Потенція, як покращити?

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем ostrov_Bagira, 21 жов 2009.

  1. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Я мимо пробігала)) але зачиталась постами пана Вінсенто, який на с.7 писав шо медикаменти не альо, і краще вживати народні засоби, а на с.8 прийшов про пігулки питати.))

    І нашо ото ви себе накручуєте, плани розробляєте, вже мабуть в деталях уявили як воно знов не вийде, а мозок цю картинку швиденько на вінчестер собі записав і буде вам її підкидати (бо мозку фіолетово, наскільки реальне те що ви собі уявляєте).
    Треба а) мислити позитивно, бо зі своєю нервовою системою треба дружити, і б) підбирати ретельно не пігулки, а жінку, щоб була розумна і делікатна. Правильні жінки творять дива, точно вам кажу))
     
  2. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Може, але по-перше, не дуже впевнений, що діятиме, по-друге, дівчина може відчути запах і прочитає мою невпевненість в собі:)
     
  3. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    О, забула прокоментувати про 100 грам. Я з точки зору жінки вибрала б третій варіант - відправила б хлопа, від якого тхне алкоголем, на всі 4 сторони, незалежно від перспектив у задоволенні. Бо це неповага до жінки у першу чергу.
    Все, мовчу, а то ще залякає суворий котик хлопця.
     
  4. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Писав і таке, допоки горе не спіткало мене самого. Кафка відпочиває. І особливо цікаво те, що те що ви пишете - розумію сам. Але це неможливо контролювати. Абсолютно згоден того, що чим більше про це думаєш, тим більше воно тебе програмує.

    Нагадує історію про серійного злочинця, котрий розумів що він хворий і робить злі речі, навіть до лікаря ходив, але так нічого з собою і не зміг вдіяти. Допоки сам не зіткнешся, не зрозумієш
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Люто плюсую. Якщо ми говоримо про дійсно гідну дівчину
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Отож...перемога над собою найважче дається. :) Зводіть на каву дівчину, погуляйте десь, провітріть голову, перемкніть її на роботу чи що там у вас є таке цікаве)
     
  7. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Це все та фаза, котру пройшов. Тепер плачу на форумі
     
  8. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    От блін. Жила б поближче, сама вас на каву витягла з того форума))
    (спільноту прошу не хихотіти, я про каву).
     
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    А антиполіцай навіщо? Не водій? Ну тоді да....
    Ось, слухав радіо "Шансон" і реклама - прийми за дві години до часу Х - все буде в шоколаді!:
    [​IMG]
    Тел. та консультації: 800-50-50-50-2
     
    Останнє редагування: 28 вер 2017
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Я варення з шишек буде?
     
    • Смішно Смішно x 1
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Краще запросити на копанку бараболі. Той побаче, чого вона коштує. Ну там і заведеться. :yahoo:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    То треба варення з шишок хмелю, він помічний якраз в цій справі) У мене такого немає.
     
  13. Slav

    Slav Well-Known Member

    Я не знаю яка там у вас дівчина, але якщо би мали таку дівчину, яка б вас розуміла і не насміхалася над вами, то вона могла б з вами відповідно провести цю експозиційну терапію.

    Якщо можете платити, то для такої справи могли б собі знайти повію, яка би з розумінням поставилась до ваших проблем і відповідно вас навчила. Там вечером на Городоцькій в різних місцях збираються повії:

    //youtu.be/smC3BypZNt4?t=247


    Ну і ще раз прочитайте мої попередні поради і попробуйте з ними поексперементувати.

    Щоб не заразитись, ще додатково, крім презерватива, треба застосовувати антисептики.
     
    Останнє редагування: 28 вер 2017
  14. Slav

    Slav Well-Known Member

    Екстрат з шишок хмелю заспокоює, але він також знижує лібідо.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Якщо просто на каву, то як би це допомогло у моїй проблемі? :)
     
  16. Minitito

    Minitito Well-Known Member

    Як і Віагра, тільки м'якіше ефект і значно дешевше. Діє швидко, розганяє кров, але краще загугли. Аще ліпше - піди до лікаря і що він про це скаже. Хоча там небагато запобігань, так що нічого небезпечного
     
  17. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    Хм) Ну так напевне що на каву. З психотерапевтичним ефектом)))
     
  18. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Цікавий був би досвід, такого в мене ще не було :)))
     
  19. Vincento

    Vincento Well-Known Member

    Так, Мірамістин не забуваю. Дівчина адекватна, але.. Все як завжди складніше, але удар пом'якшує, звичайно.

    Поки спробую без повій обійтися.
     
  20. Innusua

    Innusua Well-Known Member

    ;) В житті багато цікавого, головне не боятись його))
     
а де твій аватар? :)