послуга аон, авн, caller id у Львові

Тема у розділі 'Телефонія', створена користувачем kresliarer, 29 лип 2011.

  1. kresliarer

    kresliarer New Member

    Нарвався на неочікувану проблему. Змінив старий тефонний апарат на бездротовий Panasonic, сумісний з послугами АОН та Caller ID. Намагаюся замовити ці послуги в Укртелекомі -толком пояснити не можуть, на атс-292 говорять, що не обладнана... в мене таке відчуття, що воно телекому не треба... може, хто з 292 -атс пробував чи користується?..
     
  2. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Цікавить, чи хтось користується радіотелефонами Gigaset? Бо панасик в мене доживає останні дні, певно жи скоро гмре.
     
  3. liyama

    liyama Well-Known Member

    дивно що хтось ще користується стаціонарним телефоном ? крім держ. установ. Два з троьх мобільних операторів дають повністю безкоштовні дзвінки в мережі практично без жодних умов за 5 чи 10 грн\рік. А третій дає майже безліміт на свою мережу ну нехай за 35 грн\міс умовно . Аппарат на 2 сімки коштує ну нехай 400 грн . Провідний телефон це атавізм це як факс в еру електронної пошти.
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Це ви так думаєте, а мені наразі потрібен. Ше скажіть шо в вас його нема і ніколи не було. Якшо в хаті є старша людина яка не може користуватись мобільним, то стаціонарний в сам раз.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Vedun

    Vedun Well-Known Member

    І в ньому не сідає батарея і номер не змінюється по волі користувача, тому хто звонить в разі потреби має шанс дозвонитись.
     
а де твій аватар? :)