Постколоніальне бидло

Тема у розділі 'Міжнародна політика', створена користувачем Прокіп, 5 чер 2012.

 1. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Давні греки, а потім Макіавеллі колись говорили:"Людина чи народ, який побував в рабстві, губить як мінімум половину свого я".

  Історія 20 років назад дала шанс народові, який крутився в жорнах протистояння між спадкоємцями Золотої Орди та Європи, привести себе в цивілізаційний порядок. Отой людський сурогат, який залишився після винищення достойних в боротьбі ХХ століття, який був вихований на комсомольських зборах варварської імперії, поки що не витримав надій та сподівань на відрив від культури цієї імперії. Він ліниво продовжує перебувати в багні культури "рашен", заганяючи себе після виходу зі стану колоніалізму в стан неоколоніалізму, навіть не розуміючи суть свого стану та невігластва.
  Я тут не буду аналізувати суть москалів, яких залишила на наших теренах імперія. Є серед них і достойні, які пройнялися історією, культурою та долею нашого народу, стали на шлях розбудови своєї нової батьківщини. Але більшу частину їх представляють паразити, які колись сюди приїхали за "чужими благами", занесли бур'ян своєї культури, а тепер хочуть законсервувати цю нинішню сурогатність нашого стану.
  Але тут мова йтиме про нашого національного зрадника, який тупо за стаканом самогонки чекав, що хтось побудує йому цивілізовану державу. При цьому він пасивно здавав національні інтереси один за одним, по жлобськи лиш приглядуючи за своїми особистими інтересами. Так були здані фінансові інтереси поділу загального достатку імперії, потім була здана економіка, потім пішов частково на смітник суверинітет за рахунок залишення на нашій території іноземних ворожих військ, які повелися гірше ніж сакси на Британських островах. Проспало це ліниве бидло й здачу свого інформаційного простору, який заполонили пропагандисти чужих культур, часто ворожим нашій. Вже від пропаганди москальських ментов та опричників типу Сухова спасу немає 24 години на добу. А тепер це бидло здає й залишки підвалин нашої національної культури, які дивом збереглися в умовах варварського колоніалізму. Йдеться про мову.
  Цей тупий посколоніальний контингент навіть не розуміє, чому Франція бореться за збереження своєї мови, чому царат в свій час тратив величезні зусилля на ліквідацію французізації своєї імперії, коли останній злидень міняв звичне "тятя" на "папі". Він, як і його попередник Галахвастов, пробує оцивілізуватися переходом на чужу мову, яка була носієм відсталої неєвропейської культури. Він став вихованцем зальотних варварів, які вчили його своїй культурі, де:
  - после первого гранчака не закусывают;
  - наглость второе счастье;
  - работа не волк;
  - не ворует только ленивый;
  - не обманеш не проживеш;
  - пушки беречь, солдат не жалеть...
  І після цього виховання він з подивом констатує, що в Європі від нього шарахаються, стараються поменше мати справ з ним. А як не шарахатися, коли Європа пробувала допомогти в виповзанні з постколоніального варварства, але наш ХЄрой вперто відкидав цю допомогу. Ще ці виховані в варварстві Мауглі з подивом помічають, що є "білі ворони", які зберегли свою мову, які патріотично стають на захисті своєї культури. На таких під настанови своїх зальотних вчителів ці культурні злидні починають кричати верескливо від свого ксено (незрозумілого) фобства (неприязні) - НАЦІОНАЛІСТ, навіть не розуміючи, що це слово є позитивом, виражає суть активного патріота. Від цього ксенофобства вони принципово викидають на смітник залишки своєї рідної мови, боячись стати поряд з незрозумілими "білими воронами". Оце пасивне БИДЛО по суті й тримає Україну в сурогаті.
  Крім цих пасивних спостерігачів смерті своєї Батьківщини є ще й відверті зрадники-яничари, для яких всі народи всесвітньої історії придумали лиш одну участь - СМЕРТНУ КАРУ. Таких колись Іван Сірко визволив з татарського полону в Кафі, а потім за зраду (зміну віри та мови) стратив всіх до одного. Та про кару для Іванів Усів, Кочубеїв, Іскр, Колесніченків поговоримо потім.
   
 2. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Всё верно, и добавить нечего. Беда, что такого быдла-вовкулакив большинство. Так просрать такие возможности, а проклятый кацап только руки потирает.
  Да что говорить, тут на форумах одна гнида сидит, в самом сердце западной украины, поливает всё гамнецом иуда-предатель, знакомо где живёт и даже фотку свою выставлял, где он по рагульски в лесу бухает, с типичной рожей - и даже там не найдётся ниодного задрыпанного "националиста", чтобы этому чмырю хотябы окна разбить и в рожу плюнуть. А что уже о хохляцком востоке говорить, там бадыли ещё больше...
  Слили Украину, за чвертку вотки слили.
   
 3. ull9

  ull9 Дуже важлива персона

  когда зрадников большинство - то это уже не зрадник. тут просто предательством не обьяснишь.
  это доминирующее настроение умов населения на данной территории.
  и потом, что значит предатели? они никогда идеe украинства не присягали... чего они предали?
   
 4. ull9

  ull9 Дуже важлива персона

  я вот непонимаю.. кто обьяснит?
   
 5. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Людина, яка на цьому форумі нічого не сказала про свою батьківщину, цього ніколи не зрозуміє. Матері діти ніколи не присягають, але інколи її зраджують на всю катушку.
  Та чи зрозуміють це "большінство", що вони зраджують минулим та майбутнім поколінням цього народу? При відвертій тупості та впертості навряд чи.
   
 6. Степаныч

  Степаныч Дуже важлива персона

  Ех, Прокопе, Прокопе! Як же не поталанило Вам з народом! Та й територія гадська, проклята зі своїми ресурсами.:'( Що Ви тут робите, Прокопе?:scratch_one-s_head:
   
 7. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Борис Олійник про бидло
   
 8. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Представникам бидла (грязі Москви, сміттю Варшави) цього НІКОЛИ не зрозуміти.
   
 9. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  І цього теж дістало бидло.
   
 10. Степаныч

  Степаныч Дуже важлива персона

  "На вопрос: "Как живешь?" - завыл матерно, напился, набил рожу вопрошавшему, долго бился головой об стенку, в общем, ушел от ответа" М.Жванецкий:yahoo:.
   
 11. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Якби цей ... крім Жванецького ще почитав і про різницю в відповідях культур англо-саксів та італійців на питання "Як поживаєте?". Читай Шекспіра.
  Степанич, коли скажеш, яка по національності тебе мати породила та виховувала, то може я й розшифрую варіанти відповідей на запитання "Як поживаєш".
   
 12. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  А ти чого сам не припрешся та не поб"єш та плюнеш, крикун задрипаний? Чи, як і всі нацюки, тільки звиздіти можеш? То засунь свій язик собі поглибше, та мовчи в дві дірки... Мені немає чого скривати і від кого ховатись. На відміну від таких як ти...
  Зрозумів?
   
 13. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Бидло в відкритому форматі. Це вам не якийсь Плющ чи Ющенко.
   
 14. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Сьогодні бидло смакує погляданням на святкування британської корони. При цьому його не мучить розуміння своєї особистої відсталості. Слухав коментарі якоїсь жлобихи з "Інтера", волосся дибом ставало від її невігластва. Ця жлобиха смакувала 400-літні традиції королівського двору, а сама при цьому геть викинула на смітник рідну мову.
   
 15. Вергунка

  Вергунка Well-Known Member

  [​IMG]
   
 16. Samojlovu4

  Samojlovu4 Well-Known Member

  Благодарствую за приглашение, свидемся думаю... Если не через месяц, то через год...
  Один с элэфа также петушился помнится, но тот хоть поумнее был, лишь фотки в паутину выставлял.)
   
 17. Chaldon

  Chaldon Well-Known Member

  Слушай ухарь, хочешь я твоё фото и адрес VasMT подгоню.
   
 18. VasMT

  VasMT Дуже важлива персона

  Спасибо, но не надо... У меня достаточно хороших друзей, чтобы комфортно себя чувствовать не только в Стрыю.
  Ласкаво просимо до Стрия. [CENZ]Я Вам гарантую безперешкодний приїзд до цього славного міста. От виїхати з міста гарантії вже не дам, із Стрийського району малоймовірно ,а з області - практично неможливо...[/CENZ]
   
 19. ull9

  ull9 Дуже важлива персона

  так у них матерь не украинство, как его понимает тот же гранд. когда вокруг жиды и москали. у них ИНОЕ украинство.. без такой неневисти к чужому как у дядьки.
  чего не понятно?
   
 20. Прокіп

  Прокіп Well-Known Member

  Сибірські чалдони, яких навіть монголи на Алтаї не мали за цивілізованих, виховували і допомагають зараз нашому бидлу. Дожилися.
   
а де твій аватар? :)