Постколоніальне бидло

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 5 чер 2012.

  1. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Культуру "рашен" з нашим бидлядством сьогодні добре описав С.Шустер - "я не впевнений в тому, що Платіні правильно зробив, коли дозволив чемпіонат на сході континенту. Чекав скільки років, а запізнився з совковими літаками на відкриття чемпіонату".
     
  2. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    Він добре вміє..описувати.
     
  3. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Нет, наверное, все же не начисто.
    Возвращение из лучшего в худшее (имею в виду только способ общения между людьми, и знакомыми, и незнакомыми) вначале вызывает сильный дискомфорт и протест, потом негатив сглаживается (меньше замечаешь), но возвращаться к прежнему "я vs другие" уже не хочется.
    Поэтому, думаю, опыт (положительный) проживания наших в чужих социумах нашему социуму может принести только пользу.
    Уж слишком бесцеремонно (мягко сказано) мы обращаемся друг с другом!
    [CENZ]А "видите" - правильно теперь "видела". [/CENZ]
     
  4. FourA

    FourA Дуже важлива персона

    Чому ж тiльки ...описувати?
    А як вiн вміє обкакувати!
     
  5. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Я з завтрашнього дня буду церемоніально з аристократичним етикетом відноситися до Януковича чи українських повій за кордоном, які наносять срам своєму народові.
    Боже, як ці люди бояться подивитися через дзеркало на свою культуру "рашен" з примісом української рабської бидлячості. Як би віднісся араб, який би на арабському сайті майже не відчував арабської мови? Деяке бидло продає своє тіло, деяке - свою мову.
     
  6. Мілена

    Мілена Дуже важлива персона

    Вибачте, пане Прокопе, я не знала, що ви настільки погано розумієте російську мову!о_О
    "мы друг с другом" = це я, ви, Гранд, Луна, продавчині в супермаркеті. вчителі і т.д., усі ті, хто з цього боку "барикад", а Янукович, ВАЮ, ЮВТ - це вони, ті, хто з протилежного боку.
     
  7. Вергунка

    Вергунка Well-Known Member

    Все вы, в одной лодке под названием Украина. Как вы в лодке той гребётё, так она и поплывет...
     
  8. Luna

    Luna змИючка - сокровище :)

    С возвращением:rose:Спорить не стану, я действительно сужу только с точки зрения постоянно находящегося ТУТ человека.
    И не вижу перемен в близких...
    Наверняка, вы правы.
     
  9. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Вибачте, я теж роблю помилки, за що стараюсь каятись своєю душею. Я теж не чистий від жлобства та бидлядства, тому що не в марсіанській ізоляції живу.
     
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    І правильно. Ви он постійно дивитесь і побачене он що з Вами зробило.:sad:
     
  11. Прокіп

    Прокіп Well-Known Member

    Невже несхоже на примітивного дохтура, висера колоніалізму?
     
а де твій аватар? :)