Посланці та Послання з Лішні

Тема у розділі 'Релігії народів світу', створена користувачем Ira, 23 гру 2007.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Символ Увірування

    Можливо...
    Але однозначно, треба дуже вважати з такими речима...
    Я поцікавилась і знайшла: Богослови кажуть що приватні об*явлення можуть бути як правдиві так і від лукавого. Треба дуже обрежно до цього ставитись.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Безперечно, особливо, якщо ті обявлення стосуються не окремої особи, а типу послання для народу. Тому і церква обережна у своїх висловлюваннях і це є правильно.
    Іра не розуміє, що і через дитину може говорити нечистий, тобто дитина сама по собі не обманює, але має обявлення зовсім не від Марії - таке можливо, ну а люди приймають це за чисту монету. І ніби віруючі і ніби не правдиво. Для мене, наприклад, що кинулося в очі, що Марія сама себе ставить на перше місце, а таке неможливе, бо й великі святі, такі, як Василій Великий і багато інших ніколи свої чуда, виздоровлення не приписували собі, а лише Богові. Тобто вони говорили, що все йде лише від Бога, а тут Іра подає текст, де слова, які посвячувалися у молитві до Бога, посвячуються Марії. Я думаю, Марія не могла так зробити....То не її слова - така моя думка.....
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Матір Божа ніколи не ставить Себе на перше місце, покора Її незбагненна, як пишеться в книжці "Марія. Земний шлях, труди і подвиги", яка написана на основі об'явлень сестрою Марією з Агреди в Іспанії (1602-1665) Марія завжди прирівнювала Себе до хробака.
    Коли Бог посилає Її на землю, то жодне слово, яке лунає на Святих Місцях через уста Пророків і Візіонерів не є від Неї, а лише від Отця Небесного, тільки Він говорить Діві Марії, що саме донести до людей.
     
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Добре, а тепер почитайте символ увірування ще раз..... хіба не Ви казали ніхто не прийде до Ісуса, як не через Марію?
     
  5. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    Наше спасіння є у Пресвятому Серці Ісуса і Непорочному Серці Марії.

    В Фатімі (Португалія) 1917р. Матір Божа відкрила для світу Своє Непорочне Серце, Яке в кінці затріумфує. Вона просила Йому посвятитися всім і просила посвятити Росію Її Непорочному Серцю. Ісус, висячи на Хресті дав нам Марію за Маму, а коли вдруге прийде нас судити, то строго спитає кожного на цій землі як ми прийняли Її за свою Матір.

    Ще хочу додати, що 8 грудня 1854 р. Папа Пій ІХ проголосив догму Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії на основі Об’явлення сестрі Катерині Ляборе у Франції 1830р., а ще через 4 роки у 1858р. це підтвердила Сама Матір Божа в Люрді, назвавши Себе „Непорочним Зачаттям”. Папа Римський визнав офіційно ці Об"явлення. Об"явлення завжди були і є, завжди Бог відкривав через них щось нове для світу, завжди відкриваються Божі Таємниці, і до останнього дня все повинно бути відкрито. Тому і зараз, в наш час, нам Бог відкрив Славу Пречистої Діви Марії, і також те, що Вона є нашою Співвідкупителькою разом з Ісусом Христом. І маємо те прийняти, а не відкидати.
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    а обявлення тієї дівчинки папа визнав? те, що визнано ми знаємо....
     
  7. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    А згадайте через скільки років ті Об"явлення були визнані... через 30 років. І що ті діти витерпіли, які насмішки, які знущання і осуд від людей та вищих духовних чинів.
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    я не сміюся, просто не відомо хто говорить через дитину - от і все... може зарано робити висновки?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Molv

    Molv New Member

    Відповідь: Чудо

    Кого Ви розумієте під означенням "православні"?
    Чи належить сюди Константинопіль теж?


    Як тоді розуміти візит Папи Римського Івана Павла ІІ до Патріарха у Константинопіль?

    Що означає ось цей документ:
    "La Repubblica. "Папа - перший патріарх". Угода між католиками і православними
    час публікації: 14 листопад 2007 р., 12:47
    останнє оновлення: 14 листопад 2007 р., 14:00",

    у якому, зокрема, зазначено:
    "У документі висловлюються три концепції: церковна спільність, злагода між всіма церквами, влада. Обидві сторони згодні з тим, що єпископ - голова місцевої церкви і що ніхто не може його замінювати. Обидві сторони визнають, що "єдина і свята Церква" реалізується одночасно в кожній місцевій церкві, що прославляє євхаристію, причастя, і в єднанні всіх церков." ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Perekotupole

    Perekotupole Active Member

    Відповідь: Символ Увірування

    І чим це тягне на символ увірування, а не на звичайну молитву до Богородиці?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Бо так бо Бог полюбив світ, що віддав сина свого однородженого, щоб всякий, хто вірує в нього не загинув, але мав життя вічне.
    Ів. 3:16

    Що Вам ще треба, Іра? Що тут незрозумілого? Навіщо ще щось придумувати? І вплутувати сюди Марію, Йосипа, Гаврила чи Кирила???
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    О, панянко чи пані, далеко замахнулися. Та повірте мені, що то різні речі. Бо у Лішні процвітають єресі.
    А скільки об'явлень не визнано, бо там зовсім не Бог промовляв через людей.

    Додано через 2 хвилини
    Та я можу тут з вами дискутувати, тільки певна, що ви не почуєте.
    Пророки були ДО Христа, а після Христа з'являються лжепророки. Христос уже сказав усю правду і жодне явління не може його ні доповнити, ні заперечити, воно лише ПОВТОРЮЄ вже сказане.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    Відповідь: Символ Увірування

    у мене теж така сама думка.... :)

    схоже на суперечку чия молитва лiпша....
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Чудо

    То вам так ваші пророки сказали?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Я думала, що у вас не так. ;)

    Цікаво чому ні? Хіба Христос не став правдивою людиною? То чому його мати мала бути надлюдиною? Невже Марія за своєю людською природою була вища від Христа?
    А що, Ісус від нас стіною відгородився?

    Додано через 1 хвилину
    Марусю, не схизми, а єресі. Схизма - то відступництво. А єресь - перекручування і заперечення догм віри.

    Додано через 14 хвилин
    А я згідна з Марусею. Бо то проста поверхова побожність. Таку в дебрі найлегше завести. Тільки скажи щось, що то матінка Божа сказала, і всі люди такого типу моментально повірять, і навіть не перепитають. Були би знання, хоч якісь, про те, що ми і хто ми, було би не так просто звести.
    Ой, так хочеться щось вам пригадати... Про нашу дискусію чи є спасіння поза Католицькою Церквою. ;)
    Миху, схизматиком є Ковпак. Мої львівські знайомі кажуть, що Лішня - то єресь.
    Миху, +100!!!
    Треба взяти будь-яку ікону, де є Богородиця з Дитям, і подивитися на неї уважно, аби зрозуміти, чого вчить Церква. Богородиця дуже часто має видовжені пальці. Її рука є свого роду стрілкою, дороговказом, що має казати "не я тут важлива, а ВІН - Ісус. не дивіться на мене, це Він Спаситель світу".
    [​IMG]
    ЩО має Марія до людського спасіння? Не було би Христа, то чого би вона була варта? Ніхто би про неї не чув.
    Нашим Спасителем є лише Христос. Марія є прикладом того, ЯКОЮ може і має бути віруюча людина, істинно віруюча. Ми кажемо, що це не можливо, що людська природа грішна, то саме Марія є прикладом і запереченням щодо цих слів. Ми можемо, але треба вміти ТАК довіряти Богові і ТАК Йому віддатися, як вона.
    Але Марія нас НЕ СПАСАЄ!
    І ДЕ це сказано?

    Додано через 16 хвилин
    Давай я не буду писати, що саме я хотіла сказати. :)
    Точно, не просто так. Пані Іра є представницею першої справжньої української єресі. Воно явище не нове, така секта є в Польщі, вже досить довго існує, у Пн. Америці теж є подібне. У когось візія, йому вірять, творять з того нові правила й нову віру. Там особа Христа взагалі нівельована. І вірять радше так, як ото Педро написав, що роблять з бідної Марії богиню.
    У принципі, тут радше дискусія про особу Марії.
     
  16. Ira

    Ira Well-Known Member

    Відповідь: Символ Увірування

    я зовсім не мала на увазі вас, я хотіла сказати що в той час ніхто тих дітей з Фатіми чи Бернадету Субіру з Люрду не визнавав, всі з них сміялися і ніхто їм не вірив. Так вони терпіли і жертвували це Богу за спасіння грішників.

    Додано через 13 хвилин
    є Божі Таємниці, прочитайте в Святому Письмі в Книзі Пророка Даниїла (Гл.12, 9), а також в Одкровенні від Івана Богослова (Гл.10, 4-7), що не все є відкрите в Білії, а буде відкриватися в останні часи.
    Тому зараз Бог відкриває Свої Таємниці через вибраних Пророків і Візіонерів по цілому світі. Бог послав на землю Матір Божу (дуже багато З"яв зараз є по світі), а люди не сприймають того, що Бог відкриває нам для нашого спасіння. Бог відкриває нові Таємниці, а також і нагадує і вчить нас тої Правди Святої, загубленої століттями...
     
  17. Ука

    Ука сова на посаді жайворонка

    Відповідь: Символ Увірування

    Чи не Ліля в сусідній гілці колись описувала, за якими принципами визнають ті об'явлення (а може то було на форумі УГКЦ - не маю часу зараз шукати). Одна з основ - об'явлення не повинні суперечити СП. А тепер зайдіть на той сайт, і почитайте, що там пише. Тут навіть дискутувати немає про що, ІМХО

    Зрештою, Матея,24 (якщо не помиляюся) - там все це описано...
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Ви не відповіли на запитання....
     
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    Відповідь: Символ Увірування

    Ви не з тим порівнюєте. Там Богородиця Єдиному Правдивому Об"явленню не перечила, як ото у вас, і всіляких дурниць не вигадувала щодо обряду, бо то речі земні.

    Додано через 50 секунд
    Ага, може, усім варто почитати "Код да Вінчі" та увірувати? Теж пророцтво, ні?

    Додано через 1 хвилину
    Я подавала.
    Маєте рацію, що там нема про що говорити. Суцільні єресі. А проперекручення обряду взагалі й не згадую.
    Чого вартий лиш опис так званої "святої вечері". - http://www.faithful-remnant.org.ua/?page=consult&sub=13
     
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Відповідь: Символ Увірування

    Точно, знаю таких людей особисто.
    Я розумію що всі люди, але он одна пані говорить що Марія до неї промовляє чуть не щодня, бо вона така свята та Божа; але в одночас вона може вкрасти і два рази не задуматись, сидіти в церкві і під час Служби Божої говорити з сусідкою по-лавці, брехати людям в очі і що саме страшніше може по 4-5 разів на день ходити і приймати Святе Причастя в різних церквах.
    Ось вам прошу!

    Лілю, дякую за виправлення.

    Можливо, не знаю не читала. Піду почитаю.
    В Матея це в 7-ій главі, починаючи з 22-го стиха.
     
а де твій аватар? :)