх – це не значить їм вгодити.
    Любов до істині святій, Господь нас закликає.
    Де в боротьбі зі злом розп’яття нас чекає.

Не бійся тих хто розпинає,
    Хто залякує нас, хто вбиває,
    А бійся тих хто душу травить,
    Від іменем Господа на троні править.

12. Nagorny

Хто кому служить
    "Мені, убогому Серафиму, Господь відкрив, що на землі Руській будуть великі лиха. Православна віра буде потоптана, архієреї Церкви Божої та інші духовні особи відступлять від чистоти Православ'я, і за це Господь тяжко їх покарає. Я, убогий Серафим, три дні і три ночі молив Господа, щоб він краще за мене позбавив Царства Небесного, а їх помилував. Але Господь відповів «Не помилую їх, бо вони вчать навчань людським, і мовою шанують Мене, а серце їхнє далеко від Мене"

Не можу зрозуміти священиків і ченців російських які проповідують Христа, ненавидять українців, благословляють на вбивство і на війну проти України – Київської Русі?
    Чи ви думаєте що Христос такий як ви? Не ганьбіть Господа, і не цитуйте старців православних, бо через ваші уста тече кров невинно вбитих тисячі українців, які віддали своє життя за спасіння нашого народу. Бо в православ’ї немає насильства і вбивства, немає того, що ви змішуючи добро, і зло даєте цю отруту для своїх прихожан. Проповідуючи мир, любов і спасіння підштовхуєте до ненависті і війни людей одурених своїх чад.

За все будете відповідати перед Судом Божим, бо Суд Божий викриває все внутрішнє ваше, яке є лицемірство перед світською владою.

Якби не підтримка російських священиків то війни не було. Ніхто з вас не протистояв війни з Україною. Ви ганьбите Україну, смієтесь над українцями, над нашими символами, культурою і мовою, легко топити кошенят, попробуйте ведмедя задушити, або виступити проти Путіна. Якщо не можете цього робити, то не читайте Івана Хрестителя, не проповідуйте його. Сам Господь не підкорився владі, тому його священики відали на розп’яття, щоб не загубити владу над людьми. А ви готові, щоб не втратити владу над людьми, розпинати народ український?.

Боїтесь йти на Голгофу самі, а посилаєте інших? Бо російський народ вам вірить, тому йде воювати на Україну, одурений вами. Не вони винні а ви, які в угоді владі хвалите владу сатани.

а де твій аватар? :)