Потрібна допомога у пошуку вкраденого моб. тел., є номер нового власника

Тема у розділі 'Львів кримінальний', створена користувачем Mylnyk, 22 сер 2015.

  1. slikNET

    slikNET New Member

    ха-ха
    без різниці... що та -що та.... без мата не скажеш....
     
  2. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Був у схожій ситуації у 2000 році. Надійні люди відрекомендували мене начальнику карного розшуку райвідділку міліції. Я просто пообіцяв премію "на гурт" у розмірі 25% від оціночної вартості викраденого плюс моє всіляке сприяння.
    Бензин, поповнення ментівських мобіл (тоді й це було проблемою для них), катання на розшукові заходи своєю автівкою та інше. Фігурантів виловили, дещо знайшли та повернули. Начальник тобі сказав "якби хоч чверть потерпілих були такі як ти, ми підняли би ефективність розкриття справ у кілька разів".
    Для кращого розуміння: Кожний опер постійно має по 12-15 справ і просто фізично не вистачає часу на ефективну роботу.
    Не затягуйте. Такі справи розкриваються по гарячих слідах. Успіхів Вам!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. slikNET

    slikNET New Member

    Ого, це навіть смішно. Ви робили те що мала б робити наша держава.
    Зараз задумуюсь, чи стоїть воно того... Щоб знайти награбоване - ще платити.
     
  4. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    І чверть від цього "дещо" ви віддали ментам?
     
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Саме так. Головна проблема була як поділити ту суму іж трьома командами: районні опери та їхній бос, районна слідча (тому босу не підкоряється) і опери міського УБНОН які теж були задіяні і дещо знайшли.

    І то був не єдиний випадок коли я наймав оперів як приватних детективів та/або "хлопців, які могли декому дещо пояснити" (в межах законності).
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    нажаль не підкажу. Постфактум двері до $ 1000 під ключ не мають жодних захисних чи охоронних функцій , від 1300 -1400 під ключ вже можна на щось сподіватися.
     
  7. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    А Вам що залишилося із власного майна після сплати тих послуг? :)
     
  8. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Якщо ваша автівка застрягла, Ви будете лаяти конструкторів. складальників, автопром, сервіс, автосалон? Чи візьмете лопату, сокиру і самі знайдете спосіб виїхати? Вирішувати Вам.
    І ще: бандюки за повернення просять 50%. А я сам запропонував міліціянтам 25% і "сторони" визнали це адекватним гонораром.
     
  9. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Нажаль тоді знайшли лише частину вкраденого. І платив я з власних заощаджень. Не останніх. :)
     
  10. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Дайте вгадаю: не саму цінну частину? :)
     
  11. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Шось мені підказує, що Вас розвели :pardon:
     
  12. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Дещо найбільш цінне таки знайшли. І не розвели. Був у групі розшуку ще раніше "підгодований" мною інсайдер.
    Що Вам не дає спокою у тій історії? Я вчинив так як вважав найбільш оптимальним у тій ситуації. І до речі навчився дечому корисному для себе.
     
  13. Latana Royal

    Latana Royal Рахунок для переказів порад: 322 223 322 223

    Ще одне питання, щоб або підтвердити, або скасувати здогадки: що саме Ви називаєте "найбільш" цінним?
     
  14. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Родинний антикваріат 19 століття. Відверто кажучи Ви мене втомили.
     
а де твій аватар? :)