Послугами яких операторів мобільного звязку користуємося?...

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем Forpost, 2 лют 2007.

?

який у вас пакет?

  1. київстар (контракт)

    22,6%
  2. ейс енд бейс

    18,9%
  3. ді-джус

    20,1%
  4. юмс (контракт)

    14,0%
  5. сім-сім

    7,3%
  6. джинс

    4,9%
  7. лайф

    28,7%
  8. піплнет

    3,0%
  9. цдма-україна

    3,0%
  10. інший український

    7,9%
  11. інший неукраїнський

    6,7%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    В Украине есть ещё одна проблема, о которой мобильные операторы не любят распространяться - экономят на вышках, ставят их меньше и врубают большую мощность... в итоге бывает и сигнал есть и абонент пропадает во время разговора.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Круто, а як у вас, у Львові Мегафон ловить? Це ж, наче, російський оператор?
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    то писала жінка ,їй по барабану що то росмобоператор і у Львові він не тєне

    ---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ----------

    вони завжди оплачують роумінг,варто виїхати зі своєї тарифної зони ,навїть в Россії.то москалики гордо називають "внутрісєтєвой роумінг"
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    меня больше прикалывает как дурят хохлов, "москалики" там без нас разберуться... а вот хохлов МТС решил сейчас поиметь по-крупному! вот мне например вчера ночью (точнее в 1-44 ночи) прислал СМС, где сказали, что с моего счёта снято 5грн и мне подключают какую-то их услугу типа "безлимитный новый год" что-то типа что я 31-го декабря буду безлимитно звонить... даже вникать было впадлу, т.к. их безлимит всегда только первые несколько минут.... а дальше как всегда обычный лохотрон.
    но что интересно, хохлам предлагают услугу, о которой они не просили, с них тупо снимают деньги, а поскольку многие не читают внимательно все эти рекламные СМС-ки, то можно сделать вывод, что МТС на хохлах хорошо сейчас заработает! Конечно если пойти в СУД, то можно МТС порвать как тузик грелку, но ведь на то и надеться, что нашим людям надо в слишком многое вникать, идти писать заяву в Суд и т.п.
    в общем ПОЗОР МТС !!!!!!
     
  5. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    дивно, мені нічого не приходить...а, видно я москальському мтс не лох...
     
  6. obozrevatel

    obozrevatel Well-Known Member

    У меня МТС не основной оператор, но три СИМ карты в телефонах включены и из трёх телефонов на один пришёл... я позвонил оператору, спросил, что они думают по поводу того, что прислали в 1-44 ночи СМС - заподлянку? желания извиняться от оператора я не увидел... в общем иначе как свинство не назовёшь!
    во всяком случае, у меня более десятка своих сайтов, я теперь везде на них буду широко информировать общественность о новом лохотроне от МТС!
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Alraune

    Alraune fluorescent

    Раніше був Київстар, але чомусь вони придумали перевести мене на інший тариф. Так стало дорожче,розбиратися з ними не стала) Просто перейшла на МТС, стало на 50 коп. дешевша абонплата,до того ж більшість друзів і знайомих на МТСі) Великий його мінус це зв`язок,а так поки що норм)
     
  8. terRen

    terRen Дуже важлива персона

    Як? Без вашої згоди? Зазвичай приходять СМСки від Київстар, про нові тарифні плани.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Alraune

    Alraune fluorescent

    Так,смски я не припам"ятаю. Буває і таке :)
     
  10. lvivin

    lvivin New Member

    Покриття Life:) у Львові та області нормальне, багато місць де Лайф не ловить? Буду вдячний за коментар, тому що треба декілька номерів у Львові підключити та мати зв*язок без перешкод по Львову, області та найближчих містах.

    Друге питання: чи не зникає зв*язок від МТС періодично?

    Дякую
     
  11. liyama

    liyama Well-Known Member

    lvivin, від МТС знкиає приблизно 1-4 рази в місяць , 1 раз на 3 години в день, і ще 2-3 рази вночі після 2 ночі.
    Зараз практично не залишилося популярних місць де немає якогось оператора.
     
  12. Top Dog

    Top Dog Український Українець

    Зараз МТС надає 365 днів дзвінків в мережі та інтернету всього за 95 гривень. Підключив собі і дружині.
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    як інтернет - так.
     
  14. Snigana

    Snigana New Member

    Лайф класний але дорого, і мережа лише в містах.
    Київстра не любить абонентів, дорога, але мережа є, навіть на вершинах гір)
    Користуюсь МТС або вже Воддофон, дешево, хоч звязок може бути кращою...
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Водафон.
     
  16. manur

    manur Well-Known Member

    Хто казав, що лише в містах?

    Хоча, вчора він (Лайф) мене здивував. Був в лісі, збирав потрошку опеньки. Покриття погане у всіх операторів (при собі мав 3). Відстань від Державного кордону - кілометрів 20.


    І !!!! Приходить мені СМСка : Лайф вітає Вас в Польщі..... Я легенько фанарєю)))))

    А потім ще була СМСка "Лайф вітає з поверненням в Україну" )))
     
    • Смішно Смішно x 2
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    треба було негайно куди-небудь зателефонувати, фонаріння було б ще більше....:)))
     
    • Смішно Смішно x 2
  18. Pavel Chavyr

    Pavel Chavyr Well-Known Member

    Була аналогічна ситуація на кордоні з РФ. Археологічна розвідка, блукаємо по лісі, шукаємо давні городища. Аж тут всім почали смски від російського білайну приходити з привітанням. Так хлопці почали мобілки вимикати від гріха подалі.
     
  19. npocmo

    npocmo дачник

    купив пакет МТС 3G смартфон, ще не підключав...
    наскільки я зрозумів, базовий тариф - це 15 грн. на місяць,
    сюди входить 4 Гб інтернету на швидкості 3G, після їх використання безліміт залишається, але швидкість падає до 0,150 Мбіт/с ...
    правильно, чи шось я наплутав? )
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    а СМС ка питає згоди?
     
а де твій аватар? :)