Посланці та Послання з Лішні

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Ira, 23 гру 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Але ж вона вас навіть і не почує... :scare:
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Аби хоч прочитала. Зрештою, я більше для себе та тих, хто почує пишу, а не для глухих. :)
     
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Кожний раз коли я читаю гілку про релігію, я завжди відкриваю щось нове. То якісь "блаженні" завітали до нас, то свідки стараються нас навернути на путь істинний, то ось пані Іра проповідує нову ідею політеїзму, включаючи сюда богиню Марію.
    Ось вже і українці - мусульмани прорізуються на світ Божий... Демократія в дії!
    Але, на це все добру відповідь дав ап. Павло в листі до Галатів (до речі, наших історичних родичів):

    "Дивуюся я, що ви так скоро відхиляєтесь від того, що покликав Христовою ласкою вас, на іншу Євангелію, що не інша вона, але деякі є, що вас непокоять і хочуть перевернути Христову Євангелію."
    Ап Павло до Гал 1:6-7

    Щось важко додати. Як в воду дивився! Але наступний вірш повинен примусити задуматися над "збоченнями" в вірі:

    "Але якби й ми або ангол із неба зачав благовістити вам не те, що ми вам благовістили, - нехай буде проклятий!"
    Ап Павло до Гал 1:8
     
  4. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Одкровення 12, 1: І явилась велика ознака на небі - жінка одягнена в сонце, а місяць під ногами її, а на голові її вінець з дванадцяти звізд.
    Одкровення 12, 17: І розлютився змій на жінку, і пішов провадити війну з іншими насіння її, що хоронять заповіді Божі і мають свідчення Ісуса Христа.

    Саме Марія нас веде до Ісуса як Мама, а ми як Її вірні діти повинні помагати Їй у рятуванні світу, у боротьбі з дияволом. Вона заступається і молиться за нас в Небі, чому ж тоді Папа Римський Іван Павло ІІ постійно повторював слова до Матері Божої - "Весь Твій". Він Її любив особливо сильно і закликав весь світ полюбити Її і посвятитися Її Непорочному Серцю.
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    не розумію нічого....

    багато людей люблять говорити одне, а цитати приводити про зовсім інше... і при тому схиляти інших, що то саме про це йдеться....
     
  6. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Бо кожний трактує Біблію по іншому, а треба завжди просити Бога про пізнання, а основне каятися з гріхів, коли починаємо читати Святе Письмо, щоб Дух Святий нас осінив і тоді будемо правильно все розуміти, Бог відкриє Правду.
     
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Гм....
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    То добре, що ви для мене пишете. Воно заставлає думати, час від часу:o
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Щодо цих слів нема однозначного трактування. Є також і розуміння, що це Церква Христова (вселенська), а не саме Марія.
    Але точно не применшувати особу Ісуса Христа.
    А ви просите? Як на мене, ви просто її трактуєте так, як вам то треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Чудо

    Зауваження.
    Не
    а намісником.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Чудо

    Іра, а Ви читали історію пап? І все що вони "витинали" особливо в середні віки? І Ви рахуєте, що їх такою Дух Святий провадив?
    До речі, я дуже поважаю Кароля Войтилу і рахую його як добрий приклад служіння Богу.
    Але... не забувайте, він був людиною, якій було властиво і помилятися.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чудо

    Іра хіба не до кінця свідома того, що говорить і думає.
    Он у неї папи всі явління визнають, а це цілковита неправда.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Калиниченко

    Калиниченко Well-Known Member

    Відповідь: Чудо

    Якщо вам вірити, то католики мають якісь таємні катехізиси, потайки ненавидять православних, вважають їх зрадниками, кривославними... Неправда все це... Не знайшов цього, крім поодиноких випадків ні в церковній літературі, ні в людському ставленні... Правдива Христова Церква заснована на камені – Ісусі Христі, в той же час – на камені – святому апостолі Петрі, якому дані ключі від Царства Небесного, і в той же час каменем Церкви є кожен віруючий християнин, це все є в святому Євангелії.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    А хто ж применшує Особу Ісуса Христа??? І з Богородиці ніхто не робить богиню, як тут висловлюються, просто зараз відкрито для світу те, що Діва Марія - Матір Божа у Своїй Славі прирівнюється до Слави Пресвятої Трійці.
     
  15. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Мені видається,що для світу це було відкрито завжди.Нє?
     
  16. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    А тепер це викладено в Символі увірування, який продиктований Матір"ю Божою Своїй Служниці і який ми повинні нарівні молитися із Символом Віри... хто в це вірить...
     
  17. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Чудо

    Так, нинішня "православна" віра (УПЦКП, УПЦМП, УАЦ) - це є єресь, зрадники Віри Христової, бо не визнають вини Догм віри і моралі, які утвердив Папа Римський - намісник Ісуса Христа на землі, голова одної Святої Христової Вселенської Католицької Церкви.
     
  18. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Чудо

    Іра, а скільки богів входить в Ваш пантеон? Раніше чув про Марію, матір Ісуса, тепер вже і папа (котрий?) туда попав... Може когось зі східних релігій прихопимо... Чи з релігії друїдів... Думаю, пан Ігор з сусідньої гілки був би не проти. Все ж таки галли...
    А якщо серйозно, то читайте більше СП. Там знайдете всі істини. Наприклад,

    Дітоньки - бережіться від ідолів! Амінь.
    1 від ап. Івана 5:21
     
    • Подобається Подобається x 4
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Чудо

    Іра, папа - намісник апостола Петра, а не Христа...
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Іра, і шо? Ви читаєте те, що пишите?
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)