Потенція, як покращити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ostrov_Bagira, 21 жов 2009.

  1. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    ну то таке робиться нинi в свiтi, шо й в 20 може не пiднятися. Тим бiльше якшо проблема в головi а не в трусах. Або перенервував пацик, тiки до дiвки, а вiн не лiзе. В жизнi всьо може бути ;):dntknw::cools::tongue::tongue::tongue:
     
  2. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    якшо в 35 уже не альо, то треба бігом образ життя міняти і до лікаря йти. не кажучи вже про вік молодший. і цуратися лікаря чи прийому таблеток в такому випадку не варто, якшо звичайно більше не мати справ з жінками вас влаштує.
    Я для впевненості взагалі в аптечці маю завжди таблетки Максигри, хоч вони й не знадобились і сподіваюсь не знадобляться ще довго. Бо мало лі))
     
  3. DamagePlan

    DamagePlan Well-Known Member

    це що таке?
     
  4. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    польфармівський препарат для стояка ;);) це якшо хочеться довше і більше:rock: ну або як у пана - від переживань не встає, тоже має помогти))
     
  5. Pienkny Legin

    Pienkny Legin Well-Known Member

    Це канєшно, добре, але в першу чергу треба фізичні навантаження системні й регулярні - і відповідне харчування: горіхи, риба, виключити холестерин, фрукти\овочі. Гарні фізичні навантаження піднімають тестостерон. Тоді не треба буде максигру приймати. Хіба, якщо знов таки проблема не в голові
     
  6. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Якшо проблема в голові - психологія, невпевненість, комплєкси, ще якась лабуда, просто людина переживає - то тут фізкультура не допоможе. Тут до психолога треба і таблетки на кшталт максигри для підстраховки. Бо якшо хлоп не впевнений, то найбільше шо йому може нашкодити - ще одна невдача в ліжку. Стимулятор якраз допоможе не сісти в калюжу і через пару разів все налагодиться.
     
  7. flatogo

    flatogo миється в бані

    з допомогою молодої і соковитої дівчини))попробуйте кажуть помагає
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    ех в молодості 6-7 кг піднімав
     
  9. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Люди, а поділіться хтось досвідом з пігулками.. Народні методи не цікавлять
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Ага, отак всі взяли і написали про свої проблеми із стояком :)
     
  11. Slav

    Slav Well-Known Member

    Останнє редагування: 12 вер 2017
  12. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Проблеми з ерекцією. З лібідо все гаразд, потяг до дівчат є, але останнього разу справа дійшла до інтиму і шось не пішло.. Незручна ситуація, хотілося б у майбутньому уникнути подібної ситуації
     
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    Потяг до дівчат (лібідо ) у вас на такому самому рівні був як і раніше? А раніше у вас не було проблем з ерекцією, все з дівчатами добре виходило?
    Мені здається ( якщо у вас лібідо на такому самому рівні як і раніше), скоріше всього у вас проблема з кров'яним постачанням... Попробуйте дослідити, як впливає на ерекцію віагра. Можна не пробувати відразу цілу дозу, а вжити тільки частину дози. Прочитайте уважно інструкцію віагри. Наскільки я знаю, людям з хворобою серця та високим тиском її вживати не можна.

    Ще проблеми з ерекцією можуть спричинити різні психологічні проблеми. Чи у вас не було жодних фобій, страхів, переживань тощо до і під час інтиму?

    У Львові є сексопатологи, які б вам могли допомогти. Я знаю одного сексопатолога, який працював у медичному колдежі "Монада" на вулиці Патона. Не знаю, чи він ще працює. І я б не сказав, що він аж дуже добрий спеціаліст -- його можна десь так дуже суб'єктивно оцінити на 70-90%.
     
    Останнє редагування: 23 вер 2017
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    Останнє редагування: 24 вер 2017
  15. manur

    manur Well-Known Member

    О! То, все таки, коЛЕдж!!!

    а я думав-думав, що то за :
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Дякую за пораду. Ви дуже чітко все розумієте. Проблема психологічна. Не буду говорити як саме я це визначив, але визначив :) Чим більш приваблива дівчина, тим відчутніша проблема. І кожного разу я себе сам накручую і постійно думаю про це. Але думаю, що якась умовна віагра може допомогти.
     
  17. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Юначе, читай уважніше стрічку! Вже обговорювали це питання. Навіть сторінко не треба перегортати
     
  18. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Бачу. Але чи вирішить ця максигра питання? Якщо проблема психологічна, розумієте в чому справа?
     
  19. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Вам подобається дівчина ви ніяковієте і через те все хвилюєтесь. То чому може завадити допінг або алкоголь? Ви не перий і не останній, повірте, після вдалого досвіду як рокою зніме. Тільки якщо алкоголь - не багато і не пиво!
     
  20. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Алкоголь точно ні, він не діє на мене яй заспокіюючий засіюб:)
     
а де твій аватар? :)