Потяг Львов-Москва, поезд Москва-Львов.

Тема у розділі 'UA-RU', створена користувачем Полковник, 13 січ 2010.

  1. Полковник

    Полковник миється в бані

    Вот, хотел дружбану передать во Львов шмат сала и Немировскую горилку.
    Как думаете, сколько надо проводнику денег дать?
    А если он мне передаст из Львова сушки с ватрушками - сколько с него спросят?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Полковник, з Щедрим вечером вас. Это где же вы в Москве сало такое найдете, шоб не стыдно было в Украину послать
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    По Україні було приблизно 10-15 грн., за невелику упаковку. Хоча зараз провідникі самі кажуть розцінки.
     
  4. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Дорогий апарат розміром з магнітофон "Маяк" - 50 баксів в один кінець (український провідник). Російські вимагали 100 баксів - а дулю їм!
    Де він ховав - тільки йому відомо. Іноді отримували дуже холодний, але сухий.
     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Самогонный????

    ---------- Додано в 00:29 ---------- Попередній допис був написаний в 00:28 ----------

    Ладно гнать-то!
    Вы цену полного билета знаете?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

     
  7. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Ну і скільки коштує один купейний білет?

    Останній раз я в цьому поїзді їхав в 90р. в одну сторону до Москви , коли з Шеремєтьєво-2 летів теж з одностороннім квитком.
    Білет взяв завчасно за 2 (повні) дні до відправки літака....Тобто в Москві я мав часу 1день + ніч.
    Була осінь , падав дощ ....
    Першим ділом поїхав в Шеремєтьєво щоб задти в камеру зберігання невеликий чемойдан з своїми нехитрими речами.
    ...в аеропорту було багато міліції , яка переважно чіплялася до вєтнамців перевіряла їхні паспорти , в декого з них перевіряли багаж...
    Мене ніхто не чіпав.
    Здав багаж.Потім маршрутним автобусом доїхав до станції метро (не памятаю якої).Потім на метро доїхав до ст.Арбатская.
    ...пішов на Арбат.Хоть накрапав дощ , але люди були...пішов не спіша , роздивляючись до кінця вулиці.
    Недалеко (майже поруч) будинку Пушкіна був гастроном-кафе ("Русский чай" , здається) Купив чаю і ще гарячих пиріжків...потім пішки пішов на Київський вокзал , щоб купити білет в спальний вагон , який стояв в тупіку і був "готелем"для приїзжих.
    Білет мені не продали , бо в мене був тільки заграничний паспорт .А щоб переночувати потрібно було мати внутрішній....
    Потім знов пішки пішов по місті..по при американське посольство на Чайковського , де було багато людей..., уліца 1905г..., ще десь...потім знову десь поїв....
    І вже під майже пізній вечір поїхав в Шеремєтьєво 2...
    При вході в аеропорт міліціонер перевірив чи маю я квиток , бо всередину ввечері впускали тільки з квитками...
    Знайшов вільну лавку і пробував закимарити .... але спати не міг.Потім розговорився з якоюсь бабулькою-єврейкою , яка летіла теж в Торонто і так непомітно пройшла ніч ...
    А зранку була митниця , реєстрація і ..... прощай СССР.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Shlyak

    Shlyak Well-Known Member

    200 рублей - 15 грн
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Два рази був свідком "Шоу довгоносиків" :haha:
    Перший раз штабнюки (хто не знає - Шумная Толпа Армейских Бездельников) передавади зі Стрия у Київ якомусь свому бонзі річкове о_О каміння... ПОЇЗДОМ!!!
    Уявіть собі картину - поїзд стоїть 2 хв, по перону бігають військові з мішками на плечах і пробують "втулити" провіднику цей "товар"...
    Другий випадок - тиловики передавали дубові діжки в столицю- 10 шт по 70л о_О ...
    Карина маслом :haha:
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    Patrick,
     
  11. Patrick

    Patrick Well-Known Member

    Borkhes,
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Чупага

    Чупага Well-Known Member

    Ціни на московський нічліги для гандлярів з півдня у вісімдесяті пам'ятаю.
    25 рублів за місце!Маєш двохспальню кватиру отримуєш дохід близько 2000р на місяць ,не забути дати півсотню дільничному і шоколадки сусідам.
    Краса в порівнянні з госоплатой робітничого класу і трудової інтелігенції.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Svjato

    Svjato Well-Known Member

    Я думаю гривень 50 ... в одну сторону.
     
  14. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Потрібно з Москви у Львів передати не дуже габаритну залізяку (автомобільний генератор) , коли і звідки відправляється поїзд, коли прибуває у Львів і скільки коштують послуги провідника?
     
  15. borkhes

    borkhes Дуже важлива персона

    См. тут: http://pass.rzd.ru/isvp/public/pass...E2%E0&dst=%EB%FC%E2%EE%E2&date=09.03&Intervl=

    Несколько поездов есть:

    141М МОСКВА КИВ - ЧЕРНОВЦЫ 12:35
    073А МОСКВА КИВ - ЛЬВОВ 15:46
    015Ф МОСКВА КИВ - УЖГОРОД 22:13

    Тарифы мне неизвестны, но кмк обращаться за этой услугой лучше к украинским проводникам, т.к. на РЖД видимо проводникам по шапке сильно дают и они отказывают во всём.
     
  16. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Имея контакты с ОАО "РЖД" доложу вам, если проводник будет уличён в провозе чего-либо без сопроводительной записки своего непосредственного руководителя - не работать ему в случае попадалова на ж.д. А проводники все областные, там с работой плохо, если берут, то сильно рискуют.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Полковник

    Полковник миється в бані

    Раз рискуют, то берут с доплатой за риск.
    Дешевле, наверное, самому отвезти и вернуться.
    Не?
     
  18. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Через проводника значительно дешевле, да только они так со всех сторон обложены проверками... Заведите знакомого проводника, он под видом личных вещей Вам кенгуру привезет...
     
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Мне, увы, уже не надо...
     
  20. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Так а, Полковнику, Ви ж так і не сказали: чи вдале передали свою посилку?
    І скільки у сумі віддали за її перевіз грошей?
     
а де твій аватар? :)