Посланці та Послання з Лішні

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Ira, 23 гру 2007.

  1. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Тайна Вечеря - це є Служба Божа на останні часи, так як робили перші християни - ламання хліба і пиття вина по домівнах (діяння 2,46). Хто читав Щоденник монахині з Польщі Фаустини Ковальської "Боже Милосердя": 26.02.1937р. "Сьогодні я побачила, що Святі Тайни виконувались без літургійних шат і по приватних домах через миттєву бурю, і я побачила сонце, яке вийшло з Пресвятої Євхаристії, й згасли, тобто затьмарились інші світила, і очі всіх були звернені до того світла; але значення цього не розумію."
    На Святому Місці відправляється Свята Літургія, а Тайна Вечеря вдома.
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Переконана, що перші християни так не робили. Думаєте, вони вже тоді вервички використовували?
    Тобто ваша "вечеря", то лише символ? І її може служити будь-хто?
    До речі, Літургію теж можна в хаті служити, якщо є антимінс.
     
  3. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Якщо ви не були на цих Святих Місцях, не бачили і не чули, то не судіть, бо ми не маємо жодного права судити вибраних Божих Дітей і Святе Боже Слово. Дивитися завжди потрібно по плоду. І про яке дослідження Церкви ви говорите, коли наші духовні чини навіть не хочуть прийти, подивитися і послухати, що там говориться, не те, що дослідити, і хіба ж ми, люди землі достойні і можемо досліджувати Самого Бога? Папа Римський завжди визнає всі Святі Місця З"яв Матері Божої по цілому світі.

    Ніколи ми не повинні бути такими категоричними щодо Об"явлень, бо як сказав Папа Урбан VIII, що "краще вірити ніж не вірити, бо якщо ви вірите і це виявиться правдою, ви будете щасливі, що вірили, бо Наша Свята Мати просила про це. Якщо ж ви вірите, а це виявиться обманом, то ви отримаєте такі самі ласки так, якби це була правда, тому що ви вірили, що це є правда."
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Символ Увірування

    О ні, дитинко, тут ви глибоко помилаєтесь!!!!!!!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    А тоді чому ж ми не робимо так як робив Ісус на Тайній Вечері? Чому ж тоді в нас саме так Літургії відправляються???

    Це не символ, це дійсне перетворення Хліба і Вина в Тіло і Кров Ісуса, Яке ми жертвуємо Отцю Небесному, а тепер ще і Святі Сльози Пречистої Діви Марії, які також жертвуються Отцю Небесному і які проливаються до нині за наше спасіння.
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Того я й не суджу. Я взагалі не суджу. Я факти констатую. Що бачу або що знаю, те й кажу.

    Додано через 2 хвилини
    Ага, воно й видно. Дуже добре видно. Перекручення видно. І далі буде видно ще краще.

    Додано через 5 хвилин
    Ну, це вже точно "приїхали".
    А антимінс там є? І що то за сльози Матері Божої?

    Додано через 9 хвилин
    Є певні традиції. Старі і то дуже старі традиції, зі своїм глибоким значенням, цілковито закоріненим у СП.

    Ггггг, ви думаєте, що ви робите? :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Здійснюється перетворення Свяченої Води у Сльози Матері Божої, які жертвуються у Святій Літургії і на Тайній Вечері.

    Зараз є багато чого не так як було у Літургіях самих перших християн. Але основа одна - Святий Жертівник, Пресвята Євхаристія.
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    А часом молока Матері Божої не використовуєте?
    А тепер мені дайте відповідь на таке питання: чи є у вас антимінс?
    І чи знаєте ви, чому перші християни служили Літургію на могилах своїх померлих за віру?
     
  9. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Іра, мені от цікаво...А, чому ви так злістно засуджуєте православну церкву? Ваші аргументи, стосовно її "єретизму" є досить кострубатими, і опираються лише на факти і події, ініціативникими яких були люди, а не сам Бог.
    Я католичка, але спілкуюсь з православними людьми (скажемо так, з "рядовими віруючими"), і знаєте, в їх вірі, і житті я не побачила жодного "єретизму" ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Як на мене, звичайний фанатизм.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    не згоден... католицька церква говорить по-іншому... це просто схизма....
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Де схизма? У Лішні? Миху, там єресь!
    А Православну Церкву Католицька не засуджує, як ото собі пані Іра дозволяє.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Бо диявол боїться навіть Імені Пречистої Діви Марії, бо положив Бог ворожнечу між Нею і дияволом і Вона має стерти голову змія (Буття 3, 14;Одкровення 12, 1-17). Варто задуматися чому зараз про Марію ніхто навіть і чути не хоче, краще зневажити Бога і Його Матір аніж образити людей, тим більше невіруючих, які тільки те і роблять, що Бога ображають і завдають Йому великого болю...
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок

    Давайте без перекручувань і цитування помилок!
    І Я покладу ворожнечу між тобою й між жінкою, між насінням твоїм і насінням її. Воно зітре тобі голову, а ти будеш жалити його в п'яту.
    (Бут.3:15)
    Мається на увазі ХРИСТОС, а не Марія. Саме Христос!!!

    І я почув гучний голос на небі, який говорив: Тепер настало спасіння, і сила, і царство нашого Бога, і влада Христа Його, бо скинений той, хто братів наших скаржив, хто перед нашим Богом оскаржував їх день і ніч!
    І вони його перемогли кров'ю Агнця та словом свого засвідчення, і не полюбили життя свого навіть до смерти!
    (Об.12:10,11)

    І особливо у ці слова вчитайтеся:

    А коли змій побачив, що додолу він скинений, то став переслідувати жінку, що вродила хлоп'я.
    (Об.12:13)
    Не за те, що жінка його скинула, не за те, що вона розчавила йому голову, а за те, що породила ТОГО, хто диявола переміг.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Оффтопи з релігійних гілок


    :download:
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    там єресь
    а ту схизма, нє? :?
     
  17. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Не виджу. Просвітіть. :)
     
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    та я хотів, щоб Ви просвітили...
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    :D:D:D
     
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    символ віри, символ увірування... яка багата наша мова, що аж самі від того страждаємо, нє?
     
а де твій аватар? :)